Gorivo

Mislim, stvarno te nije briga za njihove duševne boli u toj igri cijena nafte. Misli malo i na njihove troškove. Koliko dođe samo dnevno čišćenje bazena???
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and Luke
"Održana je telefonska sjednica vlade, prelazimo na tjedno računanje cijena goriva. Benzin će pojeftiniti za 57 lipa i iznosit će 10.62 kune.

Dizel će poskupjeti za 54 lipe, nova cijena 12.89 kuna", rekao je ministar Filipović.

Nove cijene goriva vrijede od sutra.
 
Last edited:
Benzina sve jeftinija...ajmoooo... Djita...
 
NOVA PROMJENA


Benzina 5 lipa jeftinije.,eto...svaka mala je dobra...sto kaze moja Bodulica...
 
Bok'te, doć će na 2,99 ! Kad je ono bilo ?

Ne znam jel bilo nize, ovaj grafit je odavno legendaran, mozda je to najniza cijena od kad je Kuna u HR?

Bilo bi zanimljivo ako netko zna kolika je inflacija od tada do danas pa da se pribroji cijeni od 3.57kn jer drugacije nije usporedivo, ali ni gorivo nije isto, al ajmo tu "sitnicu" ignorirat jer je varijabla koju je skoro nemoguce ukalkulirat.

1663081680902.png
 
Ne znam jel bilo nize, ovaj grafit je odavno legendaran, mozda je to najniza cijena od kad je Kuna u HR?

Bilo bi zanimljivo ako netko zna kolika je inflacija od tada do danas pa da se pribroji cijeni od 3.57kn jer drugacije nije usporedivo, ali ni gorivo nije isto, al ajmo tu "sitnicu" ignorirat jer je varijabla koju je skoro nemoguce ukalkulirat.

View attachment 751891
Vrlo jednostavno
Recimo da si 95 ima placu 3000 kn
Da li sad imas 10000 kn
 
Ne znam jel bilo nize, ovaj grafit je odavno legendaran, mozda je to najniza cijena od kad je Kuna u HR?

Bilo bi zanimljivo ako netko zna kolika je inflacija od tada do danas pa da se pribroji cijeni od 3.57kn jer drugacije nije usporedivo, ali ni gorivo nije isto, al ajmo tu "sitnicu" ignorirat jer je varijabla koju je skoro nemoguce ukalkulirat.

View attachment 751891
po inflation calculatoru inflacija od 95. do danas je 94.5% i preračunato danas taj eurosuper 95 bi koštao 5.84kn. S time da je to vrijednost na početku 2022.
 
Ne znam jel bilo nize, ovaj grafit je odavno legendaran, mozda je to najniza cijena od kad je Kuna u HR?

Bilo bi zanimljivo ako netko zna kolika je inflacija od tada do danas pa da se pribroji cijeni od 3.57kn jer drugacije nije usporedivo, ali ni gorivo nije isto, al ajmo tu "sitnicu" ignorirat jer je varijabla koju je skoro nemoguce ukalkulirat.

View attachment 751891
Sjećam se tih cijena samo ne mogu se sjetiti dali se zvao eurosuper ili ne,bili su 95 i mislim 98, dali se tko sjeća kako su se zvali?