Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Mislil sam na ovu tekuću, ali vidim da buÅ” ju ti preskočil bar Å”to se vozilice tiće. Dođi ovaj radi motivacije šŸ˜
 
  • Like
Reactions: kruns
xn6tXQ3.jpg


Kad se ovaj Å”ator sklopi, ovo mi je baÅ” lijep auto, meni inače posebno nostalgičan, joÅ” dok nisam vozač bio ali sam znao za par faca na otoku koji su vozili M3 to je tada bio raketni pojam teÅ”ko je to objasnit, tim viÅ”e Å”ta su sva trojica tada bili 20 i neku godinu stari, ali su znali delat, mehaničari, ugostitelji, znali su uzet buÅ”tu i u to vrijeme đipali se po otoku sa 320 konja.

Najzanimljiviju priču je imao žuti M od Coce, kad ga je jednu noć zvao frend sa mosta u depri jer ga je ženska pedalirala, jbg možda zvuči ko Å”ala ali nije. Uglavnom Coce sjeo u auto i nekako ga zaÅ”prehavao i za 20ak minuta doć iz Krka na most. Reko ovom da ne radi pizdarije, dao mu ključ od BMWa i reko da mu ga vrati (torna, jel) kad se oporavi. I tako je žuti M jurio malo po Krku dve Å”etemane dok ovog nije proÅ”ao ljubavni čemer, eto tako je to bilo.
 
Kakva to žemska ostavlja ovaki BMW ? :mrgreen:

Ne čitaŔ s razumijevanjem, propelerac je bio od Cocota, a žemska je pustila njegovog frenda, koji je htio s Titov... pardon Krčkog mosta na lastu, ali na kraju nije jer mu je C dao žutog picolovca (na 2 tjedna), pa viŔe nije bio tužan.
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Riker
Coco mu dao picolovca ds se utjeŔi i onda mu dva tjedna tjeŔio bivŔu curu. Coco je moj idol
 
  • Haha
Reactions: Shepa
14. TRASH&BURN - Miting američkih automobile i rock and roll festival
SV.MARTIN NA MURI / HR
IzletiŔte Goričanec, Dunajska 26
17.6. i 18.6.2022.

*FREE ENTRY WITH AM.CARS AND BIKES (Fossil fuel cars made in USA only!! No electric cars !!!)
*ROCKABILLY ROCK&ROLL BANDS, DJs
*PRE-65 KUSTOM CARS & HOT ROD CORNER
*BURLESQUE SHOW
*POOL PARTY with DJ BRONCO (saturday / Terme Sveti Martin)
*TATTOO TRAILER
*KUSTOM ART
*VINTAGE RETRO MARKET
*BURN-OUT BOX
*TRASH&BURN "TAXI" (1959 Ford Thunderbird)
*FREE CAMPING FROM THURSDAY!!!
*FREE COFFE AND BREAKFAST ON SUNDAY!!!
Trash&Burn se održava na prostoru izletiÅ”ta Goričanec u Sv.Martinu na Muri i ovo je već 14. izdanje.
Cijeli festival će se vrtjeti u retro stilu, od opakih američkih automobila i motora, pin-up djevojaka, burlesk nastupa, traditional tattoo-a, vintage Å”tandova sa odjećom, a posjetitelji će moći koristiti i Trash&Burn ''Taxi'' Ford Thunderbird iz 1959. godine koji će voziti na relaciji festivala i Termi Sv.Martin.

Glazbeni dio festivala začinit će poznati rockabilly bendovi i rock and roll DJ-i koji će puÅ”tati muziku sa vinilnih ploča, od 50's rock and rolla, rhythm & bluesa, rockabillya, soula, garage rocka, pa sve do psychobillya i '77 punka.

Upad se naplaćuje 40 kn po danu ili 60 kn za oba dana.
Uz kupljenu ulaznicu može se i besplatno kampirati.
Vlasnici američkih automobila i motora ne plaćaju ulaz.

U subotu preko dana u obližnjim Termama Sv.Martin odvijat će se ''TRASH&BURN Pool party'' uz rockabilly DJ-a.
Terme Sveti Martin daju 20% popusta na Aquapark ulaznice, uz predočenje narukvice festivala.

Za smjeŔtaj preporučujemo:
https://www.termesvetimartin.com
POSEBNA PONUDA: UpiŔite promo kod TNB2022 prilikom rezervacije i ostvarite povoljnije cijene na usluge smjeŔtaja.

info: [email protected]
https://www.facebook.com/trashnburn.mitingamerickihautomobila
FB EVENT: https://www.facebook.com/events/2030317407147310


1651912566190.png
1651912601913.png
1651912498074.png
1651912624219.png
 
Ovo gori je Lamborgini Espada 400GT, Bertone dizajn. Kola mu ne mogu bit originalna, vjerojatno s nekog Engleza.
 
Bila kod mene cca 6 mjeseci. Sad ju preuzeo jedan stari forumaÅ”. 2.0 GT, oko 180 konja, karizmatični atmosferac 3S-GE, motor kao da ga je Ducati radio (ustvari Yamahin potpis na glavi motora), čupa od podruma pa do visokih 8, a ovjes i osjećaj kao veliki karting...
 

Attachments

  • IMG_20220513_111840.jpg
    IMG_20220513_111840.jpg
    3.5 MB · Views: 0
  • IMG_20220513_114205.jpg
    IMG_20220513_114205.jpg
    3.9 MB · Views: 0
  • IMG_20220513_114225.jpg
    IMG_20220513_114225.jpg
    3.6 MB · Views: 0
Bila kod mene cca 6 mjeseci. Sad ju preuzeo jedan stari forumaÅ”. 2.0 GT, oko 180 konja, karizmatični atmosferac 3S-GE, motor kao da ga je Ducati radio (ustvari Yamahin potpis na glavi motora), čupa od podruma pa do visokih 8, a ovjes i osjećaj kao veliki karting...
Ako nije srusena onda super aututic
 
Bila kod mene cca 6 mjeseci. Sad ju preuzeo jedan stari forumaÅ”. 2.0 GT, oko 180 konja, karizmatični atmosferac 3S-GE, motor kao da ga je Ducati radio (ustvari Yamahin potpis na glavi motora), čupa od podruma pa do visokih 8, a ovjes i osjećaj kao veliki karting...
Ostarjeli forumaÅ”?