Dobre prilike u oglasima

Nažalost nema iskustva kod ovakvih stvari. Nemoguće je po par fotki prepoznat da li nešto valja i li ne a s obzirom da je daleko na kraju se sve svodi na sreću...
 
  • Like
Reactions: hondimir
a neznam onda bas, ali da lijepo izgleda...
Pa možda je baš dobar, odeš i vidiš kaj je to uživo.

Mada kad malo bolje razmisliš, jel je netko stavljao pc, qs, full ispuh, preslagivao ovjes i još koješta za vožnju po cesti?
Više mi izgleda ko da je bio motor za stazu, pa je netko vratio svijetla i original oklope na njega... a možda se samo varam. 🤷‍♂️
 

Stari oglas, od bivseg vlasnika.
Pratim taj motor, više godina je vec bio na njuskalu, pratio sam i ja big bangove par godina:). Cijena mu varirala od 8k pa bila jednom i 7500 pa onda opet 9 i tako.
Motor je uvoz iz CH barem mislim da je u jednom od varijacija oglasa bivsi vlasnik to naveo.
Ali da dobro izgleda, izgleda. Sad. Prije užas.
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Ma taj koji je ima sad je kupio sigurno ispod 8k i skinuo te nakaradne naljepnice dole, sredio je da konačno liči na motor i čeka jelena. Bivši vlasnik je imao svako malo na njuškalu u zadnjih par godina. Baš me zanima bi li sadašnji vlasnik naveo odakle je motor, koji je vlasnik i kako dugo je kod njega😅.
Sadašnji vlasnik ima i bjelog panigalea za cca 14500 koji je do neki dan bio na njuskalu za 13k:)
Reklo bi se švercer ali nebi sad prozivao stari rvatski zanat😂.
 
  • Like
Reactions: Dene and +marek+
Pa možda je baš dobar, odeš i vidiš kaj je to uživo.

Mada kad malo bolje razmisliš, jel je netko stavljao pc, qs, full ispuh, preslagivao ovjes i još koješta za vožnju po cesti?
Više mi izgleda ko da je bio motor za stazu, pa je netko vratio svijetla i original oklope na njega... a možda se samo varam. 🤷‍♂️

to je i meni malo sumnjivo. mislim u neku ruku je fora da ima sve to, ali opet nisam za te stvari ako ne dolaze u originalu
 
Ma taj koji je ima sad je kupio sigurno ispod 8k i skinuo te nakaradne naljepnice dole, sredio je da konačno liči na motor i čeka jelena. Bivši vlasnik je imao svako malo na njuškalu u zadnjih par godina. Baš me zanima bi li sadašnji vlasnik naveo odakle je motor, koji je vlasnik i kako dugo je kod njega😅.
Sadašnji vlasnik ima i bjelog panigalea za cca 14500 koji je do neki dan bio na njuskalu za 13k:)
Reklo bi se švercer ali nebi sad prozivao stari rvatski zanat😂.

za razliku od prije sad odlicno izgleda. a danas idem vidjet jednu tu blizu mene, samo da probam da vidim kako mi odgovara motor
 
u zadnjih par mjeseci se tu u okolici prodalo nekoliko vodenjaka 750 iz '92. iz uvoza i svi imaju 30-35 tkm i ekipa to još uvijek puši, a mene budu jebali zakaj moja uljara ima 86 🤣
 
  • Haha
Reactions: pikacu79