Quick Shifteri (iskustva)

za prebacivanje u više je potpuno nepotreban, (bar meni)
i više bi volio (iako i to znam) da ga imam za vraćanje u niže brzine

To je na motoru koji ima gas na sajle nemoguce
 
Nije ni to nemoguce i postoji vec brdo takvih kitova, ali su preskupi i cesce ne rade kako treba nego sto rade. Ja bih izbjegavao.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Mislio sam na quickshifter koji bi blipao gas umjesto tebe
Moja stara devetka je imala sajle, pa je svejedno mogel blipper na nju, dok recimo z900 nije mogel (kanta 😅, šala)…
Drugim rjecima, throttle body-em se moglo ocito upravljat neovisno o otklonu gasa, tj. putem ECU-a…
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
za prebacivanje u više je potpuno nepotreban, (bar meni)
i više bi volio (iako i to znam) da ga imam za vraćanje u niže brzine

a neznam, nisam probavao i nekako me strah, rade bi da malo elektronika odradi svoje
 
Motofreak?

zvao sam ih, imaju samo woolich. to sam citao da je jako dobra marka ali quickshifter dolazi jedino sa pit limiterom i launch controlom. ja bi samo quickshifter stavio jer mi ostalo ne treba a sve skupa je 700 eura
 
a neznam, nisam probavao i nekako me strah, rade bi da malo elektronika odradi svoje
probaj, možda ti se svidi (y)

mrsko mi stavljati sad neke tu YT filmiće, ali ukratko,
za višu; samo prije šaltanja vratiš gas i skoro istodobno (u sekundi)
samo gurneš polugicu mjenjača, bez stiskanja kvačila

nije baš za grad i niže brzine,
ali kad se lijepo voziš otvorenom cestom zakon :cool:
 
  • Like
Reactions: Zek@n
postoji li neka motokuca ili servis preko kojega se mogu naruciti quickshifteri?

ne treba ti to, ali ako baš želiš onda u mariboru, mislim da je marko, stavi ti senzor i na original ecu sve složi, usput mapira i akrapa i otključa neke postavke..bio je kolega sa foruma sa 10-kom mislim da reće 500-tinjak eura da je koštalo..
 
  • Like
Reactions: Zek@n
ne treba ti to, ali ako baš želiš onda u mariboru, mislim da je marko, stavi ti senzor i na original ecu sve složi, usput mapira i akrapa i otključa neke postavke..bio je kolega sa foruma sa 10-kom mislim da reće 500-tinjak eura da je koštalo..

tako cu i napraviti. imam covjeka za to, on mi isto govori da je to najbolja opcija, sad samo cekam da se oslobodi
 
"quickshifter" (doplata 0€)


nemam stalak za "kameru" i malo je teže zbog vjetra držati je u jednoj
ruci, a inače mislim - kad bi zaista stavio kameru i snimao nešto tipa:
na prednji/zadnji, paljenje gume, brža vožnja i sl. kako bi se baš tad
neki vrag desio :cool:

DISCLAIMER
vožnja je laganini na zatvorenom poligonu,
a "kamera" na vezici oko vrata :mrgreen:



EDIT:
ono drugo je "tempomat" :mrgreen:
 
Last edited:
Koji si se odlučio stavit :)

shiftpower ce biti senzor a quickshifter ce biti na original ecu. sa ercegom sam se cuo, covjek lijepo sve objasnio i odlucio sam njega poslusat, malo veca zajebancija ali mislim da ce se isplatit. tako da je vikend bez motora :(
 
  • Like
Reactions: frulex
dali je imao tko iskustva sa dynojet powercomanderom i qs za hondu cbr600rr pc40.slazem motor za stazu pa planiram to narucit ili nesto drugo da stavim