Gorivo

Pocelo se govoriti o nestasici goriva,u Francuskoj je upravo tako...dizela je malo na trzistu...valjalo bi koju kantu nalit,dok se more...
 
Nabavit će gorivo. Previše je to gubitaka u državnoj kasici kad ga nema.
 
  • Like
Reactions: s2r
To narod nikako da skonta a godinama je tako. Lakse je vladi yebavat mater neg problem rijesit 😁
 
  • Like
Reactions: diesel power
to je neki cudan dizel...kad pocnu izljetat ventili za godinu-dvi ovim novijim autima... :mrgreen:
 
Zna bit bijel ko voda, bas me interesira sta bi carina rekla da mi izvadi, jer njihova teorija kaze da boja mora bit maslinasto zelena
 
Sa kojim, tj cijim gorivom ste naj zadovoljniji?
Ja od kako imam ovaj motor tankam na ktc, prosli i trenutni rezervoar sam napunio na petrolu, i sada mi se desilo da mi je motor par puta strokirao.
Neznam dal je moguce da imaju tako lose gorivo, inace sam sebe uvjerio da petrol ima dobro gorivo jer sa autom kad kod njih tankam napravim najvise km. S obzirom na mjesto stanovanja ktc mi je najblize, inu izbjegavam i sljedece mi je petrol pa se sada malo brinem🤔
 
Ispravan motor ne trokira s niti jednim gorivom, više brini o tome da dobro poservisiraš motor nego o gorivu. Kad prvi put zatrokira to ti govori da treba nešto raditi na motoru, barem zamijeniti svjećice, ako ne pomogne onda vjerojatno veći servis.
 
Obično bude do filtera goriva...