Dobre prilike u oglasima

Čovjek samo prati "Trendove" na raznoraznim domaćim oglasnicima.A još ako ima pacijenata koji će istresti tražene iznose ,ne samo za ovaj unić onda je to totalno ludilo nacije.😁😁😁
 
  • Like
Reactions: triumf and SpoRRi
Obzirom da je Ri tabla ne mora nuzno biti ni da su supstance u pitanju 🤣🤣🤣
Autić možda i je u primjerenom stanju ,ima ih stvarno jako dobrih ,ne govorim samo o ovom.Ali i meni samom koji sam dogurao do dvijesto i pedeset i par automobila kroz godine ,ovo postaje suludo.😆
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Swift 1.3 cini mi se?
I one honde civic sa pocetka devedesetih, jbn karting..
 
  • Like
Reactions: Feis123
Swift 1.3 cini mi se?
I one honde civic sa pocetka devedesetih, jbn karting..
Išo guglat,1.3 gti koja bomba u to vrijeme,uz ove honde kaj si reko,još je bila jedna trkalica,fiat ritmo 105 tc!,za ove mlade kaj neznaju,bilo je i bržih auta naravno,ali za nas nazovi obicne smrtnike to su bile trkalice kaj si mogo kupit za cca 10000 njemackih maraka
 
  • Like
Reactions: sacs-in-line four
Svima je bilo zajedničko da su imali puno konja za to vrijeme,šasije tako tako .,s današnje perspektive jadno .Pogotovo za mlađu populaciju koja počinje s dvjesto konja i auti imaju tonu i pol na više .A ova stara garda je imala stodeset,dvadeset ,trideset kobila u škatuli od osamsto kila.Jedan poznanik je tamo uoči rata smotao taj swift GTI oko rasvjetnog stupa da ih ni majka nije prepoznala.Uff..😎🏁
 
Svima je bilo zajedničko da su imali puno konja za to vrijeme,šasije tako tako .,s današnje perspektive jadno .Pogotovo za mlađu populaciju koja počinje s dvjesto konja i auti imaju tonu i pol na više .A ova stara garda je imala stodeset,dvadeset ,trideset kobila u škatuli od osamsto kila.Jedan poznanik je tamo uoči rata smotao taj swift GTI oko rasvjetnog stupa da ih ni majka nije prepoznala.Uff..😎🏁
Vecina ih je zavrsila smotana oko stupa😂
 
Uglavnom ,ako su u približno top stanju sa svime ,to su autići za čuvati ,otići nedjeljom na kafe i nikakve druge egzibicije.
 
Da,ove brojke danas zvuce smješno,ali mnogi smo tada iz yugica ili stojadina sjeli i ovo...vjerovatno je usporedivo kao danas da recimo sa piggio zipa 50 sjedneš na ducatia pantaganu v4
 
Išo guglat,1.3 gti koja bomba u to vrijeme,uz ove honde kaj si reko,još je bila jedna trkalica,fiat ritmo 105 tc!,za ove mlade kaj neznaju,bilo je i bržih auta naravno,ali za nas nazovi obicne smrtnike to su bile trkalice kaj si mogo kupit za cca 10000 njemackih maraka
Swift GTI i uno turbo koje si spomenuo,a još su bili Renault 5 turbo,golf 1 GTI, ritmo je bio 105tc i 130tc, Peugeot 1.6 gti i 1.8 gti
 
Swift GTI i uno turbo koje si spomenuo,a još su bili Renault 5 turbo,golf 1 GTI, ritmo je bio 105tc i 130tc, Peugeot 1.6 gti i 1.8 gti

1.9 GTi je bio, ali nebitno.

Auti su bili jeftini, dostupni, brzi i zabavni.

Mlađa sam generacija, ali danas da dobiješ novog M5, ne bi ponovio osjećaj ni gušt tih nabrijanih šešula u to vrijeme.

Kad se sjetim da smo imali 205 1.6 GTi u obitelji, i otišao za 400€...
 
  • Like
Reactions: pikacu79