Vožnja bez tablice uskoro znači isključivanje iz prometa

Ajde dečko, jebi si mater sa takovim nastupom,. debilu. Nisam za respresiju, ali budalama kao ti treba oduzeti motor, nije to za svakoga.
koji si ti stari nekulturni konj,ja sam naprosto zaprepasten...vidi kako je zivcann...odi malo grizi tipkovnicu to je jedino sta mozes :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Dene
Ajde dečko, jebi si mater sa takovim nastupom,. debilu. Nisam za respresiju, ali budalama kao ti treba oduzeti motor, nije to za svakoga.
Jebi ti svoju mater,to je vjerovatno normalno u tvojoj obitelji,zato i jesi takav
 
Last edited:
Jbg nisu svi ulični huligani kao ti.
Za ove jazavce koje su vozile i voze motore bez mjenjača jedan savjet,neka si rađe priznaju da su pederi nego što s tim motorima pokušavaju zavarati sebe i druge da nisu
Ja sam skuteraš, nisam "bajker" i navikao sam jednom rukom češkati jajca tako da DCT ❤️❤️ ali tablica ostaje na motoru vozio 50, 100 ili 150 😉

IMG_20221112_190823.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja jos nisan dobia odgovor na pitanje u cemu je caka skidanja tablica kd postoji radarbot i mob i komunikacija
Uredno 300-500 m prije pocne alarmirat
Laganini oprezno uz smjesak…..
Ili ako se ne moze cekat tih 200,300 m ako kamera snima odzada nego se non stop mora vozit miljon kmh…..
 
Ja jos nisan dobia odgovor na pitanje u cemu je caka skidanja tablica kd postoji radarbot i mob i komunikacija
Uredno 300-500 m prije pocne alarmirat
Laganini oprezno uz smjesak…..
Ili ako se ne moze cekat tih 200,300 m ako kamera snima odzada nego se non stop mora vozit miljon kmh…..
Ti kao da se voziš nekim paralelnim svemirom.

I sam znaš koliko su česti civilni Fordovi s kamerom unutra, ili u zadnje vrijeme policijski kombiji, i nakon 15 dana dođe doma plava kuverta.
 
Ti kao da se voziš nekim paralelnim svemirom.

I sam znaš koliko su česti civilni Fordovi s kamerom unutra, ili u zadnje vrijeme policijski kombiji, i nakon 15 dana dođe doma plava kuverta.
Mene je presretac snimia u gradu….jebiga…..pa necu po gradu valjda skidat tablicu
A van grada….kad vidin skodu ili forda ili sumnjivi audi vozin polako…😂
A zasjeda je zasjeda….manje vise se zna di se nakelje…..briks na celu kolone😂😂😂
A bizat necu ovsko ili onako…..
 
niti mi je gušt voziti se sa svim
tim u uhu/na motoru , niti mi je gušt voziti gdje već napamet znam gdje su kamere, iako se možeš nekad i zaboraviti, 😁
a pogotovo mi nije gušt gledati
kad obilazim tko vozi 👍

edit:
da, yebeš grad, tamo sam i sporiji nego ograničenja 😁
 
Ja jos nisan dobia odgovor na pitanje u cemu je caka skidanja tablica kd postoji radarbot i mob i komunikacija
Uredno 300-500 m prije pocne alarmirat
Laganini oprezno uz smjesak…..
Ili ako se ne moze cekat tih 200,300 m ako kamera snima odzada nego se non stop mora vozit miljon kmh…..
Zato jer i u ušima imam db killere pa kud da si zataknem te pederske slušalice? U šupak? A osim toga, kad se vozim ne želim slušati svakih 5 minuta kenjanje o jebenim kamerama.
 
Mene je presretac snimia u gradu….jebiga…..pa necu po gradu valjda skidat tablicu
A van grada….kad vidin skodu ili forda ili sumnjivi audi vozin polako…😂
A zasjeda je zasjeda….manje vise se zna di se nakelje…..briks na celu kolone😂😂😂
A bizat necu ovsko ili onako…..
Ok je kad vidiš,problem je kad stoje u zasjedi i snimaju,i nije problem kada bi oni stajali tamo gdje se sranja događaju ili pored nekih škola ili tako nešto nego je problem što oni stoje tamo gdje će zaraditi najviše novca. Pa pogledaj samo gdje stavljaju kamere.
 
Last edited:
On još nikad ništa nije suvislo objasnio,samo se svima po forumu pravi pametan. Čovjek ima nekoliko uspješnih firmi,čita puno knjiga,ne vejrovatna inteligencija,samo ne znam kako pored toga svega uspjeva stalno biti na forumu i voditi rasprave sa svima
matrix?
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Octane and Dene
Ti kao da se voziš nekim paralelnim svemirom.

I sam znaš koliko su česti civilni Fordovi s kamerom unutra, ili u zadnje vrijeme policijski kombiji, i nakon 15 dana dođe doma plava kuverta.
Nisam bio do sada svjestan koliko sam sretan sto vozim motor u DE. Ovamo toga nema i ovamo nitko nema potrebu skidati tablicu niti je itko skida, a bome se ne vozi po ogranicenjima.
Cak ni velika vecina ovih stacionarnih radara ne moze nista motorima jer slikaju samo od naprijed.
@Dene, smiri se covjece. Ovo je forum, ne uzimaj sve srcu.
 
Jebalo vas skidanje tablca.
Po meni pitanje je u tome, jeli svaki prekršaj prekršaj.
Evo upravo došao doma iz kafane sa 7-8 piva doma. Max 40/50 na sat pomalo do doma. Držim pravac i nikoga ne ugrožavam. Sretno došao doma nakon par kilometara u garažu, nikoga nisam ugrozio, ni sebe. Dal sam ja takav kriminalac da mi zbog tih 7-8 piva treba uzet dozvolu na 6 mjeseci i opalit kaznu od par tisuća kuna?
Nisam za skidanje tablica, ali zašto stavljati znak od 30 km na pravcu (ulaz u DBK iz Kaboge) i ćučati sa radarom, kad sa 60 bez kočenja prolaziš bez problema.
Stojim iza toga, da ako si uzrokovao nesreću zbog alkohola ili brzine, zakolji ga do jaja (novčano i zatvorom), ali ako čovjek vozi uredno i ima pivu viška ili 10/20 preko ograničenja, pusti ga na miru.