Parking motocikala

@ 3alfa3 : Jarun je zabranjen za motore?!
Otkada i gdje je znak?
Nisam vidio a bio s 3 motora u zadnje 2 god. Nikada nitko ništa nije rekao a radim cca. 12 km rutu, 1 krug i oba otoka.
Bundek razumijem ali Jarun..
 
Ne znam čemu rasprava o skidanju kacige, zakon je jasan i tu nema dileme, nigdje se ne ulazi sa kacigom na glavi, kaciga se koristi samo za vrijeme vožnje na motoru.
 
@ 3alfa3 : Jarun je zabranjen za motore?!
Otkada i gdje je znak?
Nisam vidio a bio s 3 motora u zadnje 2 god. Nikada nitko ništa nije rekao a radim cca. 12 km rutu, 1 krug i oba otoka.
Bundek razumijem ali Jarun..
S obzirom na tvoje godine, moglo bi se reci oduvijek. :mrgreen:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Švabo and DamirK
IMG-8b2658f884ca0ffff93d09717d6a3875-V.jpg
 
  • Like
Reactions: Volcabar
@ 3alfa3 : Jarun je zabranjen za motore?!
Otkada i gdje je znak?
Nisam vidio a bio s 3 motora u zadnje 2 god. Nikada nitko ništa nije rekao a radim cca. 12 km rutu, 1 krug i oba otoka.
Bundek razumijem ali Jarun..
 

Attachments

  • jarun.jpg
    jarun.jpg
    490 KB · Views: 0
Ne sjećam se više ali rekao bih više od 15 godina, možda čak i bliže 20...

Ja sam sa racunanjem vremena jako los, mozda si u pravu. Moj dojam je da je cca 10tak godina u pitanju. S druge strane, 80te su bile prije 20tak godina, ako i toliko :mrgreen:
 
Koliko mene pamćenje služi od 2002.god kad je pijana vozačica vw pola ubila dvoje ljudi. Znam da nema smisla kao auto-motor al mislim da je zbog toga i od tada zabrana
 
  • Like
Reactions: 3alfa3 and mate
Vau, Hvala!
Sad ima smisla zašto nisam znao, ne ulazim tamo nego Petrine ulica/Fumin Kontejner/Gallery club, od '11.
Sad na Maps vidio i tamo znak zabrane.
Makar i dalje nema smisla zabrana..
 
Možda nema smisla no ima sela gdje je ograničenje brzine 80km/h već 20 godina, jednostavno je nitko nije stradao nema nesreća i to je ostalo tako, isto tako ima lokacija gdje je dovoljno da netko strada i uvode se niža ograničenja ili zabrane, postoje prometni stručnjaci koji se time bave, ako su spasili jedan život meni je to dovoljan razlog.
 
zabrana je stavljena joc oko 2000 ih kad su bile utrke motora po jarunu.... od tada su nafrtaljili 2miliona lezecih i zabranili motore... kojih stalno ima tamo haha
 
zabrana je stavljena joc oko 2000 ih kad su bile utrke motora po jarunu.... od tada su nafrtaljili 2miliona lezecih i zabranili motore... kojih stalno ima tamo haha
Svaku nedjelju sam tamo u šetnji(dijabetis) i uvijek ih vidim par a također i 2 patrola auta policije al mislim da se ne zamaraju njima. Najjednostavnije je ući na jarun tam di su oni konji iza veslače zgrade ima uličica bez beda se kroz nju uđe
 
a vjerojatno ko i sve, imaju par puta godisnje akciju kad skidaju po jarunu pa sam ovisi jesi pehist da naletis il ne
 
Mislim, stvarno, ono...ovaj parking...na Bus parking... nema Bus di stati...no koments, rad ovakvih...svi nahebu...
 

Attachments

  • mjesto.jpg
    mjesto.jpg
    76.1 KB · Views: 0