OPH- Glavica 28./29.5.2022.

Ova sprdnja i smijurija s tehničkim je samo još jedna jagoda uz šlag na torti .... kazne prijave i ostale glupost stvarno ubijaju volju za vožnjom , iskreno nije mi prvi puta da o odustajanju razmišljam .... ali prije toga bi vrlo rado doživio bojkot utrka od strane klaunova koji plačaju ljudima da ih gledaju ...ali mali ljudi u tome vide šansu da osvoje bodove ....ali treba ih biti trojica po novom pravilniku da bi se trka bodovala .... možda si je sam savez jedan čavel u ljes tom odlukom donesel ...tko zna , vrijeme je za promjene , ljudi koji su ušli u savez takvim obečanjima , nažalost ne rade za dobrobit trkača več za svoju samopromociju ..... jad i bijeda :mad::mad:
 
Ma znam, nego lajem da svi čuju.
Jebu nas s prijavama, a tamo gdje treba gledat (ccm podosta motora) nema nikog
Za jako puno (negativnih) stvari u moto sportu kod nas veliku odgovornost nose upravo vozači .... zašto !?!? zato jer se ja ne sjećam da je ikad itko uložio bilo kakav službeni prigovor na bilo šta jer se nitko ne želi nikome zamjerati ... i dok god je to tako, mislim da od pisanja po forumima i fejsu neće donijeti neke rezultate po tom pitanju ... ;)
 
  • Haha
Reactions: Branko-ST
Za jako puno (negativnih) stvari u moto sportu kod nas veliku odgovornost nose upravo vozači .... zašto !?!? zato jer se ja ne sjećam da je ikad itko uložio bilo kakav službeni prigovor na bilo šta jer se nitko ne želi nikome zamjerati ... i dok god je to tako, mislim da od pisanja po forumima i fejsu neće donijeti neke rezultate po tom pitanju ... ;)

Daj ne pisi pizdarije!
 
Za jako puno (negativnih) stvari u moto sportu kod nas veliku odgovornost nose upravo vozači .... zašto !?!? zato jer se ja ne sjećam da je ikad itko uložio bilo kakav službeni prigovor na bilo šta jer se nitko ne želi nikome zamjerati ... i dok god je to tako, mislim da od pisanja po forumima i fejsu neće donijeti neke rezultate po tom pitanju ... ;)

Objasni koje su to točno situacije u kojima su krivi vozači, a ne organizator.

Jer ne prijavljuju motore koji su po pravilniku? Ili nešto treće?
 
Objasni koje su to točno situacije u kojima su krivi vozači, a ne organizator.

Jer ne prijavljuju motore koji su po pravilniku? Ili nešto treće?

Reka je da vozaci ne daju pismeni sluzbeni prigovor.

To sta napises kao da nisi a sljede i sankcije.
 
nigdje nikog..

20220528_122531.jpg


20220528_122221.jpg
 
Kad ce kakav izvjestaj, osvrt, slike?!

Nero, gepeze, 101
 
Prvi dan , kisa se probila do kompa ,nakon dva kruga raketa pocela delat na tri i dva celindra , sva sreca pa sam jako uteka u ta dva kruga i dovuko se di drugog mjesta ...., drugi dan poveo ,pa uz dva jaka slajda pao na trece mjesto ,pa dosao do prvog ,pa se onda malo par puta mjenjali prvo drugo , i na kraju popušio za mic ...negde oko 0,2 i opet drugi ...ja sretan ,her bila je baš dobra trka ...prava prvenstvena :) :)
 

Attachments

  • IMG-20220529-WA0015.jpg
    IMG-20220529-WA0015.jpg
    354.9 KB · Views: 0
  • IMG-20220528-WA0011.jpg
    IMG-20220528-WA0011.jpg
    130.9 KB · Views: 0
S obzirom da su Vjeko i Zdes spavali zadnjih mjesec dana na Glavici , di češ bolje :)