RRiječani..đir????

Ili prva dionica fuzine prema delnicama, sta su napravili, na valovitu cestu nanjeli recolucionarnu tehnologiju i sad se ljuljas jos više, koda sam na ringišpilu, ako ko zna, koja je razlika u cijeni klasičnog i ovo revolucionarnog asfalta
 
😃

9A219331-A072-499B-BF60-7A4FEC852579.jpeg
 
Ili prva dionica fuzine prema delnicama, sta su napravili, na valovitu cestu nanjeli recolucionarnu tehnologiju i sad se ljuljas jos više, koda sam na ringišpilu, ako ko zna, koja je razlika u cijeni klasičnog i ovo revolucionarnog asfalta
Slažem se ja s tobom da to nije najbolje ali nije toliko ni loše. Evo ta dionica od Fužina se da itekako dobro odvoziti tako da nije loše.
Gledaj samo ovu stvar, ovo su počeli raditi od ponedjeljka,danas su došli do onog kafića prije platka,da su radili na standardan način nebi to asfaltirali do nove godine. E sad da je to jedina dionica koju treba napraviti onda neka traje pa da naprave kako treba ali treba napraviti sve do Fužina,ali taj dio i nije toliko loš,a od Delnica do Severina i do duge Rese vapi za obnovom. Kada bi radili na ovaj način bilo bi gotovo relativno brzo i puno bolje nego što je sad,zakrpa na zakrpi. Tempom koji se radi normalno asfaltiranje,koje bi bilo najbolje,idućih 20 g nebi obnovili do duge Rese.
 
Danas sakupio pola kile mikicevog asfalta prije kamenjaka ... nisu imali s cime ocistiti cestu ...
 
kako je dobro probudit se nedjelju u 7 i odvozit 2 puta goranku. ugodna temperatura, ujutro duplo manje buba jer ocito jos spavaju, ali mislim da cu tako sad dok malo vrucine ne popuste
 
Ja to vovorim već 5-6 goduna od kada sam sjeo na motor. Trebate malo prolistati ovu žutu štampu.
 
kako je dobro probudit se nedjelju u 7 i odvozit 2 puta goranku. ugodna temperatura, ujutro duplo manje buba jer ocito jos spavaju, ali mislim da cu tako sad dok malo vrucine ne popuste
Goranku ? Goranka je AC !! Ne mijesaj kruske i jabuke, ako nisi sa pehlina 😁
 
  • Haha
Reactions: Zek@n and Spori