Svi putevi vode u Karlobag

Dali su tu deckici koji su prošli bez tablica kroz crikvenicu juce i onda kasnije,oko 7 ih skinuo drot ,stajali su kod ulaska na autocestu ,vidno razocarani u razgovoru sa milicajcem na motoru?
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Ko se voza u subotu oko 13,00 od Karlobaga prema Senju,prvi nosi sličnu torbu na leđima,tamno odijelo isto sa nekim zelenim uzorkom,bez tablice,u grupi jedno 3-4 R motora,neznam koji,ali ovi zeleni (a čini mi se RSV4 ali nemora bit) me prestiga pa onda smeta cili put! A bili su na piću u Carlitosu prije.
Po opisu gogo, 100%.🤣
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Mislim da je jedan imao svinutu tablicu pod rep ZD (možda i ZG..).U stvari dvojica su me prestigli ali je ovaj drugi kulturno vozio i u prvom desnom izgubio poziciju, a ovaj zeleni u desnom po sredini ceste a u lievom preko na drugu traku, možeš ga obić sa desne strane ali nismo na Grobniku!:mrgreen:
 
Ko se voza u subotu oko 13,00 od Karlobaga prema Senju,prvi nosi sličnu torbu na leđima,tamno odijelo isto sa nekim zelenim uzorkom,bez tablice,u grupi jedno 3-4 R motora,neznam koji,ali ovi zeleni (a čini mi se RSV4 ali nemora bit) me prestiga pa onda smeta cili put! A bili su na piću u Carlitosu prije.
Da je znao ko si nebi te prestigao 😁
 
Uf da mi je malo provozat ovaj SF od mate...R 848 me razocarao (bolje mi sjeo 996) al mislim da SF nebi 😀
 
Uvijek se svodi na to koju klasu preferiraš, ako voliš nakede onda bi ti bio super. Meni je bio izvrstan ali u zadnje vrijeme što god vozim, kad se vratim na svog čopera, osmijeh od uha do uha. Težak, nizak, dugačak, debel... ma zakon! :mrgreen:
 
Mislim da bi mi SF V2 bio top...hyper mi malo cudan, imao sam osjecaj da cu na kocenju skliznut na volan 😆
 
Uvijek se svodi na to koju klasu preferiraš, ako voliš nakede onda bi ti bio super. Meni je bio izvrstan ali u zadnje vrijeme što god vozim, kad se vratim na svog čopera, osmijeh od uha do uha. Težak, nizak, dugačak, debel... ma zakon! :mrgreen:

Tak je i meni s ovom mrcinom...
Nikada udobnije nisam brusio slajdere. Jednostavno je savršen! 😍:mrgreen:

Subota1.jpg


Subota2.jpg
 
Jel ima netko live info kakva je trenutno situacija na D8? Trebam se popodne probiti do Stinice. Dali je to izvedivo ili previse puše?
 
Odokativnom metodom, mislim da ćeš moći. Ujutro oko 10 su pustili aute na Pag a svuda je u najavi pad vjetra oko 15.