Kupiti ili ne

Ako već imaš A1 ili višu kategoriju,onda možeš početi i na nečem od 125, 250, 400 ili koliko već kubika,ali ako za sad imaš samo AM,nije ni RS50 loš kao prvi motor (lagan je za vozit i odličan za učit šaltat brzine),pa nakon jedne sezone na njemu možeš vidit jel stvarno uživaš u vožnji motora i jel ti se uopće isplati polagat A kategoriju,ili ćeš odustat od motora nakon mjesec dana.
 
Ako već imaš A1 ili višu kategoriju,onda možeš početi i na nečem od 125, 250, 400 ili koliko već kubika,ali ako za sad imaš samo AM,nije ni RS50 loš kao prvi motor (lagan je za vozit i odličan za učit šaltat brzine),pa nakon jedne sezone na njemu možeš vidit jel stvarno uživaš u vožnji motora i jel ti se uopće isplati polagat A kategoriju,ili ćeš odustat od motora nakon mjesec dana.
Ja za par mjeseci idem polagat za a1 ali sam mislio za pocetak poceti s 50ccm pa jednu sezonu tako dok ne pohvatam pa onda prijeci na 125
 
Ja za par mjeseci idem polagat za a1 ali sam mislio za pocetak poceti s 50ccm pa jednu sezonu tako dok ne pohvatam pa onda prijeci na 125
Ako ti je izbor ili 50 ccm 2T ili 125 ccm 4T,onda bolje 125 ccm.Između RS50 i nečeg tipa YBR125 u performansama nije velika razlika (bar ako skineš blokadu sa 50 ccm),a 4T trebaju manje održavanja.
A ako imaš dovoljno godina za položit A ili bar A2 kategoriju,moj savjet ti je onda sad kupit RS50 i prije polaganja se na njemu malo izvježbat da u autoškoli nisi totalni noob,pa ga voziš dok ne skupiš love za nekaj malo jače,tipa Ninja 400, RC390, stari ER5 ili kaj već ti se sviđa.
 
ili triger 50- mali SM
mada ja i dalje glasam za veliku tablicu