Spasimo R-ove!

Ma pelcno se bezbel al nece da kaze da te ne bi izgubio kao druga 😁
 
Vuce me nesto da parkiram i nekog R-a uz ovu putnu kozu u garazu. Ne bih nesto puno placao jer bi to bio motor za povremeno progasati u krugu 100km i tu i tamo sarafiti po njemu. Dakle nesto mozda od 2000te do 2010te.
Ono sto mi je vazno je da bude koliko toliko u skladu sa mojim gabaritima, tj. da bude poprilicno velik, te da bude koliko toliko pouzdan.
Sta mogu iskusni R-ovci preporuciti na ovu temu?
 
Spašavatelji! :mrgreen: Dva bombončića tko ima viška love, Yamaha R1 i MV Agusta F4. Nisu jefitni i nema spuštanja ali ako netko hoće stvarno savršeni primjerak.

7000€ 😂
 
Nisam drugog ni gledao kad sam vidio ovog prvog 🙃
Dad sam pogledao treba neko vodu pustit 😂
 
Iako si sirovina, bar živiš u Niskozemskoj gdje ima ovakvih primjeraka. Pogledaj cijene u ovakvom stanju, dodaj transport i davanja i to je to. Ali opet velim, ovo nije za svakoga.
 
Stalno sam sebi kazem da necu gledat vise stare krame al ovako kad vidim odma mi srce zaigra 😁
 
  • Like
Reactions: e39
Vuce me nesto da parkiram i nekog R-a uz ovu putnu kozu u garazu. Ne bih nesto puno placao jer bi to bio motor za povremeno progasati u krugu 100km i tu i tamo sarafiti po njemu. Dakle nesto mozda od 2000te do 2010te.
Ono sto mi je vazno je da bude koliko toliko u skladu sa mojim gabaritima, tj. da bude poprilicno velik, te da bude koliko toliko pouzdan.
Sta mogu iskusni R-ovci preporuciti na ovu temu?
moj poznanik bi mozda prodao 929 iz 2002, al ima nesto posla na njoj.
 
moj poznanik bi mozda prodao 929 iz 2002, al ima nesto posla na njoj.
Ne smeta mi sto ima posla po njoj. Cak bih rado takvo nesto i kupio da imam sta raditi preko zime, ali vjerovatno ti je poznanik barem 700-800km daleko od mene :)
 
Iako si sirovina, bar živiš u Niskozemskoj gdje ima ovakvih primjeraka. Pogledaj cijene u ovakvom stanju, dodaj transport i davanja i to je to. Ali opet velim, ovo nije za svakoga.
Daj 3 ipo iljade i vozi moju 😂
 
Spašavatelji! :mrgreen: Dva bombončića tko ima viška love, Yamaha R1 i MV Agusta F4. Nisu jefitni i nema spuštanja ali ako netko hoće stvarno savršeni primjerak.


cijena je skroz okej, da nisam bacio pare na šugavi spori CBR bez ABSa TCa DSCa TCSSa BMKa, Yamahica bi prešla u ruke pravog pilota, a ne pozera za do birtije😂




Srki
 
  • Haha
Reactions: Xj6_2013
Spašavatelji! :mrgreen: Dva bombončića tko ima viška love, Yamaha R1 i MV Agusta F4. Nisu jefitni i nema spuštanja ali ako netko hoće stvarno savršeni primjerak.


Dobro je da se kod nas ovakvi oglasi pojave s vremenom na vrijeme, odmah mi je osmjeh veći. :mrgreen:
Inače, Fogica je nedugo kupio takvu R1 u odličnom stanju za ipak nešto manju cifru, poanta je da me začudilo koliko su skočile cijene takvih motora.

O cijeni ZXRR i ZX-7RR da ne govorim :mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD