Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

Svako od nas ima nešto svoje i zato neka svatko gleda svoja posla. Najlakše je drugima srati za nešto što oni ne rade. Npr. ja nikad ne putujem s motorom i samim time nikad mi motor nije teži od dozvoljenog i sad ja mogu napisati da bi ja kažnjavao svakog onoga koji je u prekrcaju,znači muž i žena na motoru + prtljaga( često 3 kofera) i to s 1000 eura po kg viška jer sa tim se dodatno opterećuje guma što može dovesti do pucanja i mjenja se ciklistika motora i bla,bla
Ali ne pada mi na pamet, neka svako gleda sebe i pusti druge da žive,ponavljam dok time ne ugrožavaju druge
 
Last edited:
Evo ovo ljeto su me zaustavili jedno 5-6 puta bez tablice uredno se pozdravili, neki su me zaustavili jer je Aprilia, al uvijek im kažem da ja ne nosim tablicu jer mi je ljepsi motor bez i prode. Po meni je glupo imati na velikom motoru tablicu, ne radi divljanja i oduzimanja prednosti, vec radi svakakvih kamerica i susjeda baba. Nikad problema s policijom nisam imao jer nisam imao tablicu. Kad sam prije vozio sa tablicom ispod repa dva puta su mi kaznu zakeljili
Jbt mene na yamahi ne zaustavljaju🤣 jednom su me zaustavili jer sam morao proći kroz ljevak di svih zaustavljaju a nije mi se dalo điberit okolnim cestama.
 
Svako od nas ima nešto svoje i zato neka svatko gleda svoja posla. Najlakše je drugima srati za nešto što oni ne rade. Npr. ja nikad ne putujem s motorom i samim time nikad mi motor nije teži od dozvoljenog i sad ja mogu napisati da bi ja kažnjavao svakog onoga koji je u prekrcaju,znači muž i žena na motoru + prtljaga( često 3 kofera) i to s 1000 eura po kg viška jer sa tim se dodatno opterećuje guma što može dovesti do pucanja i mjenja se ciklistika motora i bla,bla
Ali ne pada mi na pamet, neka svako gleda sebe i pusti druge da žive,ponavljam dok time ne ugrožavaju druge
...a onda bi trebalo kažnjavati i one što ispumpavaju gume, da bi je potrošili do rubova, čime se smanjuje deklarirana nosivost guma... :unsure:
 
...a onda bi trebalo kažnjavati i one što ispumpavaju gume, da bi je potrošili do rubova, čime se smanjuje deklarirana nosivost guma... :unsure:
Da,a ove koji imaju oko 60g kad ih policija na zaobilaznici uhvati sa 140km/h ne bi im trebala pisati opomene nego im zauvjek uzeti motor jer u tim godinama bi trebali biti uzor drugima,a i zbog starosti su veća opasnost 🤔
 
...a onda bi trebalo kažnjavati i one što ispumpavaju gume, da bi je potrošili do rubova, čime se smanjuje deklarirana nosivost guma... :unsure:
Pošalji tu pritužbu Direkt u mitas jer ljudi očito ne znaju pa da ih naučiš 👍
Screenshot_20221112_081527.png

Ja sam na 2.3, 2.5 daj mi reci na koliko da napumpam.
Za svaku gumu pogledam šta piše proizvođač,jbg nisam znao da trebam tebe pitati
 
Ja sam na 2.3, 2.5 daj mi reci na koliko da napumpam.
Za svaku gumu pogledam šta piše proizvođač,jbg nisam znao da trebam tebe pitati
Meni je najbolje kad je zadnja na 2,475...
...a ovo nisam konkretno mislio na tebe, već analogija na tvoj gornji osvrt na preopterećenje.
A divljake po zaobilaznici treba svakako kažnjavati, ali moraš priznati, da barem imaju muda pa se voze s tablicom...i bez lanaca 😛 , izolir trake, tangi i sl. :mrgreen:
 
Meni je najbolje kad je zadnja na 2,475...
...a ovo nisam konkretno mislio na tebe, već analogija na tvoj gornji osvrt na preopterećenje.
A divljake po zaobilaznici treba svakako kažnjavati, ali moraš priznati, da barem imaju muda pa se voze s tablicom...i bez lanaca 😛 , izolir trake, tangi i sl. :mrgreen:
Znam da si u godinama pa ti je teže shvatiti,poanta onoga što sam napisao nije bila u tome da treba nekoga kazniti zbog preopterećenja niti da meni smeta preopterećenje,nego da bi svatko trebao gledati sebe i pustiti druge da žive. Policija je tu da kažnjava.
Žalosno je samo da do svoje 64g još to nisi shvatio i da se u tim godinama raspravljaš s ljudima dali će imati tablicu,na koliko pumpaju gume.... Gledam svog starog i divim mu se koliko je pametan,evo ga u kafiću sa svojom ekipom i jebe mu se za druge. Ja sa 42 se pitam šta još radim na forumu ali sa 64 stvarno ne namjeravam biti tu a pogotovo da u tim godinama ulazim u te rasprave. Ali dobro,mlad si ima još nade za tebe 👍
 
