05.08.-07.08.2022. - MotoGP: Monster Energy British Grand Prix

UBosni ubirtiji ima utrka na TV u Olanda nema 👊
 

Attachments

  • IMG_20220807_134737035~2.jpg
    IMG_20220807_134737035~2.jpg
    354.8 KB · Views: 0
Ovan uzima utrku i jedini od sadasnjih vozaca koji je na 3 razlicita motora pobijedio 💪🙃
 
Dobro sam prognozirao za Žarka :mrgreen:
Šteta za Vinjalesa, da je imao malo veća jaja da ranije prođe Fabia, vjerujem da bi uzeo prvo mjesto.
 
  • Like
Reactions: Grom90 and Dene
Dobra utrka. Zao mi je Rinsa😔. Potrosio je gume rano ali stvarno bi volio da Suzuki pobjedi jos jedanput. Da momcad malo pokaze srednji prst sefovima u Japanu.
Bagnia ajde mozda bi trebao vise krsit auta ocito bolje vozi nakon toga😁..
 
Dobra utrka. Zao mi je Rinsa😔. Potrosio je gume rano ali stvarno bi volio da Suzuki pobjedi jos jedanput. Da momcad malo pokaze srednji prst sefovima u Japanu.
Bagnia ajde mozda bi trebao vise krsit auta ocito bolje vozi nakon toga😁..
Nije se uspio odvojiti
Bio je na 0.9 sekunde, ali premalo....
Ispada da Ducati na softu očuvao gume a Suzuki skurio medium
 
Dobra trka!

Forza DUCATI !!!

Long lap penalty mu nije odnio nista bez obzira koliko je on to dramatizirao cijeli vikend. Skoro da je zbog toga i bolje zavrsio.

Ako on ovako nastavi sa tom poboljsanom klavijaturom, jos ce na kraju sezona bit i napeta

Da du bila jos 3 kruga Bestia bi ih pojeo sve!
 
Koliko god se popljuvalo Vinjalesa opet ga se gotivi.
Hehehe
 
bas zanimljiva utrka, ko spanjolska sapunica, neznas dali ti je netko sestra, majka ili stric. drago mi je da su esparagaro i fabio blizu zavrsili jer se ne mijenja toliko borba za prvenstvo ali mi je zao da esparagaro nije uspio zadrzat poziciju kad je prestigao fabia. beast mi je najjaci bio, bez krila je odvozio kao da ima 10 krila naprijed. a kad sam vidio da bradl ima long lap penalty, rasplakao sam se
 
  • Like
Reactions: Dene
Pa nije Frtaljko da ga kaznjavaju 😁 Doduse mogle bi zeme malo to pogurat 😂
 
  • Like
Reactions: zagrepcan