Beverly 300 ie novi model , moje iskustvo..

Evo da napišem kratak osvrt na beverlya 300 hpe novi model iz 2022g...u mene je skuter 5 tjedana prešli smo 1000 km i vrime je za prvi servis...za sada skuter je top...samo da me nastavi ovako služiti..od agilnosti brzine udobnosti stvarno sam prezadovoljan...pliva gradom kao riba u vodi...a i ni otvorena cesta mu nije problem..ima 26 ks i odaziv na gas je super. Brz startan i moćan..sjedalo jako udobno i za mojih 195 cm stvarno super upravljiv i komodan skuter...digitalni displey pun informacija u dvije boje pozadinskog svjetla..ima vizir i kufer od 36 l tako da praktičnost nije upitna...sjedalo alcantara i koža jako lijepo prošiveno..eto ukratko to je to...ako sam kome pomogao super..
 
  • Like
Reactions: luchko
Evo da napišem kratak osvrt na beverlya 300 hpe novi model iz 2022g...u mene je skuter 5 tjedana prešli smo 1000 km i vrime je za prvi servis...za sada skuter je top...samo da me nastavi ovako služiti..od agilnosti brzine udobnosti stvarno sam prezadovoljan...pliva gradom kao riba u vodi...a i ni otvorena cesta mu nije problem..ima 26 ks i odaziv na gas je super. Brz startan i moćan..sjedalo jako udobno i za mojih 195 cm stvarno super upravljiv i komodan skuter...digitalni displey pun informacija u dvije boje pozadinskog svjetla..ima vizir i kufer od 36 l tako da praktičnost nije upitna...sjedalo alcantara i koža jako lijepo prošiveno..eto ukratko to je to...ako sam kome pomogao super..
Toliko detalja mislio sam da citam reklamu 🤣🤣🤣

Neka neka bro uzivaj ti meni u njemu. Meni je dopizdilo guzat sa velikim motorom po gradu a i parking je lutrija nac... i ja bi nesto takvo 😄
 
Reklamu....😀😀😀 Dobra....naveo sam detalja kao mislim novi motor pa ako koga zanima...nisam naišao na forumima o novom modelu pa sam se raspisao ..da se ljudi malo upoznaju ..skuter je spas, pogotovo ljeti u st-u...i zbog parkinga i gužvi turisti ovo ono ..tako da...preporodia sam se otkad ga imam...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Toliko detalja mislio sam da citam reklamu 🤣🤣🤣

Neka neka bro uzivaj ti meni u njemu. Meni je dopizdilo guzat sa velikim motorom po gradu a i parking je lutrija nac... i ja bi nesto takvo 😄
?!
 
Ako to stvarno pitas onda ne znam sto da ti odgovorim xD
 
  • Haha
Reactions: Dene
Evo da napišem kratak osvrt na beverlya 300 hpe novi model iz 2022g...u mene je skuter 5 tjedana prešli smo 1000 km i vrime je za prvi servis...za sada skuter je top...samo da me nastavi ovako služiti..od agilnosti brzine udobnosti stvarno sam prezadovoljan...pliva gradom kao riba u vodi...a i ni otvorena cesta mu nije problem..ima 26 ks i odaziv na gas je super. Brz startan i moćan..sjedalo jako udobno i za mojih 195 cm stvarno super upravljiv i komodan skuter...digitalni displey pun informacija u dvije boje pozadinskog svjetla..ima vizir i kufer od 36 l tako da praktičnost nije upitna...sjedalo alcantara i koža jako lijepo prošiveno..eto ukratko to je to...ako sam kome pomogao super..
Kak to da nisi uzeo 400?
 
Odluka je odma bila 300 kubika...iz iskustva i razgovora s ljudima tako sam odlučia..za ovo šta meni treba i više nego mi je dosta 300..lakši je i okretniji..bolje se provlači kroz kolone auta na semaforu..nekako je manje robustan od jačeg brata..a isto dovoljno brz i agresivan...za ovoga od 400 imaju zasad primjedbe..to je novi agregat nasljednik onog 350...nije se kao pokazao dobar...imaju greške nekakve s pumpom goriva...neke dječje početne stvari...bar tako mislim..i to je onda bio još jedan razlog da uzmem 300
 
Imam ja problema s parkiranjem. Doduše, na moru. Kad dođem s Bevom koji mi je u Zagrebu ko ptičica, dole je ko tenk. Način gdje i kako parkiram/spremam skuter tražio je isključivo 125 koji je fizički što bliže 50. Zato sam uzeo Liberty.

