Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

mk99 said:
2017 g.
Rabljeni 3000km
Skoro nov

Kupio nov ove godine. Prešao 11k km. Dodao na njega Akrapovica, Puig Touring Screen, Yamaha štitnike motora, GIVI Top Box i bočne kofere 35l. Ovjes i za do malo bržu vožnju ock samo trebaš ga podesiti po svojoj težini i možeš strugati stoperima po krivinama (ako si preko 120 kg na max si sa podešavanjem  :mrgreen: ) Gume Dunlop fabričke ock ali ako ćeš malo brže voziti gotove su na 7-8k km poslije toga ock na suhom ali na mokrom i lošijem asfaltu katastrofa. Ja sam ih zamijenio za Metzeler Roadtec 01 i sad je skroz drugi motor. Uglavnom nema zamjerki što se mene tiče - vrlo sam zadovoljan...
 
Nema kvarova niti problema 10k km.
Vozim se na Metzeleru Z8.
Ako se vratiš par str. unatrag napisao sam par riječi.
(y)
 
  • Like
Reactions: Crni191
Od svega jedino mi treba ovaj Cruise Control al' možda ga i naprave kao opciju za starije modele. Ohlins mi stiže sljed godine februar, a quickshifter se može naručiti sa webike japan: https://japan.webike.net/products/23435285.html, Yamaha OEM grijane ručke su već dodatna oprema koja se može kupiti...
 
Steta sto kuferi nisu veći. Stvarno ne vidim smisao kufera u koji ne možeš uvalit L kacigu, sudeći po obliku i volumenu teško da se u ove može ubacit.
 
prepa said:
Od svega jedino mi treba ovaj Cruise Control al' možda ga i naprave kao opciju za starije modele. Ohlins mi stiže sljed godine februar, a quickshifter se može naručiti sa webike japan: https://japan.webike.net/products/23435285.html, Yamaha OEM grijane ručke su već dodatna oprema koja se može kupiti...
sve stoji,pricekat cu okvirnu cijenu za obican model,ako cu vec ici na taj,bit ce obican a ne gt,gt cu napravit sam od njega i to modela 2017 ,ako bude preko 90,kako sam nacuo onda je svakako izbor 2017 na akciji
 
črnomerec said:
https://m.youtube.com/watch?v=vrWWveE3E-A

gledam reklamu i sve pogled skrecem u stranu, skoro da sam zaboravio da su motori u glavnim ulogama...miriše na pederluk  :LOL:
 
Tvrle said:
gledam reklamu i sve pogled skrecem u stranu, skoro da sam zaboravio da su motori u glavnim ulogama...miriše na pederluk  :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
prepa said:
Od svega jedino mi treba ovaj Cruise Control al' možda ga i naprave kao opciju za starije modele. Ohlins mi stiže sljed godine februar, a quickshifter se može naručiti sa webike japan: https://japan.webike.net/products/23435285.html, Yamaha OEM grijane ručke su već dodatna oprema koja se može kupiti...
Dobro si nakrcao Tracera, mene zanima qickshifter i akrap.
To je na listi želja, možda napišem pismo Sv. Nikoli.
 
gvo said:
Steta sto kuferi nisu veći. Stvarno ne vidim smisao kufera u koji ne možeš uvalit L kacigu, sudeći po obliku i volumenu teško da se u ove može ubacit.

koferi su standardni yamahini..na fjr isti takvi jos od 2001g :wink:..stane kaciga bez problema..uvijek j e dobro sacekat redizajn pa onda kupit nov motor..svi koji su kupili prije sad imaju kantu koju niko nece kupit :mrgreen:
 
gastajbarter said:
koferi su standardni yamahini..na fjr isti takvi jos od 2001g :wink:..stane kaciga bez problema..uvijek j e dobro sacekat redizajn pa onda kupit nov motor..svi koji su kupili prije sad imaju kantu koju niko nece kupit :mrgreen:

Nisu koferi standardni. Ovi mi liče na one što su u ponudi za američko tržište bili. Ovi su 22l nema šanse da uspiješ kacigu strpati u 22l, a ako si uspio onda nosis xxxs kacigu  :mrgreen: Što se redizajna tiče ništa nisu unaprijedili samo preoblikovali tako da si na istom, barem što se standardnog Tracera tiče. Ovaj GT osim ovog TFT ekrana koji iste info daje kao i standardni samo u boji i amortizera sa podešavanjem daljinskim prednapona nema ništa što se nemože dokupiti na 2017tu god. Čak je po meni bolje kupiti 2017 i uložiti u Ohlins, NItron i slično i imaš za iste pare bolji motor.
 
Ali promjenili su prednje amortizete i zadnje,i iza stavili duzu vilicu,za to su njurgavci njurgali da nevalja
 
prepa said:
Nisu koferi standardni. Ovi mi liče na one što su u ponudi za američko tržište bili. Ovi su 22l nema šanse da uspiješ kacigu strpati u 22l, a ako si uspio onda nosis xxxs kacigu  :mrgreen: Što se redizajna tiče ništa nisu unaprijedili samo preoblikovali tako da si na istom, barem što se standardnog Tracera tiče. Ovaj GT osim ovog TFT ekrana koji iste info daje kao i standardni samo u boji i amortizera sa podešavanjem daljinskim prednapona nema ništa što se nemože dokupiti na 2017tu god. Čak je po meni bolje kupiti 2017 i uložiti u Ohlins, NItron i slično i imaš za iste pare bolji motor.

za kofere cemo cekat ajatolaha da dodje iz Milana pa nek nam on kaze ko je u pravu :mrgreen:
 
gastajbarter said:
za kofere cemo cekat ajatolaha da dodje iz Milana pa nek nam on kaze ko je u pravu :mrgreen:

Znajući njega, ispast će da je u svaki kufer moguće ubacit 2 integralne i baksu pive. :mrgreen:
 
S koferima ili bez,za mene je best buy za te pare,samo cekam informaciju o cijeni,aku bude previse,2017 ce sjesti isto vrhunski,kofere bocne imam,tako da me ne jebe dimenzija sa kojim dolazi
 
Boxer_st said:
... gs za sirotinju...  :LOL:
moze i tako,ali da me interesira motor tipa gs,prije bi uzeo supertenerku,ali vise mi trebabfun bike na sa kojim cu otic i jednom,dva puta godisnje na turu tipa grcka,albanija