MITAS TOURING FORCE

Touring Force nakon 3500 kilometara, čudno mi je da još nije do graničnika došla :)

52232403639_b7285926a5_b.jpg


Volio bih mekšu smjesu, treba joj dosta da se ugrije, a dok je hladna ne drži baš po klizavom gradskom asfaltu.

Bolja mi je od Angela ST, a lošija od Mitasa Sport.
 
  • Like
Reactions: MGS
Ja sam ih na 5 tk skinuo, nisam se usudio ici na put od 2 tk natovaren sa njima i necu ih vise stavljat, Metzeler merika za njih
More malo detaljnije......po čemu je još "merika", osim po cijeni......možda me preobratiš 😁
 
  • Haha
Reactions: ybr125
Ne znan kako tebi, ali meni je set nexta prije tf bio niti 400 kn vise, a kilometraza vecaaaa, sad san opet na next 2 i tako ce ostat
 
Trošim drugi set Mitas TF guma . Prve su izdržale 13 kkm što nisam ni približno mogao s Dunlopom, Pirelli i Metzeler gumama na ovom motoru. Drugi set se već približava markeru a tek sam na pola kilometraže od prvog. Cijenu su digli tako da su sad u rangu osrednjih guma poznatijih proizvođača. Svakako ću dobro odvagnuti kod sljedeće zamjene guma. Inače sam prilično zadovoljan držanjem i na suhom i na mokrom.
 
Ja sam još uvijek na onom prvom setu, 12k napravile i još ima dosta mesa do markera, držanje za bapsku vožnju ok, par puta kliznula zadnja bez vidljivog razloga na cesti ali se dala iskontrolirati.
 
Ja sam još uvijek na onom prvom setu, 12k napravile i još ima dosta mesa do markera, držanje za bapsku vožnju ok, par puta kliznula zadnja bez vidljivog razloga na cesti ali se dala iskontrolirati.
Ovo klizanje se i meni dešava,pogotovo ako je jako toplo...ovo mi je cetvrti set tf,sa prijašnjim setovima mi se to nije desavalo,poceo sam razmišljat o tome da nisu poceli fušarit...
 
odavno nije padala kisa...prevruc asfalt i prasine koliko hoces
Neznam,moguce,ali nikad mi se nije to dešavalo,bas kao sta nino kaze,da se iskontrolirat,kao na onu zmijicu zakrpu da naletim...i to uvijek kada je kipuce,bas sam danas iso probat i opet bjezi,di je hlad ne
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ovo klizanje se i meni dešava,pogotovo ako je jako toplo...ovo mi je cetvrti set tf,sa prijašnjim setovima mi se to nije desavalo,poceo sam razmišljat o tome da nisu poceli fušarit...
I meni kližu tamo gdje prije nisu....nešto mi tu nije jasno...mislim da su promijenili smjesu to jest snizili kvalitetu....ukratko više ih neći uzimati