VICEVI I ZAHEBANCIJA

Screenshot_20230525_120831~2.png
 
bit ce zanimljivo na pogrebu


View attachment 763484
Hej alfa,
nemoj se nikad sprdat sa osmrtnicama...
Ovaj gospodin, Zeljko Pasaric, inace domaci decko, Zagrebčan, sa Šestina, Petrovogorska ulica, bil je prvi koji je radio fotolite za tisak kolora u Zagrebu, strucnjak, profesionalac, vrhunski grafičar, gospodin i fakin, uvijek spreman na zajebaciju, ne secam se da je ikad digel glas, ma ljudina, to kaj se rastal pa se opet oženil, imal puno djece, pa su se obadve, očitovale sa osmrtnicom, ( valjda je bil pravi muškarac i otac), ne znaci da ti od toga mozeš radit sprdacinu.
Nadam se da si samo nespretno sve to stavio u viceve& zajebanciju, pa ajde da ti oprastam..
Pokoj mu duši i sucut cijeloj obitelji...
Cico sa Sige
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Hej alfa,
nemoj se nikad sprdat sa osmrtnicama...
Ovaj gospodin, Zeljko Pasaric, inace domaci decko, Zagrebčan, sa Šestina, Petrovogorska ulica, bil je prvi koji je radio fotolite za tisak kolora u Zagrebu, strucnjak, profesionalac, vrhunski grafičar, gospodin i fakin, uvijek spreman na zajebaciju, ne secam se da je ikad digel glas, ma ljudina, to kaj se rastal pa se opet oženil, imal puno djece, pa su se obadve, očitovale sa osmrtnicom, ( valjda je bil pravi muškarac i otac), ne znaci da ti od toga mozeš radit sprdacinu.
Nadam se da si samo nespretno sve to stavio u viceve& zajebanciju, pa ajde da ti oprastam..
Pokoj mu duši i sucut cijeloj obitelji...
Cico sa Sige

Ma sve 5, ali, jesi procitao obje osmrtnice? Pa kaj ti nije smijesno da je covjek imao 2 obitelji istovremeno sa razlicitom djecom, suprugama, jedna navodi da je pred bogom supruga, barem sam ja tak shvatio jer u svemu nalazim zajebanciju :D ? Ispricavam se ako sam koga povrijedio, al meni to smijesno pa sam zato stavio ovdje :D
 
Ma sve 5, ali, jesi procitao obje osmrtnice? Pa kaj ti nije smijesno da je covjek imao 2 obitelji istovremeno sa razlicitom djecom, suprugama, jedna navodi da je pred bogom supruga, barem sam ja tak shvatio jer u svemu nalazim zajebanciju :D ? Ispricavam se ako
sam koga povrijedio, al meni to



smijesno pa sam zato stavio ovdje :D
Ne, nikad nije imao dvije obitelji, prvo se rastao od Stefi, a onda bio sa ovom drugom, u obadve veze je bio vise nego korektan...
Valda su mu se zato, obadve zene, i deca ovak na neki nacin zahvaljuju....
Počivaj u miru moj Žac..
PS: Btw., alfa, ajmo zavrsit tu pricu..
 
  • Like
Reactions: 3alfa3