Paf - djirada -

Danas Koja Bonaca, kuvao sam do 11.sati,i oko 11.30...krenem na kaffuSlag sa Bodulicom u Karlobag, čuo sam se sinoć sa Barbom, reka možda i on napravi djir...nije bitno, motora po cesti koda je sezona, neki me preticu i prave Buru, a nemaa Bure... pa za nekih 10-15 min., oni na parkingu se protezu, odmaraju, a ja lipo prolazim i mašemo jedni drugima...samo neznam od cega se umoriše, i nakon 5-10 min. opet oni mene prošišaju...Ne kuzim...al OK...,i evo ga,Carlitoss... uparkiravam ja, dosta motora, neki odlaze, neki prolaze, neki dolaze...Sjedam i narucivam napokon KaffuŠlag...i,, a ,e ... a, sta ce bit ... Nemaaaa Šlagaaaa... :mrgreen:kaze konobarica...bah... aj,daj Kapucino...i kad evo ti Covika iza mene, pita...vidim tamo dobar stroj-Stroma-jesi ti Paf...dakako, a ko ce bit...i ja mislia da je onaj Feis 123, :mrgreen:oce platit pit uvik, pa eto...maa vraga,kakav Feis...ovo je prava ljudina ,jesam malo veći al neka smo se mi popitali...bio je to Dene...pa Dene do negdje nekog opet susreta, pozdrav, gdje god bio...;)
Nakon nekih sat ,malo prosetamo po Karlobagu unutar centra ,nigdje ništa ne radi, tražili smo kakvu pizzu nako, Chevape...,nista...nit Slaga,nit Chevapa...eeee,bes ga...potrefilo...
Krenuli nazad...i prvo stajanje u Starigradu, uz cestu vidim parkirano par motora, dosta Šibenik tablica...restorančić -Tota-uz cestu, odlično, odmah narudžba, bodulica je crni rižot, možda bolji izbor, ali za mene nije...
Pitam Sibencane,jel poznaju Barbu...neki govore,mi smo iz Vodica,al Barbu znamo, dobar meštar za motore...malo je vec stariji, pa pomalo radi...al zato vozi kao munja... :eek:
Nastavak vožnje prema Zadru, još malo, ali skrenu Strom ope do Sukosana na još jedan desert,i eto...prodje dan... trebalo bi ovakvih dana sto više...i da je sve OK.
 

Attachments

  • Carlito-cappucino-.jpg
    Carlito-cappucino-.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Carlitos.jpg
    Carlitos.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • Carlitos..jpg
    Carlitos..jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Paf i Dene.jpg
    Paf i Dene.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • Starigrad-Tota-.jpg
    Starigrad-Tota-.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Sukosan.jpg
    Sukosan.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Sukosan-desert-.jpg
    Sukosan-desert-.jpg
    1.7 MB · Views: 0
Trazis me po Bagu,a Murvica ti daleko ili si mislia da se salim, pa jesam šaljivđija, ali nisam lazov 😁
 
  • Like
Reactions: Paf