Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Rijetka zvijerka danas na Trsatu,samo mi nije jasan ovaj zadnji hrdjavi disk 🤪
20231012_104634.png
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and ODST
Sta se cudis, propala zadnja kocnica pa ju i ne koristi...al ovako po slici slikano sa nokiom 3310, bi rekao da je ovo sasvim ok prerada rsv-a u tuono
 
  • Haha
Reactions: Octane
a vjerojatno zato jer je isusova ogrobina sklepana (i to loše) od 15 različitih motora, i da ne znam ništa o njemu bi pretpostavio da je tako :mrgreen:
i zanimljivo je da je prošao trnoviti put od slavonskog broda do rijeke, pa se vraćao nazad u tužnu slavoniju i sad je očito opet u rijeci, a sve to od 2. mjeseca
 
2-3 tisuće je bila cijena, po marketu se prodavao, nekoliko njih me zvalo za dijelove jer ga prvo nisu mogli regati, nakon toga nije palio, svašta se tu događalo u kratko vrijeme..
 
Nema, u tim trenutcima mi je drago da sam sirotinja, jer i svaki ovlasteni je za ku*** zamisli kupit novi motor
 
teško mi je to zamislit jer se 99.9 odsto neće dogoditi, a na ovim starim skalamerijama i najkompliciraniji kvar otklonim za max 2 sata
 
  • Like
Reactions: ODST
Iako moram priznati da sam se skoro odlucio za novi trk502, al jos nisam za takav tip motora 😆
 
a vjerojatno zato jer je isusova ogrobina sklepana (i to loše) od 15 različitih motora, i da ne znam ništa o njemu bi pretpostavio da je tako :mrgreen:
i zanimljivo je da je prošao trnoviti put od slavonskog broda do rijeke, pa se vraćao nazad u tužnu slavoniju i sad je očito opet u rijeci, a sve to od 2. mjeseca
Radio sam ga 2x u 8 mjeseci otprilike 🤣