K: Komunikaciju za slusanje glazbe

Grx

Well-known member
Pozz,
Kupujem neku bazicnu komunikaciju. Koristio bi ju samo za slusanje glazbe...
Ako je netko napravio upgrade vjerovatno negdje doma ima i stari koji ne koristi 😁
 
Pozz,
Kupujem neku bazicnu komunikaciju. Koristio bi ju samo za slusanje glazbe...
Ako je netko napravio upgrade vjerovatno negdje doma ima i stari koji ne koristi 😁
Koristim obicne bluetooth slusalice za to i zvuk je super
 
  • Like
Reactions: gvo
Ajd da otvorim Pandorinu kutiju..... Slusanje glazbe i voznja motora istovremeno? Jos bi razumio da se radi o bespucima na ravnim cestama u USA kod duljeg putovanja, al zasto bi u HR neko zelio slusat glazbu dok vozi motor? Kaj nije onda komotnije autom (muzika, klima uredjaj itd)?

Samo pitam (y)
 
Ajd da otvorim Pandorinu kutiju..... Slusanje glazbe i voznja motora istovremeno? Jos bi razumio da se radi o bespucima na ravnim cestama u USA kod duljeg putovanja, al zasto bi u HR neko zelio slusat glazbu dok vozi motor? Kaj nije onda komotnije autom (muzika, klima uredjaj itd)?

Samo pitam (y)
Volim slusat glazbu dok vozim, i u cemu je razlika ako imam koji zavoj na cesti ili ne...
Usporedba ti je priglupa kao recimo da netko zimi se obuce toplije i sjedne na motor pa ga pitas zasto ne ostane kuci uz pec jer je jos toplije. I moze upalit tv.
Zasto uopce vozis motor, zar ti nije sigurnije, udobnije, jeftinije itd vozit samo auto... Jos bolje, bar sad ima dovoljno nepalaca da te vozikaju gdje god trebas bez da se brines o homologaciji, muzici, regama.... Nek se Pajet brine za to.
 
  • Like
Reactions: boško buha
Volim slusat glazbu dok vozim, i u cemu je razlika ako imam koji zavoj na cesti ili ne...
Usporedba ti je priglupa kao recimo da netko zimi se obuce toplije i sjedne na motor pa ga pitas zasto ne ostane kuci uz pec jer je jos toplije. I moze upalit tv.
Zasto uopce vozis motor, zar ti nije sigurnije, udobnije, jeftinije itd vozit samo auto... Jos bolje, bar sad ima dovoljno nepalaca da te vozikaju gdje god trebas bez da se brines o homologaciji, muzici, regama.... Nek se Pajet brine za to.



A bas si se napalio. Ja samo pitao jer ne razumijem :D
 
Ko te jebe, dobro ti je odgovorio.😂

Skuter za plazu, ni do tamo bez muzike.😎
 

Attachments

  • 1687692163270758805160756634489.jpg
    1687692163270758805160756634489.jpg
    3.3 MB · Views: 0
A bas si se napalio. Ja samo pitao jer ne razumijem :D
Zato sam ti i pokusao objasnit.
Meni je tesko razumjet da je to nekom ne znam kakav komoditet jer imam slusalicu u uhu.
Al eto nisi objasnio u cemu je razlika 2 sata voznje po USA ili po HR. Ne slusa mi se vjetar u kacigi. Volim slusat muziku.
I gdje ti je poveznica ako je netko stavio slusalicu u uho da bi bilo logicnije da je u autu...i zasto
 
Krenes iz Karlobaga,, samo gas i stavis na random 1.500 stvari, Nick Cave pa neki teski minimal, ti zalegnes, motor vristi pa jos krene klapa i "Ne more mi bit"......aaaaaaaa......zakon....😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Zato sam ti i pokusao objasnit.
Meni je tesko razumjet da je to nekom ne znam kakav komoditet jer imam slusalicu u uhu.
Al eto nisi objasnio u cemu je razlika 2 sata voznje po USA ili po HR. Ne slusa mi se vjetar u kacigi. Volim slusat muziku.
I gdje ti je poveznica ako je netko stavio slusalicu u uho da bi bilo logicnije da je u autu...i zasto

A ne znam, mozda voznju motorom shvacam potpunim dozivljajem koji ukljucuje i zvukove. Zato sam i pitao jer ne kuzim
 
