e ovo je klopa...

Ja sarmu nemrem. 3 dana i dosta mi je.
Zato grah i zelje mogu jesti cijeli tjedan.
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten
Domaći
IMG-6fcfe8daafe4826f058eeb283123f890-V.jpg
....
 
  • Like
Reactions: El Mravac and lunjo
Nisam mogao dočekati hladnoću pa sam počeo prije dva tjedna (krvavica je narezana jer sam se kasno sjetio ovjekovječiti trenutak) 😎

IMG_20221022_143415.jpg


i jedna od jučer (9 ih fali 😁)

IMG_20221101_111557.jpg
 
Ja baš krećem u izgradnju smokera ... dvoumim se između 80l bojlera ili 40l LPG boce za auto ... ili čak kombinacija to dvoje ... :D

Evo za 15 min krećem plazmom rezati bocu ... :D
 
  • Like
Reactions: e39
Daj recept nabaci, listal sam sad za inspiraciju kaj kuhati i tvoj uradak je pobjedil :mrgreen:

Jbga kasno sam vidio, nadam se da ti nije trebao za današnji ručak... :mrgreen: Nemam konkretan recept, uglavnom pogledam 2-3 pa izvlačim što mi paše. Radio sam cca ovako:


Ali koristim crno vino, gotove cannellone pa ih samo napunim, i bešamel (bez jaja) ne stavljam u meso nego s njim zalijem punjene cannellone nakon što ih posložim u posudu (kao kad radiš lazanje, i na dno posude isto stavi prvo bešamel da se tijesto ne zalijepi).
 
  • Love
Reactions: bebeli
U bešamel ni ne idu jaja. Barem su mene tako u školi učili.
Danas više nema kuhara nego su svi šefovi pa se možda ni bešamel ne radi bez jaja 😁
 
Ma u ovom gore videu u meso umiješa bešamel i još ubaci žumanjke pa onda s time puni cannellone. Ali je otprilike blizu tome kako radim pa sam ga linkao, da ima neki okvir...
 
U bešamel ni ne idu jaja. Barem su mene tako u školi učili.
Danas više nema kuhara nego su svi šefovi pa se možda ni bešamel ne radi bez jaja 😁
Bešamel + sir + žumanjak = morne. Kaj si zaboravio chef? ;)