EICMA 2022,Internacionalni sajam motora, Milano

Pierer kreće po 25% a znamo da on ne staje. :mrgreen: Možda to nije loše, lik je očigledno najjača faca u moto poslovnom svijetu današnjice.
 
  • Like
Reactions: gagi
Nije EICMA, ali je EIMA
02EFFCC6-61F8-4C24-B058-6ED0334070F3.jpeg
 
Pierer kreće po 25% a znamo da on ne staje. :mrgreen: Možda to nije loše, lik je očigledno najjača faca u moto poslovnom svijetu današnjice.
e vidis nisam znao da oni posjeduju KTM.

bio je i Mercedes kupio MV ne tako davno pa svejedno...
 
  • Like
Reactions: mate
Kakva je inace kvaliteta MV-a bila do sada. Brutale je jako atraktvan motor ali ne znam nikog tko je ima:unsure: mozda usporedba s Monsterom...
 
Kakva je inace kvaliteta MV-a bila do sada. Brutale je jako atraktvan motor ali ne znam nikog tko je ima:unsure: mozda usporedba s Monsterom...
Mislim da su zadnjih godina sasvim korektni, ni bolji ni lošiji od većina drugih proizvođača.
 
  • Like
Reactions: pa3q
e vidis nisam znao da oni posjeduju KTM.

bio je i Mercedes kupio MV ne tako davno pa svejedno...
Njegova grupa je vlasnik KTMa i Husqvarne već jako dugo, on ih je vratio u život.
Agusta je imala deal sa AMGom ali nema toga već neko vrijeme.
 
  • Like
Reactions: gagi
Pierer pomalo preuzima agustu, navodno će ih već sada prodavat po ktm dućanima, a vjerovatno nudit i opskrbu rezervnim dijelovima, te servisirat.
Radni kolega je upravo zbog servisa i čekanja na dijelove prodao svoju brutale.
 
Kakva je inace kvaliteta MV-a bila do sada. Brutale je jako atraktvan motor ali ne znam nikog tko je ima:unsure: mozda usporedba s Monsterom...
pa ja sam samo dobre stvari cuo za njih.... ali mislim da je ko i kod svega najbitniji faktor održavanje
 
  • Like
Reactions: pa3q
Kakva je inace kvaliteta MV-a bila do sada. Brutale je jako atraktvan motor ali ne znam nikog tko je ima:unsure: mozda usporedba s Monsterom...
Prijatelj ima Brutale 800,proba san je i motor je ludilo za neka lokalna jurcanja i za ništa više.Ne mogu nešto posebno napisati o kvaliteti ali on jw kupija sa 46 000 km i nedugo nakon toga je probila brtva glave a to je poteglo malo veća ulaganja kad se već raskopavalo...
 
  • Like
Reactions: pa3q
Kakva je inace kvaliteta MV-a bila do sada. Brutale je jako atraktvan motor ali ne znam nikog tko je ima:unsure: mozda usporedba s Monsterom...
Ja imam 1000rs, a poznanik 800 rosso, drugi poznanik je imao 800rr. Sto te tocno zanima?
Usporedba sa novim jamadukiem ili?
 
Ja imam 1000rs, a poznanik 800 rosso, drugi poznanik je imao 800rr. Sto te tocno zanima?
Usporedba sa novim jamadukiem ili?
Jel bolji tj. kvalitetniji od Monstera 937? Mislim na 800 rr. Ima li kojih vecih mana? Izgled je ka sta i ime kaze - brutalan, kuzim da takav motor sluzi samo za krace relacie pa nisam u nekom prevelikom ocekivanju vezanom za udobnost...
 
Jel bolji tj. kvalitetniji od Monstera 937? Mislim na 800 rr. Ima li kojih vecih mana? Izgled je ka sta i ime kaze - brutalan, kuzim da takav motor sluzi samo za krace relacie pa nisam u nekom prevelikom ocekivanju vezanom za udobnost...
"Kuzim da takav motor sluzi samo za krace relacije"
-Zasto? Jer nema 3 aluminijska kofera, sofersajbnu i natpis gs advenchur na rezervaru?
ides sa njime dje oces, naporan je sigurno na autocesti, ko i svaki naked, za sve ostalo mozes dje oces koliko oces. ja sam sa s2r 1000 monsterom po 1000km derao dnevno bez problema, sa sfs Dbk-Grobnik sa par stajanja jer sam polomljen bio (neuvozen).
Sa rs takodje mogu dje ocu, ne vidim problem.
Jel 800rr kvalitetniji od yamadukija, to ne znam, tesko reci.
800rr je ljepsi 17 puta, performace su bolje, ima ih samo par u rvackoj, plus yamaduki se masovno od ducatija reklamira sa curetkima ko vozacima :)
Kao novi imas garanciju, tvornica je preko puta ako sto zatreba, dva servisa u hr koja su dobra, jedan cak i odlican.
Servisi jeftiniji nego yamadukiju.
Mogu pitat vlasnike pa bacim odje njihove zakljucke.
 
"Kuzim da takav motor sluzi samo za krace relacije"
-Zasto? Jer nema 3 aluminijska kofera, sofersajbnu i natpis gs advenchur na rezervaru?
ides sa njime dje oces, naporan je sigurno na autocesti, ko i svaki naked, za sve ostalo mozes dje oces koliko oces. ja sam sa s2r 1000 monsterom po 1000km derao dnevno bez problema, sa sfs Dbk-Grobnik sa par stajanja jer sam polomljen bio (neuvozen).
Sa rs takodje mogu dje ocu, ne vidim problem.
Jel 800rr kvalitetniji od yamadukija, to ne znam, tesko reci.
800rr je ljepsi 17 puta, performace su bolje, ima ih samo par u rvackoj, plus yamaduki se masovno od ducatija reklamira sa curetkima ko vozacima :)
Kao novi imas garanciju, tvornica je preko puta ako sto zatreba, dva servisa u hr koja su dobra, jedan cak i odlican.
Servisi jeftiniji nego yamadukiju.
Mogu pitat vlasnike pa bacim odje njihove zakljucke.
Svaka tebi cast na takvoj zrtvi ali volim komod za voznju.
800 rr je predivan motor i svidia mi se na prvu, samo nisam nikad cuo nista o njemu. Imam priliku za 2020. godiste s malo km pa trazim kvalitetan info. Dok ga nisam vidia razmislja sam o Streetfighteru v2 ili Monsteru 937.
Za duze relacie u garazi je Africa twin 1000 tako da bi bia definitivno za vikend krace voznje (y) i pokazivanje😍