SpiderMartin u sezoni ... 2022

Bravo Martin! Konacno !!

Nema nikakve dvojbe da je decko brz i ima sve sto treba za sami vrh. Nazalost cjelokupni setup nikako da se poslozi.

Takodjer vrlo zanimljivo da je uspio napraviti i 2. najbrzi krug. 💪

Kamo srece da se za zadnju utrku opet posloze kockice 🤞
 
  • Like
Reactions: piljun
Vugrinci su odabrali internacionalnu karijeru i vrlo težak put u ovom jbn skupom sportu, ali ja cijenim i svakog našeg dečka koji vozi PH, AA ili OT, svatko prema svojim mogućnostima i to treba cijeniti 😉
 
Ma naravno da svi postujemo svaki uspjeh i napor.

Kada je rijec o natjecateljima, uvijek se trazi najvisi moguci nivo konkurencije i mislim da nema govora o usporedbi spanjolskog ili hrvatskog prvenstva.

💪
 
Ma naravno da svi postujemo svaki uspjeh i napor.

Kada je rijec o natjecateljima, uvijek se trazi najvisi moguci nivo konkurencije i mislim da nema govora o usporedbi spanjolskog ili hrvatskog prvenstva.

💪

Nema usporedbe španjolskog sa svjeckim

Nema usporedbe wss sa moto2

Nema usporedbe moto2 sa motogp

Uvijek ima ludže i bolje

Srat jedni po drugima je jadno
 
Slazem se 100%, samo pustam decku od 23 godine zivota koji se morao sa obitelji odseliti iz drzave barem malo razumijevanja za ispusni ventil sakupljene frustracije.

Kako je Nero lijepo napisao, svatko ide po ljestvici prema gore/vise koliko moze/zeli.

Molim jos jednom za razumijevanje i da smo svi od krvi i mesa, a osobito mladi decki punih jaja. Martina ne poznam osobno, kao klinca sam ga cesto vidjao i igrao se s njime po stazama dok je pratio tatu, ali siguran sam da niti jedan od njih ne misli nista lose niti posprdno o vozacima PH.
 
  • Like
Reactions: leCo
Slazem se 100%, samo pustam decku od 23 godine zivota koji se morao sa obitelji odseliti iz drzave barem malo razumijevanja za ispusni ventil sakupljene frustracije.

Kako je Nero lijepo napisao, svatko ide po ljestvici prema gore/vise koliko moze/zeli.

Molim jos jednom za razumijevanje i da smo svi od krvi i mesa, a osobito mladi decki punih jaja. Martina ne poznam osobno, kao klinca sam ga cesto vidjao i igrao se s njime po stazama dok je pratio tatu, ali siguran sam da niti jedan od njih ne misli nista lose niti posprdno o vozacima PH.

A ko onda pise s njihovih profila ?
 
  • Like
Reactions: Dene
Kad si na Martinovoj poziciji, moraš paziti što pišeš/govoriš.

Koliko god smiješno bilo, javna si osoba. To sa sobom nosi određene lijepe stvari i hrpetinu nezgodnih/ružnih.

Slažem se, Martin je pišao/piša krv da bi došao tu gdje je. Kad samo pomislim da je proveo mladost u kamperu koji dijeli s ocem, očevom ženom...jede što uhvati. Pada, operira se, vozi napola pripremljen motor, on poluspreman...ogromna žrtva.

Bez obzira na sve to, moraš se naučiti ponašati. Svatko od nas vuče svoj križ, svoj teret, ali to nam ne da pravo da se ponašamo kao kreteni prema ikom. Pogotovo ne prema ljudima koji ne utječu na tebe i tvoj životni put. Osim što ti ljudi podržavaju tebe i tvoj put (neki novcima, neki promocijom), a ti sereš po njima.

Motosport je pun jala. Jbg. To je tužni dio sporta. Treba pronaći način da se izdigneš iz te jame.

Na kraju, iako indirektno i sere po meni, veseli me svaki Martinov uspjeh. Također, koliko mogu, podržati ću ga. Bilo odlascima na njegove trekdejeve, bilo kupovinom od njegovih sponzora... Nadam se da će malo stat na balun i sagledati širu sliku.
 

Dakle to bi bilo to od kompetitivnog natjecanja :(
 
  • Sad
Reactions: Nero
Ne izbacuje mi nista kad kliknem, sta kazu?
Screenshot_20220913_215410.png
 
Po ovome što vidim sezona počinje u 10-om, a završava u 3-em mjesecu. Lijepo za staviti u pdže koju kintu tokom zimske stanke. Nadam se da je to to. Iako moje pretpostavke nikad nisu točne.
 
Znaci ide se na prestiz :mrgreen:
Šeik nije glup , dobit će on prestiž sad , Inače , njihovo poštovanje moraš zaslužit , nisu baš tako laki na okidaču.
Po ovome što vidim sezona počinje u 10-om, a završava u 3-em mjesecu. Lijepo za staviti u pdže koju kintu tokom zimske stanke. Nadam se da je to to. Iako moje pretpostavke nikad nisu točne.
Pretpostavka ti je točna, tamo su zimske trke , dobro za treninge i razvijanje motora bez financijskih trzavica.
Mada, da sam ja na njegovom mjestu vjerojatno se nebi ni vratila , Kome? Čemu? Radit posao koji voliš i imat osiguranu budućnost , kome treba više dokazivat išta , pogotovo kad gledaš u kojem smjeru vjetar u motosportu puše.
Ko zna , možda kasnije se pojavi koji novi mali Martin koji možda neće morat prolazit kroz sve ovo što je Martin prolazio.
 
Šeik nije glup , dobit će on prestiž sad , Inače , njihovo poštovanje moraš zaslužit , nisu baš tako laki na okidaču.

Pretpostavka ti je točna, tamo su zimske trke , dobro za treninge i razvijanje motora bez financijskih trzavica.
Mada, da sam ja na njegovom mjestu vjerojatno se nebi ni vratila , Kome? Čemu? Radit posao koji voliš i imat osiguranu budućnost , kome treba više dokazivat išta , pogotovo kad gledaš u kojem smjeru vjetar u motosportu puše.
Ko zna , možda kasnije se pojavi koji novi mali Martin koji možda neće morat prolazit kroz sve ovo što je Martin prolazio.
Jedino je sigurno da u HR timski sport ( nogomet) dobija financijsku pomoć, a individualni sportovi samo za preživljavanje.
Neka Martin nađe stabilnu ekipu gdje može uživati maksimalno bez stresa.
I nadam se da ima djece koja će naći put prema vrhu u HR motosportu, te da će ih sazvez podržati, kakav god je.