Tapeciranje Split - Shepa

Nero

Well-known member
S obzirom da je Bozo sramezljiv decko, odlucio sam otvoriti topic umjesto njega  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Uz mudrovanje na forumu, valjanje s osiguranjem, u slobodno vrijeme klama tkaninu na plastiku.

Meni je jucer napucao sampionku:

OgqmgLz.jpg


aAYdSOu.jpg


Kad sam unistio prvi CBR, on je i spasio Mtech, otvorilo se koljeno, rame i stajaznam sve ne. Uglavnom, rasio ga je, zasio i dodao dijelove koji su nedostajali.

Imam samo sliku izvana, al se nista ne vidi. Odijelo jos uvijek koristim :)

Ja3C9aI.jpg


Ubacija je zadri i slidere na laktove. Jer mu je potrebno :)

H23djDz.jpg


7wgsu2t.jpg


X9

KYJESlf.jpg

SseXzmJ.jpg



Mozete ga kontaktirati tu:

http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=13663


On ce ubacit ostatak radova valjda, kad ga ne bude sram.

 
Vis ti nasega Bože i šalturica je posta. Iman jednu piđamu za okrpit  :LOL: :LOL:
 
LALA3 said:
a jel oblači volane u kožu, ručice mjenjača i sl.šeme?
ja sam naručio ovo prije 3 godine, čovjek koji se bavi tapiciranjem namještaja mi je napravio upravo ovako kako izgleda na slici, prezadovoljan. prije toga sam okrenuo sve za koje sam znao u splitu i okolici, za volan su me svi lagano otpilali jer im se nije dalo zajebavati s tim. Uz malo strpljenja uopće nije teško ni sam zašiti jer oblik savršeno odgovara, bar za moj qashqai
https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Leather-Hand-sewing-Steering-Wheel-Cover-for-Nissan-QASHQAI-X-Trail-NV200-Rogue/32295020120.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d1IoBZv
 
Shepard je lik i djelo

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

 
Iman jedan Corben kojeg triba priobuć i minjat kedere u drugu boju....
Dolazim idući tjedan u ST pa bi ga ponija usput...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
a jel Bozo dela i manufakturu sa gel zicevima i spužvicama?
 
Dobro je znat,od TDM a sic mora na laganu promjenu koze
Hvala Nero
 
Da se i ja javin, još jedna zadovoljna mušterija (y) - moj sic je rađen prije Nerovog tako da se zna da san ja tapecira sic u Shepe još i prije nego šta je to bilo in :mrgreen:

P.S. motor je malo mokar zato šta san prolija gorivo po rezervaru pa san ispra vodon. Da nebi ko SLUČAJNO pomislija da san ga opra :mrgreen:
f36e695e1c9ff33aeb2e0c11f96239f7.jpg
1de1d7b4790cfad1d0ae75056b020b4b.jpg
 
Materijal na sicu Nerovog motora je vrhunska stvar ,tapecirali su mi sa tim materijalom nekoliko siceva i svi su odlični👍
 
ako je kao Shadow...saljem par siceva...naravno od Stroma,to treba znati...