Znam da si u godinama pa ti je teže shvatiti,poanta onoga što sam napisao nije bila u tome da treba nekoga kazniti zbog preopterećenja niti da meni smeta preopterećenje,nego da bi svatko trebao gledati sebe i pustiti druge da žive. Policija je tu da kažnjava.
Žalosno je samo da do svoje 64g još to nisi shvatio i da se u tim godinama raspravljaš s ljudima dali će imati tablicu,na koliko pumpaju gume.... Gledam svog starog i divim mu se koliko je pametan,evo ga u kafiću sa svojom ekipom i jebe mu se za druge. Ja sa 42 se pitam šta još radim na forumu ali sa 64 stvarno ne namjeravam biti tu a pogotovo da u tim godinama ulazim u te rasprave. Ali dobro,mlad si ima još nade za tebe 👍
Ajde uživaj u svom rođendanu...i ne pjeni se ko🍻...ne znam da li si u ove 42, pribrojio i današnju 1+
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja samo ne vidim svrhu takvih rasprava,vozim bez tablice pa šta,ako me uhvati policija platiti ću kaznu kao i sve koje sam platio. Da s tim ugrožavam bilo koga u prometu stavio bi je odmah. Pazim i uvijek ću paziti na sve sudionike u prometu i nikad neću ugrožavati druge a to je najvažnije.
 
Ja bi ukinuo prometnu policiju. Neka svak vozi kako hoće. U slučaju izazivanja nesreče, ogromne kazne i zatvor.
Ako ste več kod kažnjavanja, ja bi največe kazne izricao (u rangu onih danas od 15000 kuna) onima što upale 4 žmigavca, ostave auto na sred puta i odu u banku/dučan i slično i mislu da su sa time sve rješili jer nema parkinga, a eto oni moraju tu stati.
 
Tebe bi trebalo resetirati, a ne učiti, pa nek to rade tvoji bližnji, meni ne pada na pamet

Zbilja ne znam što je pisac htio reći, ali živim u gradu, nedaleko od tebe. Tamo gdje su moji živjeli unazad barem 300g.
Učini što misliš da treba.
 
Ja samo ne vidim svrhu takvih rasprava,vozim bez tablice pa šta,ako me uhvati policija platiti ću kaznu kao i sve koje sam platio. Da s tim ugrožavam bilo koga u prometu stavio bi je odmah. Pazim i uvijek ću paziti na sve sudionike u prometu i nikad neću ugrožavati druge a to je najvažnije.
Kakva je procedura nakon plaćanja kazne? Murjak te dalje pusti bez tablice ili je stavljaš?😉
 
Bravo, neka svatko radi po svome, ne treba ništa imati osim lude glave do prvog zavoja, neki dan jedan takav negdje u Zagorju ostao i bez nje, mlad momak, ni rega ni vozačka, i sve je to ok dok se ne tiče mene.
Jutros u Slavoniji pijana budala autom ubila lika na romobilu, isto me se ne tiče.
No 2013. me se ticalo jer smo svi u obitelji imali sprovod jer je jedan takav sa neregistriranim motorom bez vozačke pijan divljao i pokosio ujaka 42 godine ostala udovica i dvoje djece za njim. E onda se proziva i Policija i zakoni i pravosuđe itd itd.
Što vam je dragi motoristi i bajkeri???
 
  • Like
Reactions: Village
Bravo, neka svatko radi po svome, ne treba ništa imati osim lude glave do prvog zavoja, neki dan jedan takav negdje u Zagorju ostao i bez nje, mlad momak, ni rega ni vozačka, i sve je to ok dok se ne tiče mene.
Jutros u Slavoniji pijana budala autom ubila lika na romobilu, isto me se ne tiče.
No 2013. me se ticalo jer smo svi u obitelji imali sprovod jer je jedan takav sa neregistriranim motorom bez vozačke pijan divljao i pokosio ujaka 42 godine ostala udovica i dvoje djece za njim. E onda se proziva i Policija i zakoni i pravosuđe itd itd.
Što vam je dragi motoristi i bajkeri???
Bravo,ne treba probati shvatiti šta je netko napisao nego treba praviti se pametan 👍
Šta ti je dragi motoristu i bajkeru????
Ajde da ti probam još jednom objasniti,neka svatko radi šta hoće dok time ne ugrožava druge.
 
Last edited:
Skidanje tablice ne znači nužno i ludu bezobzirnu vožnju, po onom što vidim po cesti (a kako i sam vozim) 90% nas može ostat bez vozačke po broju prekršaja u samo 5 prijeđenih kilometara.

To što pretičem preko pune u prekoračenju brzine na mjestu gdje je sve čisto za preticanje MOTOROM (ne i autom) je svejedno kad te zaustave i skinu vozačku na 3 mjeseca.

Tablicu ne skidam ali često razmišljam o tome da ću početi.
 
Last edited: