Prijevoz motora

mario x

Well-known member
Trebam transport motora iz szczecin u poljskoj do hrvatske. Poslao sam upite 11 firmi koje se reklamiraju i jedni su se javili ali cijena ja brutalna. Ako znate neku firmu ili nekoga da to radi može kontakt
Hvala
 
to je 2400 km tamo i nazad, puno novaca samo za gorivo da ne jedeš i spavaš u kombiju.

jesi li pitao ovu ekipu, vidim da su za neku hondu iz Poljske do Italije uzeli 650€

 
Trebam transport motora iz szczecin u poljskoj do hrvatske. Poslao sam upite 11 firmi koje se reklamiraju i jedni su se javili ali cijena ja brutalna. Ako znate neku firmu ili nekoga da to radi može kontakt
Hvala
Napravi 100 sendviča i kupi bar 15 gajbi pive i idemo zajedno. I tako nikad nisam bio u Poljskoj. A ni Jumpi... :mrgreen:
 
Preko ovih sam rijesio
 

Attachments

  • IMG_20221115_134846.jpg
    IMG_20221115_134846.jpg
    64.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: GePeZe
Upravo sam se vratio iz zg. Kombijem sam odradio jedan transport za prijatelja, isto je motor u pitanju.
Moj je stigao i prebačen u garažu ivanić grad čeka da dođem po njega još ga nisam ni vidio. Prijatelj ga je sačekao i privremeno udomio. Kad budem komijem opet u zg pokupim ga. To je svakako dugoročni projekt pa nije žurba
 
Vozio sam KTM od sogora model prije ovog tvog modela, odlican motor cestitke i puno sretnih km.
 
Pozdrav!
Malo ulijećem ..zanima me tko vrši prijevoz iz južne Dalmacije do Slavonije?

Ovdje je spomenut Kova?