P/M: Ducati Supersport S, 2017.

Mr.steady

Active member
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/ducati-supersport-937-cm3-oglas-31295125

Kupljen kao demo vozilo Ducati salona u Zagrebu sa 4600km 2019.

Tvornička garancija vrijedi do sljedeće godine.

Redovni servis napravljen na 19xxxkm kod Tončija.

Trenutno ima 21xxxkm.

Mat bijela boja ili Ducati riječnikom Star White Silk.

Stanje odlično.

Registracija i osiguranje do 3.2021.

Nove gume stavljene 23.4.2020. Pirelli Angel GT.

Serijska oprema:
DQS (quickshifter)
DTC (traction control)
ABS
Poklopac sica suvozača
Potpuno podesivi Ohlins ovjes
Crvene felge
Star White Silk boja

Originalna Ducati dodatna oprema:
Urban accessory package: Alarm,Tank torba i kopča, Aluminijski fuzići
Grijane ručke
Touring tinted vjetrobran
Led žmigavci stražnji
Karbonski štitnik tanka

Dodatna oprema koja nije oem:
Ventura nosač kofera
Givi ploča za kofer
Givi V47 kofer
Bar riseri (+20mm) performanceparts.de

Zamjena me zanima samo za Multistradu 1200/1260 (2016 na dalje) ili 950S.

Probna može ako ne pada kiša i uz ostavljanje kapare koju dobijete natrag ako se vratite u jednom komadu.  :021:

Cijena: 13000€ ili 96000kn

Kontakt: PM ili 0981633061

Motor se nalazi u Zagrebu.

Da odmah odgovorim na par mogućih pitanja koja bi se mogla postaviti.

Cijena fiksna? -Pregovori mogući nakon što vidite motor.  (y)

Jel bio na stazi? -Na Grobniku i Marofu jednom. Dosta ziheraški bez puno eksperimenata.  :021:

Jel bio na stražnjem kotaču? -Ne.  (y)

Jesi palio gumu? -Ne.  (y)

Jel padano? -Ne, čak ni sa štendera, ni na parkingu.  (y)

Kolko ide? -Ja sam najviše doguro do 230km/h na autoputu. Na Grobniku nešto manje jer sam čka prilikom izlaska iza zavoja.  :LOL:

Zašto si stavljo kofer na sportskog Ducatia? Jesi normalan?  :shock:
-Serijski bočni koferi su neka kombinacija tkanine i plastike+ skupi. Koristim motor skoro svaki dan, i po gradu mi je praktičniji top case. Kupac će se lagano oslobodit nosača i kofera nakon 30ak minuta posla i minimalnog znanja baratanja sa osnovnim alatima.

Zašto si stavio Angel GT umjesto Rosso 3?  :shocked:
-Napravio sam otprilike 15000km u jednoj godini i morao zamjenit dvije stražnje Rosso 3 (prva je imala cca 4600km pređenih kad sam ga preuzeo). Nisam znao koliko će potrajat ovaj cirkus sa koronom i nisam htio kombinirat sa naručivanjem i čekanjem Rosso3 tako da sam uzeo na preporuku Angel GT koji je bio odmah dostupan a i puno povoljniji.
Angel GT na cesti nisam primjetio bitniju razliku u handlingu, mrvu tvrđe se osjete neravnine na cesti i DTC se malo lakše upali u prvoj i drugoj na divlje otvaranje gasa.
Po zavojima i kiši ne bih znao reći koja je guma montirana od te dvije. Obje su mi dobre.

Zašto prodaješ? Jel zbog desmo servisa?
-S obzirom da sam napravio oko 15000km u godinu dana i da se skoro svakodnevno vozim po gradu kuća-poso, većinu vremena vozim više touring nego sportski dok sam izvan grada, volim ponekad posjetit autoput ako idem negdje dalje+ imam ponekih problema sa leđima zbog profesije; došao sam do zaključka da bi mi život ipak bio lakši i ugodniji na Multistradi.
Probao sam nedavno MTS 1260 i 950, oboje mi puno više pašu za moj stil vožnje.
SS je malo zabavniji i živahniji ali MTS će mi ipak učinit kilometre koje prelazim puno ugodnijima.
Zajeb da mjenjam motor nakon godine dana al napalio sam se na izgled kad sam ga vidio u salonu i na probnoj mi se činio savršen  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_6147.jpg
    IMG_6147.jpg
    1.1 MB · Views: 312
  • IMG_6100.jpg
    IMG_6100.jpg
    567.9 KB · Views: 262
32118km

Ništa novog nema na bajku, skuplja prašinu na štenderu i čeka toplije dane.

Pali/vozi, desmo servis je odrađen, sljedeći servis po manualu tek na 45000km.

Pred par dana ponovno počišćen i nauljen lanac sa fensi motulom, akumulator u dobrom stanju- svako malo spojen na oem ducati punjač, gume će se morat mjenjat jer su prošle podosta km i vidjele jedan track day.