Planovi za ovu godinu

Koliko znam takav trajekt ne postoji.

Trajektom na Kos i onda sa Kosa u Bodrum, Taj trajekt je mali i ne vozi redovno, treba se pozanimati.

Ponekad voze i iz Chiosa (Gr) u Česme, te Sa Lesvosa (Gr) u Ayvalik. Treba sve provjeravati prije....
Ma krivo sam napiso,mislio sam na chios,sa chiosa vozi svakih pola sata za česme,nasao sam nesto,ima ih,svakodnevno
 
Ma krivo sam napiso,mislio sam na chios,sa chiosa vozi svakih pola sata za česme,nasao sam nesto,ima ih,svakodnevno
Provijeri. Mi smo trebali ići iz Marmarisa za Rodos - trajekt svaki dan. Kad smo bili tamo saznali da ne vozi. Produžili do Bodruma pa na Kos i dalje na Rodos. Od tu potom v Pireus.
 
Provijeri. Mi smo trebali ići iz Marmarisa za Rodos - trajekt svaki dan. Kad smo bili tamo saznali da ne vozi. Produžili do Bodruma pa na Kos i dalje na Rodos. Od tu potom v Pireus.
Idem na 3,4 tjedna,ak nebude,nema veze,plan je promjenjiv👌👍
 
  • Like
Reactions: Paf
Ekipa molim za savjet, planiram ovaj vikend na susret kampirat, a posto su dva zanimljiva iste datume neznam za koji da odlucim, dal Nasice ili Zelina? Kakva su vam iskustva?
 
Sad kad si spomenuo, zanima me po jadranu, ako sam dobro informiran da je zabranjeno dizat satore po plazama, pa ako ima koja legalna alternativa?
a,prvo...Di bi ti ! ...
 
Ne kuzim,os priko Karlobaga...
 
Meni mirišiš na bmw sektaša,a takvi ne kampiraju,samo luksuz,karlitos,šeraton,valmar,falkestainer i ostala modena prenocista!
 
Ne kuzim,os priko Karlobaga...
Nebitno kuda idem samo da nije autoput. Dakle recimo spustim se do Splita i vracam prema gore, zelja mi je posjetit sto vise gradova, idem sa zenom i spavali bi negdje(gdje se smije) u satoru. Uzeo bi neka 3-4 dana da to prozujam.
Črnomerec; vozim horneta iz 2007.
 
  • Like
Reactions: črnomerec
ti si neki chatgpt? hanuma, sator, vrice, oprema.. to ne stane na horneta.
 
Sad kad si spomenuo, zanima me po jadranu, ako sam dobro informiran da je zabranjeno dizat satore po plazama, pa ako ima koja legalna alternativa?
Nemoj bas na plazi kampirati, ali generalno ne bi trebao imati problema ako ne radis smece i ne palis vatru.
Presao sam cijelu obalu i dosta otoka kampirajuci u hammocku, nikad nisam imao problema. S tim da sam dosta puta svezao hammock u parku u centru grada(primjer Kapetanskog u Zadru) i nitko me nije dirao.
Jednom smo kasno uvecer nehotice ukampirali u necijem masliniku, dosao vlasnik ujutro sa pivama podruziti se.
 
Nebitno kuda idem samo da nije autoput. Dakle recimo spustim se do Splita i vracam prema gore, zelja mi je posjetit sto vise gradova, idem sa zenom i spavali bi negdje(gdje se smije) u satoru. Uzeo bi neka 3-4 dana da to prozujam.
Črnomerec; vozim horneta iz 2007.
Imas Šepurine...ako budes tamo,javi se,donesem ti Caffe to go...
 
  • Like
Reactions: Freesty