Cijene osiguranja motocikala

Da,od druge godine starosti je 1000kn,njegov je 2020 znači dvije godine je star, znači 1000kn. Od pete godine je 800kn,tvoj je 2018,znači 4g star,znači i dalje 1000kn a od iduće 800kn
Ma ja san zajeba jer san računa dvi po dvi godine umisto 0-2 i 2-5 pa dalje 🤑🤑😬
 
  • Like
Reactions: Dene
Evo spusteno sa pocetnih 1350kn na 1050kn u Croatia osiguranju sa zastitom bonusa i putnika.

Gsf 600
Zagrebacka
25godina
 
Koja je caka s ovim LAQO? - utipkao jutros i ponudili mi 820 kn a prošle godine na tehničkom platio Adriaticu 1.240 :unsure:

Jeli ovi u LAQO nude kakve lošije uvjete, manje svote isplate ili?

Adriatik polica;

edited_20220401_090918.jpg
 
mozda imaju dobre uvjete kod zastupanja....
provijeri stavke osiguranje putnika,zastite bonusa, auto pomoci itd.
da ti nisu mozda dali cijenu za golo osiguranje? ak dobro vidim kod tebe je samo osiguranje + bonus preko 300kn
meni za 500ccm ponude varirale od 370 - 1400kn
 
Last edited:
U tome i je caka - nemogu na njihovoj ponudi pronaći ove podatke koje imam na polici od Adriatica
 
Dosta sam uštedio uzevši Laqo, mislim da je njihova fora u tome što su online, sam si printaš policu, nemaju 500 agenata na terenu koji sišu provizije itd itd... uzimajući policu za moj Merc dobio sam ukupno 8 *pdf datoteka, isprintao si, u prozirnu foliju i u džep iza na vozačkom sicu, za slučaj da drugovi zaustave... stvarno jednostavno, a pokriće je potpuno (što je dogovoreno, ništa manje od prethodnih polica), koliko sam skužio isčitavanjem tih datoteka... Laqo je u biti Croatia osiguranje, samo prilagođeno pojedincima i jeftinije jer se sve rješava online.
 
U HOK-u su imali akciju za motore preko 750 ccm, ispalo me puno jeftinije nego drugdje. Za TDM 900- 870 kn.
 
Upravo platio za XL 600
Bez zaštite bonusa
Sa 50% popusta
658 kn
Allianz
 
Koja je caka s ovim LAQO? - utipkao jutros i ponudili mi 820 kn a prošle godine na tehničkom platio Adriaticu 1.240 :unsure:

Jeli ovi u LAQO nude kakve lošije uvjete, manje svote isplate ili?

Adriatik polica;

View attachment 744725
Kako na Laqo nisam uspio pronaći uvjete osiguranja zatražio ponudu na Kompare i za (koliko vidim) iste uvjete kao na slici poviše dobio ponudu na 720 kn.

edited_20220402_113424.jpg
 
400 kn razlike? Svaka čast izračunima rizika.
Ove godine smo se izjednačili za tih 400 kn. Sada je plaćeno kod Croatije :

PREMIJA OBVEZNOG OSIGURANJA AO, BONUS 50 %_____________________________________________________________________________________1.477,62
Komercijalni popust 20 % __________________________________________________________________________________________________________________-295,52
Popust savjetnika 8 % ________________________________________________________________________________________________________________________-94,57
Popust na plaćanje odjednom 5 % ___________________________________________________________________________________________________________-54,38
Autonezgoda za vozača i 0 putnika uz osigurnine po osobi za slučaj smrti 40.000,00 kn ili trajnog invaliditeta 80.000,00 kn _______________34,80
UKUPNO ___________________________________________________________________________________________________________________________________1.067,95
Porez na premiju AO (15%) osnovica 1.033,15 kn ___________________________________________________________________________________________154,97

UKUPNO za naplatu: _______________________________________________________________________________________________________________________1.222,92kn