Inače, novi 300HPE sam prvi put probao na Vespi i pokazao se odličnim. Za razliku od starijeg 300 od kojeg sam odgovorio barem desetak poznatih i "natjerao" ih na 350. Trenutno i dalje ciljam 400, preferiram uvijek što jači motor, premda bi novi 300 mogao proći.
 
Prvo, oko stare jezgre vrlo tesko ljeti naci parking a kad ga i nadjes onda ti se debosi parkiraju tik uz njega pa kad idu doma odvale ti retrovizor koji kosta 860,00kn jer je na bocnoj nogari..
Da, pitas se zasto onda ne stavis na centralnu? E tek je onda problem jer se toliko pribiju uz tebe i boli ga kurac hoce li itko drugi moci izic i tesko mi je izmanevrirati da ne ogulim sebe ili koga drugoga. Lakse je sa bocnom nogarom kad mi stoji jer ga nekako iskobeljam preko bocne pa izadjem...ali mi zato retrovizor fasuje.


Eto, zelim se ispricati velikim bajkerima jer ne znam voziti motor a ni parkirati.
 
Ma nisam ja mislio nista lose, nego tu kod mene po primorju stvarno to nije problem
 
Ma nisam ja mislio nista lose, nego tu kod mene po primorju stvarno to nije problem

Ma znam da nisi zajebavam se. A jbg veci dio godine nije problem no 2-3 mjeseca u srcu sezone voze ljudi skutere i nemaju pojma parkirati a kamoli voziti...zato sam uzeo malog libertya 200 da se mogu komodat a bmk mogu ga i na podu ostavit lezecki jebe mi xD


Svidja mi se novi medley 150 i razmisljam da ga uzmem iduce sezone ali opet bice mi zao znajuci kako stoka parkira i sto rade...al bmk kupit cu ja njega ne on mene... Nemam potrebe realno za vecom kubikazom..
 
Imam ja problema s parkiranjem. Doduše, na moru. Kad dođem s Bevom koji mi je u Zagrebu ko ptičica, dole je ko tenk. Način gdje i kako parkiram/spremam skuter tražio je isključivo 125 koji je fizički što bliže 50. Zato sam uzeo Liberty.

Inače, novi 300HPE sam prvi put probao na Vespi i pokazao se odličnim. Za razliku od starijeg 300 od kojeg sam odgovorio barem desetak poznatih i "natjerao" ih na 350. Trenutno i dalje ciljam 400, preferiram uvijek što jači motor, premda bi novi 300 mogao proći.

Jesi li imao priliku provozati novog 400?

Kakav je u usporedbi s X-Maxom?
 
Imam ja problema s parkiranjem. Doduše, na moru. Kad dođem s Bevom koji mi je u Zagrebu ko ptičica, dole je ko tenk. Način gdje i kako parkiram/spremam skuter tražio je isključivo 125 koji je fizički što bliže 50. Zato sam uzeo Liberty.

Inače, novi 300HPE sam prvi put probao na Vespi i pokazao se odličnim. Za razliku od starijeg 300 od kojeg sam odgovorio barem desetak poznatih i "natjerao" ih na 350. Trenutno i dalje ciljam 400, preferiram uvijek što jači motor, premda bi novi 300 mogao proći.
Da starije 300 i njihove radilice, pitanje jesu i na ovom novom išta poboljšali, a još su ga digli.
S obzirom na trenutne cifre 350ki u oglasu (ono 2013 za 4000+ eura,a realno ne vredi više od 3000), definitivno novi 400 ulazi u uži izbor pa prdnerš prvi u taj sic, ili xmax yamaha je ipak yamaha iako sam dugogodišnji fan piaggio skutera( s debelo preko 100tkm napravljenih na 250 i 500ccm)
 
Agregat je skroz novi, nisam čuo za veće probleme.
I moj 350 je tako precijenjen u oglasu pa ako se proda idem na 400. Nije mi neka žurba jer mi je i ovaj odličan a što je najbolje, za nekih 300eur manje sam imao dva ozbiljna kupca ali nisam prodao jer se nije znalo kada dolaze novi.
 
Meni je beva ugodan baš lagan okretan za po gradu...Yamahu nisan vozia...kažu kao da je malo krut skuter tvrđi neudobniji od piaggia..sad sto ljudi sto ćudi...kakav je tmax ovako za po gradu i to...?