P: parkside PASSK 20-Li A1

zrakoplovac

Well-known member
Prodajem parkside šrauber, kao na slici (bez baterije i punjača)…
K’o novo, nije radil sve skupa 3’, nema kuku…
350kn

moguće preuzet u zg ili pošta 🤣

0922911354
 

Attachments

  • B69C0F20-F130-4BB5-8907-16EE8425384A.jpeg
    B69C0F20-F130-4BB5-8907-16EE8425384A.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
  • F8F5EDC8-3CBA-4D19-8FD8-4040DBDC9037.jpeg
    F8F5EDC8-3CBA-4D19-8FD8-4040DBDC9037.jpeg
    2.1 MB · Views: 0
Nije da ti serem po oglasu, ali ovo je udarni odvijač, a ne "šrauber" ....
;)
Sve 5, ali mi doma to zovemo šrauber oduvijek 🤷🏻‍♂️
iskreno ne znam kaj je zapravo šrauber vama, ali vidim da i drugi udarni odvijac zovu “šrauber” 😀

1BFC7E82-E768-4338-B982-8EF966DCC170.png
5FCF6A4D-F541-4F85-AB34-01B4F4E82D12.jpeg
 
kad je kupljen, tj kolko još ima garanciju? :mrgreen:
moj je lagano počeo slabiti i smrditi, vjerojatno nema još puno života..
 
Nisam htio srati po oglasu, ali kad si vec prodao...
Ljudi sta vi radite sa tim aku udarnim odvijacima? Ja sam kupio jednoga ovakvog u Lidlu samo da mogu brzinski 2x godisnje zamijeniti kotace na autima i to mu apsolutno nije polazilo za rukom. Jednostavno nije mogao niti jedan saraf odaviti. Ok, kuzim defektan, vratim ga i dobijem novi, ono isto sranje.
Sad sam kupio onaj na 220v, isto Parkside i taj lomi sarafe! Iskreno, rijetko koji pneumatski udarni sam vidio da je tako jak. Jedino je steta da se ne moze regulirati snaga odvrtanja pa se ne usudim manje sarafe sa njim odvrtati, ali za kotace na autu je odlican. Stezanje sarafa mu je ograniceno na 100Nm, tako da ih na stezanju nece polomiti.
 
meni je odličan taj aku, jedan od boljih i korisnijih alata u garaži...ali star je 4 godine i više nema šusa kak bi trebal imati, a našarafil se svega i svačega, od auta i motora, do željeznih konstrukcija, uglavnom, isplatio se jedno 10 puta minimalno

problematičan je jedino po zimi zbog baterije, a i ako si išao skidati kotače za vulkanizerom, oni te šarafe siluju
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Jesu na B klasi bili iza vulkanizera i kad sam ih rukom isao skidati polomim kljuc originalni Mercedesov :D
Ajd kuzim, pa to ni ne moze skinuti kako ih je lik zakucao i onda probam na F11, opet nece. Zavijem moment kljucem na 130Nm, jedva nekako nakon valjda 15 sekundi udaranja odavije. Ne znam, ja nisam nesto bas odusevljen sa tim cudom bio, ali ako kazes da su zimi problematicni mozda je do toga.
Probaj ovaj "na struju" ako budes imao priliku negdje. Ubi brasno u sarafu :D
 
imam taj 220V, zato sam i prodal ovaj :D
da, ako je muški zategnut šaraf na felgi, nejde baš s ovim, ali ako je na moment stegnut, onda ga otšarafi bez problema.
baš sam u PM Moonshieldu rekel da sam ga većinom vozil sa sobom kad sam na put išel da se ne moram je*at s polugama za nedaj Bože. :)
 
Last edited:
Ma da, ovaj 220V je tata, ostalo su igracke. Mozda narucim onaj crni akku da vidim kako fercera, ali mi glupo dati skoro 200€ za nesto sto cu koristiti 5-6x godisnje ako i toliko.
 
Jesu na B klasi bili iza vulkanizera i kad sam ih rukom isao skidati polomim kljuc originalni Mercedesov :D
Ajd kuzim, pa to ni ne moze skinuti kako ih je lik zakucao i onda probam na F11, opet nece. Zavijem moment kljucem na 130Nm, jedva nekako nakon valjda 15 sekundi udaranja odavije. Ne znam, ja nisam nesto bas odusevljen sa tim cudom bio, ali ako kazes da su zimi problematicni mozda je do toga.
Probaj ovaj "na struju" ako budes imao priliku negdje. Ubi brasno u sarafu :D
u planu je kupnja tog na struju, a uzet ću i ovaj još jedan dok bude u ponudi, mada i ovaj koji imam još služi svrsi
uzeo tog aku pred dosta godina više iz znatiželje, a na kraju je odradio više nego sam mislio i htio, nadam se da idući neće trebati baš toliko :ROFLMAO:
 
ne, nek je tata stegnuti šarafe na propisani moment (ili barem blizu), a ne 4-5 puta jače, al kaj balkanjero zna o tome..
 
ne, nek je tata stegnuti šarafe na propisani moment (ili barem blizu), a ne 4-5 puta jače, al kaj balkanjero zna o tome..

Ma evo da je bio balkanjero, pa ne bih rijec rekao. Ali znas sta je: balkanjero je tata za svabu koji je umislio da je majstor a cim mu servis ne ide kako je opisano u service manualu on ne zna dalje.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
ne, nek je tata stegnuti šarafe na propisani moment (ili barem blizu), a ne 4-5 puta jače, al kaj balkanjero zna o tome..
haha da, a najjače mi je kad vulkanizeri lupe šarafe na pištolj (zašarafe), pa kao prođu moment ključem koji poklika, a šarafi stegnuti na 15-20 kila već :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Ma evo da je bio balkanjero, pa ne bih rijec rekao. Ali znas sta je: balkanjero je tata za svabu koji je umislio da je majstor a cim mu servis ne ide kako je opisano u service manualu on ne zna dalje.
dobro da svaki servis ima zaposlenog pokojeg majstora alkemije i improvizacije iz ovih krajeva :mrgreen:
bio nedavno u austriji u jednom malo jačem servisu u okolici beča, od valjda 30-40 radnika, velika većina su balkanci, a gazda srpski cigo :ROFLMAO:
dečko kod kojeg sam bio (bosanac) veli da su austrijanci praktikanti ili stariji radnici i da uglavnom pojma nemaju o poslu