Dobre prilike u oglasima

Dobro konjaža je tu negdje, ali te izvlači jer Šiver ima rain mod, tako da bi ti ja dao 200E više :mrgreen:
ma sve 5 mozda je cak i za koje kljuse jaci od shivera,ali mislim da mene manje brine konjaza na Šiveru nego tebe hrđa na Kawasakiju :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: ODST
ma sve 5 mozda je cak i za koje kljuse jaci od shivera,ali mislim da mene manje brine konjaza na Šiveru nego tebe hrđa na Kawasakiju :mrgreen:

Jedino 'rđavo na mom kramasakiju, koji je uzgred rečeno barem 20000km po kiši odradio, je suhi lanac i moja tehnika vožnje :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Octane
.
 

Attachments

  • Screenshot_20230927_235441_Facebook.jpg
    Screenshot_20230927_235441_Facebook.jpg
    767.7 KB · Views: 0
  • Sad
Reactions: tegla
👍👍

 
Star 32 godine, prefarban... i pitanje sta jos.

U slo i it ih se nađe dobrom stanju ali cijene idu lagano gore...
Ma na farbanje se i referiram. Zapanjujuce mi je koliko ima takvih motora na oglasu gdje ga vlasnik napadne mat crnim sprejem, pogleda, kaze "dobro je to" i stavi istu cijenu koliko inace idu po oglasima. Neki dan vidio staru katanu, momak prefarbao motor i masinu nekim krem crvenim sprejem. Stari to ni za dijelove vise nije.

Ovo na oglasu je motor za max 1000e. 32g staro sprejem pofarbano drlo sa Mitasicama iz Peveca i 100k km ne vrijedi 2600 da ga jebes.
 
  • Like
Reactions: pamzor
Ma na farbanje se i referiram. Zapanjujuce mi je koliko ima takvih motora na oglasu gdje ga vlasnik napadne mat crnim sprejem, pogleda, kaze "dobro je to" i stavi istu cijenu koliko inace idu po oglasima. Neki dan vidio staru katanu, momak prefarbao motor i masinu nekim krem crvenim sprejem. Stari to ni za dijelove vise nije.

Ovo na oglasu je motor za max 1000e. 32g staro sprejem pofarbano drlo sa Mitasicama iz Peveca i 100k km ne vrijedi 2600 da ga jebes.
1000e bi bilo pred 5 godina cijena za taj motor mozda...


Evo u slo original boja... a afrike twin su jos skuplje 20-40%
 
Zbilja ne vidis razliku izmedju ta 2 oglasa?
Pa ako je donekle ispravan motor vrijedi 2k eura. Danas za 1000e se prodaju zongsheni.

IMG_20230928_091512.jpg



Frend je dao za ovu 3200e. Ulozio odmah jedno 600-700e djelova jer ju je pretresao cijelu i sredio je malo... trosila je ko smuk prije jer je neko drko po karburatorima... i ova je prefarbana od prije.
 
  • Like
Reactions: DuroDu