Honda X-ADV

Stigla mi je novogodišnja čestitka iz Rutinga, pa šaljem za one koji nisu informirani.
 

Attachments

  • 20221121_173546.jpg
    20221121_173546.jpg
    1.2 MB · Views: 0
Naručen 2023" model. Rok isporuke? Kad dodje...dodje, bude li na lito, mogu se tuc nogom u guzicu.
Prestrasno
Ne bi da mi za likariju triba
Imas za misec dana…nemas aj zdravo
Jos koliko ono…100 iljda plus aftermarket ispuh jer original moze samo slipac ostavit
 
Prestrasno
Ne bi da mi za likariju triba
Imas za misec dana…nemas aj zdravo
Jos koliko ono…100 iljda plus aftermarket ispuh jer original moze samo slipac ostavit
Welcome to 2023, šta je tu čudno tako je svagdi, šta nam preostaje da niko ništa ne kupuje? I original auspuh je isto dobar, jedan od rijetkih motora da je original auspuh dobar, naravno afermarket je uvik must have.
 
Welcome to 2023, šta je tu čudno tako je svagdi, šta nam preostaje da niko ništa ne kupuje? I original auspuh je isto dobar, jedan od rijetkih motora da je original auspuh dobar, naravno afermarket je uvik must have.
Skuter ili motor brz aftermarket auspuha je kua od ovce…..
Ma slusaj….rade cu kupit polovno i imat za 5,10 dana nego cekat 6 miseci motor/skuter….
Alo….6 miseci…….
Isto tako cekat auto 6,8,10 miseci
Ne dolazi u obzir……
 
Na X-advu bilo koji slipon bez dekat grane je po meni čisto bacanje novaca kroz prozor. Tek se s dekat granom osjeti solidna razlika u snazi i zvuku ali onda nisi legalan na cesti te je pitanje kolika je picajzla lik na tehničkom pregledu ili eventualni murjak ako se baš zainati.
 
  • Like
Reactions: Bruno1
Na X-advu bilo koji slipon bez dekat grane je po meni čisto bacanje novaca kroz prozor. Tek se s dekat granom osjeti solidna razlika u snazi i zvuku ali onda nisi legalan na cesti te je pitanje kolika je picajzla lik na tehničkom pregledu ili eventualni murjak ako se baš zainati.
Tako je. Ista stvar na mom Versysu i svakom drugom Euro4 i 5 motoru. Prijatelj ima istog Versysa 1000 sa serijskim auspuhom i skoro nikakva razlika u zvuku od mog sa Hurric auspuhom. Eventualno ljepse izgleda i nesto je laksi od originala, ali zvuk isti.
Ovamo ne smijem ni decat odraditi. Prva policijska kontrola i automatski sam iskljucen iz prometa + xxx€ kazne + kazneni bod. O prolasku na Tüv mogu samo sanjati.
 
Skuter ili motor brz aftermarket auspuha je kua od ovce…..
Ma slusaj….rade cu kupit polovno i imat za 5,10 dana nego cekat 6 miseci motor/skuter….
Alo….6 miseci…….
Isto tako cekat auto 6,8,10 miseci
Ne dolazi u obzir……
Ja kad san uzima adv-a moga si ga jedino na slikama vidit kamoli na njuškalu, bilo je gadno, šteta šta nisan zaradia na starome taman san ga proda 2 miseca prije nestašice.
 
Skuter ili motor brz aftermarket auspuha je kua od ovce…..
Ma slusaj….rade cu kupit polovno i imat za 5,10 dana nego cekat 6 miseci motor/skuter….
Alo….6 miseci…….
Isto tako cekat auto 6,8,10 miseci
Ne dolazi u obzir……
Polovno? Pa pogledaj im cijene 😂. Prijatelj mi uzeo prije 3 godine za 8k eura, sad ga glatko moze prodat za 10k eura. Pa vise mi se isplati uzet novo s garancijom nego polovni xadv.
 
  • Like
Reactions: Dene
Na X-advu bilo koji slipon bez dekat grane je po meni čisto bacanje novaca kroz prozor. Tek se s dekat granom osjeti solidna razlika u snazi i zvuku ali onda nisi legalan na cesti te je pitanje kolika je picajzla lik na tehničkom pregledu ili eventualni murjak ako se baš zainati.
Mozes vozit, ali uvijek na oprezu i vratit sve kako je bilo prije tehnickoga.
 
Polovno? Pa pogledaj im cijene 😂. Prijatelj mi uzeo prije 3 godine za 8k eura, sad ga glatko moze prodat za 10k eura. Pa vise mi se isplati uzet novo s garancijom nego polovni xadv.
Prilike beru jagode
Prika mi uboa ATAS za bar 1000 eura manje nego sta su ostale u oglasu…
Mobile.de…..ka ispod cekica….nakrcana opremon…
 
  • Like
Reactions: lowrider123
Prilike beru jagode
Prika mi uboa ATAS za bar 1000 eura manje nego sta su ostale u oglasu…
Mobile.de…..ka ispod cekica….nakrcana opremon…
Gleda sam i tu opciju, ali opet mi je isplativo ovdje. Da li ti je prika uracunao u ATAS uvoz, put...?
 
I ja razmisljao o ADV jer sam proda Tmax 560, ali kad su rekli da dodje krajem ljeta, dovidjenja.
Taman najave novi model a ja dobijem placeni stari, tragedija.
Yamaha je po tom pitanju miljama ispred Honde. TechMax se moze dobiti za 5. mj, cekanje 2-3 mj...
 
  • Like
Reactions: Dene
I ja razmisljao o ADV jer sam proda Tmax 560, ali kad su rekli da dodje krajem ljeta, dovidjenja.
Taman najave novi model a ja dobijem placeni stari, tragedija.
Yamaha je po tom pitanju miljama ispred Honde. TechMax se moze dobiti za 5. mj, cekanje 2-3 mj...
Ma kakav Xadv
Nemos noge ispruzit
Forza 750 cini mi se da mozes….
Mada da….za skuter po gradu Tmax je bolji izbor…..
Samo sta ti se mozebitno podsmjehuju ala lika da je 120-130 iljada kn skuter
 
Ma zaboli mene tko se sta smije, htio sam svakako Xadv ali izgleda da je Honda zaglavila u 90. godinama sa logistikom i podrskom.
Forza ne dolazi u obzir niti da je 10K € novi, nikako.
A u svakom slucaju ako ne uleti nesto, ici cemo opet po TechMaxa, jbg.
 
Ma zaboli mene tko se sta smije, htio sam svakako Xadv ali izgleda da je Honda zaglavila u 90. godinama sa logistikom i podrskom.
Forza ne dolazi u obzir niti da je 10K € novi, nikako.
A u svakom slucaju ako ne uleti nesto, ici cemo opet po TechMaxa, jbg.
Svako zna svoje
Ja bi Forzu 750 najprije….
Ima ih vec nekoliko po gradu….
 
Ja sam svoje želje prebacio na 2024-25... isto oće neće, znaju ne znaju... tako da do daljnjeg udaram sa kvačilom.
A tada ako bude sreće ubace i tempomat, grijane ručke i tako neke picaboce:mrgreen: