Barba Borina priča .

Ma uvatija me na brzinu ,samo šta san skinija kapu od Honde.
Ovih dana nema sunca i mislin da me meko gleda i neda mi gušta da uživan u panelima.:mrgreen:.Nepopravljivi optimista ipak misli da če sve to proč i da če opet vidit onih 63 A punjenja. A to znači da če pasti i koji đir ,napokon.:mrgreen:
 
Ma bit će sunca barba,bit će i vožnje(đira).,strpljen -spašen. Dobar ste čovjek(čovik).Živio sto godina ,može i više.👍👍🏁🍀😎
 
Ma bit će sunca barba,bit će i vožnje(đira).,strpljen -spašen. Dobar ste čovjek(čovik).Živio sto godina ,može i više.👍👍🏁🍀😎
Ako sutra bude ka danas odo ja u đir, a nadan se i vi.:mrgreen:(y)
 
  • Like
Reactions: Feis123
Napokon je ispunjena moja želja.Uspija san ukrast sam sebi jedno popodne za lipi ,dugi đir.Nedilja,Skupila se trojica i pravac Karlobag , posli dugo vrimena.Šta reč.Nova guma i pravac na staru poznatu cestu. Reka san sam sebi da sa obzirom da nisan bija gori odavno triba bi ič polako. Je ,kako ne . To samo u teoriji.Čim san doša do Modriča sva moja razmišljamja su postala uzaludna.Livo desno pa opet livo desno sve više , shvatija san da ova guma odlično drži. Mitas Sport Force Evo. Iskrena guma ,di je staviš tu ide bez problema.Do sad sam imao jednu drugu marku i u svakom zavoju ,bilo desnom ili livom, uvijek mi je lagano širila putanju.Ova *sluša * sve što joj zadam.Oduševljen sam ( nisam plačen od strane proizvođača ,Mitas , ) :D sa gumom. Uglavnom đir je bija skoro na visini onih od prije godinu i pol ,skoro dvi ,prije loma potkoljenice.Malo san izgubija memoriju sa tolikin brojem zavoja al vidin da se brzo vračam. Da nebi sve završilo tu skoknija san malo do Primoštena na kavu ali nije bilo nikog pa san otiša do Zatona.Čisto da ne zaboravin te zavoje. Izgleda da se opet vračan onim starim navikama. Uživan što želim i vama .Možda se i sretnemo. Bilo bi mi zadovoljstvo.:mrgreen:(y)
 
Viđen si ti i nedjelju ranije na povratku iz Primoštena, trenira se... :mrgreen:
Ujutro san bija u KGB. a poslipodne ,oko 15 sati prema Primoštenu.Testiran novu gumu.Moga si se javit porukom.Uživaj Mate.
 
Danas me neko zva al nepoznat broj a pošto san u gužvi nisan odgovorija.Sory ako je neko sa foruma.Drugi put može mala poruka pa kad je pročitan nazoven.Tri su razloga za neodgovaranje na zvonjavu.Prvi je ,Kad radin nešto skupo ne prekidan, Drugi je kad san ljut i beštiman a treči je kad san na motoru i vozin.:mrgreen::mrgreen:;)
 
Danas me neko zva al nepoznat broj a pošto san u gužvi nisan odgovorija.Sory ako je neko sa foruma.Drugi put može mala poruka pa kad je pročitan nazoven.Tri su razloga za neodgovaranje na zvonjavu.Prvi je ,Kad radin nešto skupo ne prekidan, Drugi je kad san ljut i beštiman a treči je kad san na motoru i vozin.:mrgreen::mrgreen:;)

Znači da zovemo u vrime spavanja. Šta je sigurno, sigurno je 😁
 
  • Like
Reactions: barba