Krenes iz Karlobaga,, samo gas i stavis na random 1.500 stvari, Nick Cave pa neki teski minimal, ti zalegnes, motor vristi pa jos krene klapa i "Ne more mi bit"......aaaaaaaa......zakon....😂😂😂

Ta kombinacija ko tresnje i pivo :mrgreen:
 
A ne znam, mozda voznju motorom shvacam potpunim dozivljajem koji ukljucuje i zvukove. Zato sam i pitao jer ne kuzim

Jebes potpun dozivljaj bez da osjetis vjetar u kosi i po tjelu. Zasto onda nosis kacigu i jaketu itd?
P. S. Cemu homologacija auspuha ako je zvuk dio iskustva?
 
Last edited:
Bio sam totalno protiv dok nisam probao 😀
Kad stavis na neku umjerenu jacinu, cujem i dalje sve oko sebe i apsolutno mi ne smeta...
Izbor muzike mi je neutralan jer ako pustis nesto sto te nabrijava ode desna ruka 😁
Narucio sam si Cardo spirit jer ga ekipa hvali kao entry model pa cemo vidjet kad dođe.
Kroz godine sam sreo puno likova koji koriste cepice za uši za umanjivanje buke, to je po meni gore nego slusanje muzike. Ovi zvucnici ipak ne zatvaraju usni kanal tako da cujes sta se događa oko tebe.
Treba probati u svakom slucaju...
Probao sam sa sluskama al smetaju u kacigi tak da ne izbor pao na komunikaciju
 
  • Like
Reactions: boško buha
Nisam probao ali ekipa nosi cepice koji reduciraju buku a ostalo sve cuju. Cak stavljaju i ispod komunikacije. Cijena oko 50 eur. Probao sam obicne cepice i iritiraju, isto kao i obicne slusalice.
 
Nisam probao ali ekipa nosi cepice koji reduciraju buku a ostalo sve cuju. Cak stavljaju i ispod komunikacije. Cijena oko 50 eur. Probao sam obicne cepice i iritiraju, isto kao i obicne slusalice.
Ko da si gurneš čep u rit, a nisi derpe....
 
  • Haha
Reactions: Grx
Kroz godine sam sreo puno likova koji koriste cepice za uši za umanjivanje buke, to je po meni gore nego slusanje muzike. Ovi zvucnici ipak ne zatvaraju usni kanal tako da cujes sta se događa oko tebe.
Nema mi gore stvari od čepića za uši, ali imam 30 godina i tinitus mi već ometa svakodnevnicu u nekoj mjeri, jbg cijelu mladost muzika na slušalicama na najjače itd. itd.
Ono kad legneš u krevet, potpuna tišina, i krene zujanje, a znaš da je nepovratno i da ćeš to slušati do kraja života. Tako da mi je i sama pomisao da bi se to jebeno zujanje moglo pojačati i više nego dovoljna motivacija za trpiti čepiće :mrgreen: Najviše ih mrzim jer sam ljubomoran na one koji ne nose čepiće, a nemaju tinitus, još stave i full otvoreni auspuh pa mi dodatno utrljaju sol na ranu :ROFLMAO:
Okolinu čak dosta dobro čuješ, ubiju zvuk vjetra što je najvažnije, a može se i normalno pričati s njima osim ako sugovornik baš tiho priča... Najiritantnije ih je namjestiti da budu barem donekle ugodni i bez pritiska, a da ne ispadnu...
Nisam probao ali ekipa nosi cepice koji reduciraju buku a ostalo sve cuju. Cak stavljaju i ispod komunikacije. Cijena oko 50 eur. Probao sam obicne cepice i iritiraju, isto kao i obicne slusalice.
Na koje točno misliš? Ja nema koje nisam probao, ali svi su iz ljekarne, gumeni, spužvasti, voštani, silikonski... Silikonski mi se od probanih čine kao najmanje zlo. Čuo sam za one narančaste NoNoise, ali ličili su mi na gumene koji mi nisu sjeli pa nisam ni probao. Ali sad kad si rekao čepići od 50 eura, pojavila mi se nada da postoji neki Sveti Gral koji će mi promijeniti vožnje nabolje :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: vespinjo and Grx