Ducati Diavel

a vidi rejsing spuh

1676054833352.png


1676054858655.png


1676054877948.png


1676054891749.png
 

Uživo izgeda puno bolje nego na slikama. Onima kojima se sviđala prva serija Diavela mogli bi biti razočarani, s novim rezervarom i repom je izgubio onaj čoper izgled i približio se modernim motorima, novom Monsteru i SFu premda ne djeluje plastično. Zapravo, meni osobno izgleda izvrsno premda ova verzija i dalje nije impresivna kao 1260 S u crnoj boji. Međutim, kad jednog dana izađe S sa Ohlinsom, normalnim felgama i još gomilicom detalja koje Ducati zna složit, vjerujem da će biti bomba. Za sad, kao i na većini baznih modela, ima dosta detalja koji izgledaju jeftino a što će vjerojatno biti kompenzirano bogatom listom dodatne opreme. Najbolji primjer za to je auspuh, koliko sam skužio postoje dvije vrste ovog bacača raketa ali i kratki Akrapovič o čijoj cijeni bolje da ne pišem. :mrgreen:
Položaj sjedenja je sličan ali ipak različit a o tome i ostalim detaljima nakon probe... :p
 
  • Like
Reactions: Dene
Dobar, ima mi streetfighter liniju. Mada, meni je MK1 i dalje najljepsi. Jebiga, imam fetis na okrugle lampe.
 
Pozdrav,

Upravo prodao svog Bmwa s1000r i predpostavljam da znate kako je to bez motora 😭

Nisam nikad vozio Diavela ali jako mi se sviđa, javite plz ukoliko znate nekoga da prodaje. Budget mi nije neki 14k€ ali mozda se netko nadje 🫶🏻🤞🏻(po njemackoj cak ima za 14,5k€ 2017g)

Ako imate kakav savijet za kupnju, koji model gledate, znate nekog tko prodaje bio bi jako zahvalan, a uz dobro kupnju placam cugu klopu 😂😂
 
Ne mogu prodat jer ne znam sta bi kupio. Ali da, kod mene nikad nije jeftino.😄
Ukratko, coper je pun pogodak i mene je preporodio. Ali moram reci da mi do ove zadnje linije, prije V4, nije bio opcija. Odluka je trebala sazrijeti. 😄
 
  • Like
Reactions: Zvonimirko
Ne mogu prodat jer ne znam sta bi kupio. Ali da, kod mene nikad nije jeftino.😄
Ukratko, coper je pun pogodak i mene je preporodio. Ali moram reci da mi do ove zadnje linije, prije V4, nije bio opcija. Odluka je trebala sazrijeti. 😄
Odluka je dozorila kad si ovima u dućanu spustio cijenu za 28,5%. Znam ja takva “dozrijevanja”.
 
Meni to vise zvuci kao da je trgovac zaboravio na tebe. :mrgreen:
Kasno ti odgovaram...
Frend za pikes peak prvu generaciju ceka prednji karbonski blatobran evo godinu dana skoro. Placen uredno naravno.
 
Kasno ti odgovaram...
Frend za pikes peak prvu generaciju ceka prednji karbonski blatobran evo godinu dana skoro. Placen uredno naravno.
Napravi ga sam, nikakva to filozofija nije. Najdosadnije je na kraju poliranje smole do visokog sjaja...
 
Svaki Ducatista koji drži do sebe vozi samo najnoviji model za koji ima dijelova. :mrgreen:



Napravi ga sam, nikakva to filozofija nije. Najdosadnije je na kraju poliranje smole do visokog sjaja...
Pokaži nam neki uradak. Već neko vrijeme izbjegavam karbone pa se možda nešto promjenilo ali ono što sam viđao prije nije bilo reprezentativno. Iako sam nedavno čuo da je netko popravljao i na slikama nije izgledalo loše.
 
Svaki Ducatista koji drži do sebe vozi samo najnoviji model za koji ima dijelova. :mrgreen:




Pokaži nam neki uradak. Već neko vrijeme izbjegavam karbone pa se možda nešto promjenilo ali ono što sam viđao prije nije bilo reprezentativno. Iako sam nedavno čuo da je netko popravljao i na slikama nije izgledalo loše.
Neman ti šta pokazivati , toga ima na tone snimljenog materijala radi se u biti o istom postupku kao i kod rada sa stakloplastikom na brodovima, s tim šta se tu upotrebljava upotrebljava umisto mata vune raznih debljina karbonska mreža. Znači imamo fiber glass, carbon fiber, i aramid fiber (kevlar). Od smola imamo epoxy, poliester, vinil ester. Postupak je isti natapaš mrižu i završni sloj smole podebljaš da bi moga to izbrusiti i onda polirati do visokog sjaja. (Velika je zajebancija i posložiti mrižu da linije budu ravne ili paralelne s krajevima komada)