Zg ekipa:-)

Attachments

  • Screenshot_20230212_211643_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230212_211643_Samsung Internet.jpg
    773 KB · Views: 0
Nisam bas od drustvenih mreza, 1/3, ali decko je simpa, mladi danas drukcije zive.:mrgreen: Motor se cuje bas super, nakon dugo vremena da cujem jos nekog osim sebe.:p
Mladi danas uopće ne voze motorkotače. Srećom. I ovak izumiremo.
 
Otvoriš facebook,tik tok,instagram....svagdje iskace
Ja sam ga upoznao. Sreli se na rijeckoj. Pristojan decko. Entuzijast. Vecini je nezgodno sto ima skupe motore pa ispada da se preserava, ali stvarno je na mjestu covjek. Cak ne zna ni lagati ko vecina ZG ekipe. Pogotovo ovi najbrzi.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Nisam bas od drustvenih mreza, 1/3, ali decko je simpa, mladi danas drukcije zive.:mrgreen: Motor se cuje bas super, nakon dugo vremena da cujem jos nekog osim sebe.:p
Ma ne kazem ništa lose,meni je ipak simpaticnija njegova malečka👍
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Ja sam ga upoznao. Sreli se na rijeckoj. Pristojan decko. Entuzijast. Vecini je nezgodno sto ima skupe motore pa ispada da se preserava, ali stvarno je na mjestu covjek. Cak ne zna ni lagati ko vecina ZG ekipe. Pogotovo ovi najbrzi.
Skuzio sam da je pristojan,parkiro je u samoboru taman do mene i zene i lijepo pozdravio,on i neki deckic na mt 09
 
Ja sam ga upoznao. Sreli se na rijeckoj. Pristojan decko. Entuzijast. Vecini je nezgodno sto ima skupe motore pa ispada da se preserava, ali stvarno je na mjestu covjek. Cak ne zna ni lagati ko vecina ZG ekipe. Pogotovo ovi najbrzi.
Da, pristojan i fakat mi se cinio da brije na voznju. Podsjetio me na kuma u zlatnim danima pocetka PH. 😂
 
...vjeruj mi,kad vidiš nju na motoru,više nebuš gledal njenog dečkića😁
 
Misliš obrnuto? Ovo je već druga mašina u benveu, prva se raspala nakon manje od 10000 km, a moj Tuono veselo piči evo već skoro 50000 bez greške.

:love:
Stvarno druga mašina?
A upm, što bi?

Otvoriš facebook,tik tok,instagram....svagdje iskace
Vidi se da se ne preserava i da mu cilj objava nije ,,gledaj mene imam love'', ali je za moj pojam preintenzivan, sa svakodnevnim objavama za svaki komad koji kupi za motor, tako da život na motoru postaje njegov osobni blog
 
Stvarno druga mašina?
A upm, što bi?


Vidi se da se ne preserava i da mu cilj objava nije ,,gledaj mene imam love'', ali je za moj pojam preintenzivan, sa svakodnevnim objavama za svaki komad koji kupi za motor, tako da život na motoru postaje njegov osobni blog
Pa dobro, ako zivis na internetu ko vecina te generacije i tjeras neki svoj kanal, to tocno tako i izgleda i treba ic.

Drugi par rukava sto je nesto starijima jedini oblik online zivota ovakav forum.
 
Dečko ilitiga čovik ima 32 godine i nema youtube kanal, sponzorstva itd zbog kojeg je marketing must, nego ima potribu sve podijeliti.
A sve to komentiram sa stajalište osobe mlađe od njega, koja bi tribala ‘shvatiti’ kako se god to može zvati
 
  • Like
Reactions: kiki.o