Svi putevi vode u Karlobag

A je, ali sta kad postoji samo jedan stručnjak za to, a on je daleko, tj nije daleko jer se za pravi sag isplati malo i putovat.
A sa ovom kombinacijom i sa krivim sagom imas ok ciklistiku
Dobro tu se slažem,meni nije jasno kako netko može na cestu pustiti motor bez jedne vilice,kako to prođe tehnički?
Na koje sve ludosti ljudi neće pristati samo da im motor bolje izgleda,nisu ni svjesni opasnosti u koje se dovode
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Dobro tu se slažem,meni nije jasno kako netko može na cestu pustiti motor bez jedne vilice,kako to prođe tehnički?
Na koje sve ludosti ljudi neće pristati samo da im motor bolje izgleda,nisu ni svjesni opasnosti u koje se dovode
I zracno hladenje u 2022 🙄
 
Prevelika guzva na cesti , sezona je pocela
 

Attachments

  • IMG_20220530_153748_494.jpg
    IMG_20220530_153748_494.jpg
    4.8 MB · Views: 0
:mrgreen::p
Pod izbjegavanjem vikenda sam mislio na nase vrle rejsere. 😄 Meni je vikend siri pojam i obicno znaci sub i ned na moru a put prije i kasnije.... s tim da je povratak kroz Liku gdje je guzva, na motoru, imaginarni pojam. 😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nemate pojma.
Vozi se od samog svitanja pa do 8 ujutro.
Izvuces se iz kreveta u 4 i pol. Skuhas brzinsku kavu ulijes je u plastiku, po mogucnosti duplu da ne izgoris prste.
Lagano je ispijas dok se uvlacis u odjelo i odlazis do motora. Ispijas zadnju kap prije navlacenja kacige. Stavljas rukavice, guzvas plastiku od kave, odbacujes je negdje, ne znas gdje jer si okrenut motoru i gas.
Za sve ostalo je GK i sekondarne ceste.