22.04.-24.04.2022. - MotoGP: Grande Prémio Tissot de Portugal

Ja mislim da Ducati i Honda pred Frtaljka stavljaju cek koji sam treba da ispuni 😎
 
  • Like
Reactions: igVG
Ok. Ali svi pričaju o tome kako bi Miller trebao ispasti iz momčadi a meni je to blesavo dok god ima bolje rezultate od timskog kolege. Ovaj potez danas mu nije trebao ali da nije to napravio imao je još 5 krugova do kraja i vjerovatno bi prošao Mira i bio treći dok je Bagnaja završio jedva na 8 mjestu a da nije Miller napravio šta je napravio bio bi jedva deseti. Po meni treba vidjeti šta će biti do kraja sezone ali ja ne vidio po čemu bi Bagnaja trebao ostati u momčadi sa vožnjom i rezultatima koje ima ove godine
A ko bi trebo zamjenit milera..martin ili bestija..obojica nista bolji ..kopaci sljunka
 
Koji je ono klošar iz netvorničkog ktm-a uletio Milleru sa šprehom. Aj dođi kod nas dođi kod nas.
Ono je izgledalo ko kad izađeš na maškare pa u tri ujutro gledaš kako se grobničan upucava curi.
 
  • Haha
Reactions: Igor28 and Shepa
Al šta je ovo bilo ... jebate
1650815604633.jpeg
 
Sad citao, nisam gledao :mad:, kazu iznenada kisa pala pa se povaljali a nisu stigli dovuc motoredoboxa za restart i nisu im dali da voze (n)
 
  • Angry
Reactions: igVG and MA-Zvone
Ne znam u koju svrhu uopce drze ostale vozace Yamahe, jer ovo je sada vec smijesno.
Steta za Mira, jer je na pomolu bio dabar fight kako u trci, tako i u prvenstvu.
Rins, Fabio svaka cast.
 
  • Like
Reactions: Dene
Da motor nije najbolji to znamo nije problem nisu ni drugi najbolji ali da Dovi zavrsi utrku ispred Morbidelija e nije ni to strasno al je sramota nemre bit veca. Jos jedna ovakva utrka i onda ga odpremit ko Ovna prosle godine 👊
 
  • Like
Reactions: igVG and Dene
dobra traka, quatararo kad je prvi stvarno mu nitko nista ne moze. rins, svaka cast. nisam fan ali stvarno je odvozio kako treba. a moto2, sreca da su svi ok
 
dobra traka, quatararo kad je prvi stvarno mu nitko nista ne moze. rins, svaka cast. nisam fan ali stvarno je odvozio kako treba. a moto2, sreca da su svi ok
Mene je Mir malo razočarao, ne da nije mogao pratiti Fabia, nego su ga dostigli Zarco i Miller, pa ga je na kraju jedan i skršio.
Fabio je rekao da je ključ bio dobar start i ne gubiti vrijeme iza Ducatija, da je izgubio par krugova u borbi možda bi i Mir otišao na par sekundi, ovako Fabio nadmoćno.
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Mir je vozio cijelo vrijeme na noz.
To se vidjelo po divljanju i micanju motora.
Podsjecao me na 93 kada mjesa i plese po cijeloj stazi.
U isto vrijeme Dukci iza mirni.
Nisu 36 idealno podesili motor.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Zaboravih...
Izlaz iz zavoja ih hebe.
Od tuda problem sa top speed-om.
Vidjelo se na warm-up-u.
 
Prednji kraj, malo vremena na suhoj stazi za podesavanje tako kaze al ni drugi nisu imali nista vise vremena :unsure: Sporo rade :mrgreen: drugi vise srece imali s podesavanjem 😎
 
Pa prednja tajer nije slusala njegove misli :mrgreen:

Nego sta je s onim Hajdukovcem iz Osijeka nesto ga ove godine nema u ovoj temi :mrgreen: