Dobre prilike u oglasima

Nije 20000 nego 30000, ali bez ove dodatne opreme.
Ali i dalje se slažem da je cjena napuhana, barem po mom mišljenju.
Ja te novce za njega nebi dao.
Nebi ni ja,al je OK.motoric,i ali samo 33 lit.,ima bocne kufere,...a kod mene su 36 bocni...
 
Eto izglda da se nezna, kad ne vidiš da se mrežica skida sa tri imbus vite.
maa kuhac bi skida ja to posli svakog djira...a i navoji odu kad se stalno dira...onda bolja prozirna kakva folija zastitna od pvc...
 
Odustao. Nađen danas noviji model 1050 XT sa svom opremom, 3 kufera, 9500 km, servisiran, nove gume, 2020 godina za 10000 kuna više.
 
  • Like
Reactions: neven
Odustao. Nađen danas noviji model 1050 XT sa svom opremom, 3 kufera, 9500 km, servisiran, nove gume, 2020 godina za 10000 kuna više.
di e taj...odma da si reka ... :mrgreen:
 
Ničim. Ili krpicom. Jelenjom kožicom. Uzmeš od mame kuhinjsku krpu.... u svakom slučaju obrisati je puno lakše i bez ikakve demontaže nego oprati zapečenu kašu krvi od kukaca...
 
Ničim. Ili krpicom. Jelenjom kožicom. Uzmeš od mame kuhinjsku krpu.... u svakom slučaju obrisati je puno lakše i bez ikakve demontaže nego oprati zapečenu kašu krvi od kukaca...


bug remover. jebeno odlicna stvar..
 
  • Like
Reactions: singlica
20220616-162229.jpg


Evo ga Pafe, zivoga ti klaka. Bio si u pravi sav se iskrivio :mrgreen:
 
To je bila jako dobra startna cifra i za njemačku,a i da ga je neko kod nas kupio bilo bi ok .Nepoderiv stroj ,izgleda jako dobro za nekoga kome je taj tip motora interesantan.Svakak dobra kupovina😎👍
 
To je bila jako dobra startna cifra i za njemačku,a i da ga je neko kod nas kupio bilo bi ok .Nepoderiv stroj ,izgleda jako dobro za nekoga kome je taj tip motora interesantan.Svakak dobra kupovina😎👍
Da da, bila je jako dobra prilika da bih je propustio iako mi trenutno Bandit nije bio nesto na sto sam ciljao. Jednostavno je u toliko dobrom stanju da nisam mogao odoliti da ga kupim. Jedino sam mu odmah skinuo onaj bojler od auspuha i stavio ovaj manji.
 
  • Like
Reactions: singlica
Dobar izbor u svakom pogledu,nije nikakav instant hit ,ali je provjerenog agregata s dobrim komponentama,masivne i trajne izrade.To mi se u samom početku dopalo kad je izašao iz proizvodnje.👍
 
  • Like
Reactions: WraGG