OPET MI JE UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN!!!

e,sad... ja cu morati bacati kockicu, pa ili Strom 1050 XT ili BMW 1200 GS ADV.,al posto Stromove niko ne krade,a ovi nestaju svako malo...heben izbor... :unsure:., NEMA DALJE ... jos samo da vidimo razvoj situacije... :coffee:
 
Uzmi GS-a ADV-a... Provozao sam ga i samo mogu reci WOW
 
  • Like
Reactions: Paf
Meni je jednom davno ukraden Tomos bt50..Tada je to bio motor🙂...Našao sam apn-ca s mojom mašinom i obilježenim felgama..Dobio sam dojavu da je to neka ekipa iz prigradskog naselja Šine..Odnio sam apn-a doma i javio toj ekipi da se nađemo..Došlo njih 4 frajera, a s moje strane 5-6 luđaka( Brekalo, Žo, No, pokojni Bora Šantić...)...Ovi se razbježali a ostao mrski tat😄...
Dogovoreno da mi za dva dana donese keš koliko je koštao novi bt50 i da zadržim stare djelove..
Tako i bi..Bez uplitanja policije, jer ne bi dobio ništa na kraju..
Ali ništa mi nije moglo nadoknaditi 3 mjeseca nerviranja...Odvratno iskustvo..
 
Meni je jednom davno ukraden Tomos bt50..Tada je to bio motor🙂...Našao sam apn-ca s mojom mašinom i obilježenim felgama..Dobio sam dojavu da je to neka ekipa iz prigradskog naselja Šine..Odnio sam apn-a doma i javio toj ekipi da se nađemo..Došlo njih 4 frajera, a s moje strane 5-6 luđaka( Brekalo, Žo, No, pokojni Bora Šantić...)...Ovi se razbježali a ostao mrski tat😄...
Dogovoreno da mi za dva dana donese keš koliko je koštao novi bt50 i da zadržim stare djelove..
Tako i bi..Bez uplitanja policije, jer ne bi dobio ništa na kraju..
Ali ništa mi nije moglo nadoknaditi 3 mjeseca nerviranja...Odvratno iskustvo..
Di su navedena braća bila, ka da je bila i milicija. Igrači iste ekipe.
 
Di su navedena braća bila, ka da je bila i milicija. Igrači iste ekipe.
Braća Pršutići😀..A ne znam..To se je govorilo.. Nisam se nikad uvjerio u to..
 
  • Like
Reactions: JosipS
Moze li se naslov teme promijeniti u, gramaticki ispravno :p, Opet mi je pronadjen ukraden motor :mrgreen:
 
Mozda je gramaticki ispravno ali nije tocno. Trebalo bi biti: Opet mi je ukraden motor ali je ovaj put pronaden.😄
 
Ova situacija me podsjetila na vic.
Vlasnik čuje provalnike u garaži i zove policiju,
Vlasnik: halo policija imam provalnike u garaži
Policija: nemamo trenutno ljudi morate se strpiti,
10 min kasnije,
Vlasnik: halo policija nema potrebe pobio sam ih,
Nakon 3 minute dolaze specijalci, hitna, vatrogasci, policija, upadaju u garažu i nađu provalnike kako kradu,
Policija: zar niste rekli da ste ih pobili,
Vlasnik: zar niste vi rekli da nemate ljudi
 
Meni isto bili maznuli motor nasao ga u nekoj sumi ispod lima....uglavnom zovem ja inspektora koji je bio na slucaju a on meni " uhhhh sta bas sad ahh jel mozemo to sutra uhhhh uffff ajde ajde doci cemo "

Slusam ja slusam reko Mooolliim jebat cu vam sve po spisku 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: kiki.o and Dene
Koliko san ja čuo motor je ukraden i pronađen ali ima jedan problem.Ključ je bija u bravi i imat češ problema na sudu ako prijaviš lopova.To više nije klasična krađa .Jebga takvi smo mi.
 
  • Haha
Reactions: Luke