Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Iskreno nisam probao gen1 ali meni je gen2 sjeo ko budali samar... malo sam si ga prilagodio i to je to :)
Jos nista nije izgorilo :p mozda preventivno insaliram regler i to je to.

Ne vidim cilj rasprave sa infinity-em osim da krenemo moj tata je bolji bla bla...

Svako ima svoje glediste i stavove.. nekom smeta jer puno trosi ,nekome jer nije simpatican za grad nekome jer grije jaja a meni sve to nesmeta jer ga ne koristim za nista slicno a potrosnju ne gledam i uopce me nezanima kolika je 😆 .

Stoga uzivajmo u nasim travanjkama i samo gasss ..
 
Ma neka nista nevalja al moj Ritmo 130TC na dva kotaca ukrade show di god se pojavi... valjda radi mirisa namotaja :mrgreen:

Daj slike, pusti aprilili.

I nedavno sam probao Tuono gen2, plan mi je bio da mi bude daily motor. Nije za to, bas je nezgodan. Sve ostalo vrh.
 
Evo ih rijecke cke 003-030-034/200 i jedan uljez fighter 03`
 

Attachments

  • IMG_20200214_003138_011.jpg
    IMG_20200214_003138_011.jpg
    417.7 KB · Views: 120
  • Capture7.JPG
    Capture7.JPG
    157.2 KB · Views: 126
  • IMG_20200102_230641_566.jpg
    IMG_20200102_230641_566.jpg
    270.1 KB · Views: 123
Daj slike, pusti aprilili.

I nedavno sam probao Tuono gen2, plan mi je bio da mi bude daily motor. Nije za to, bas je nezgodan. Sve ostalo vrh.


ja ga nebi ni neprijatelju preporucia...ako ides u lito sa njim put grada,triba uzet solea kremu za noge,zastitni faktor 1000.:mrgreen:
depiliralo mi noge...
 
  • Haha
Reactions: Nero
ja ga nebi ni neprijatelju preporucia...ako ides u lito sa njim put grada,triba uzet solea kremu za noge,zastitni faktor 1000.:mrgreen:
depiliralo mi noge...

Nekako i dalje ne razumijem ekipu koja se voza bez opreme :)
PS: Rebatine,tuta i jaketa nisu dio moto opreme
 
E jebate, pa u tom grmu leži zec, ako su ti namotaji izgorili po ljetu,ti nisi osjetio miris plastike u ulju, to je bio mix tvojih spaljenih dlaka i potplata od tenisica.
 
  • Haha
Reactions: Hooligan
ja ga nebi ni neprijatelju preporucia...ako ides u lito sa njim put grada,triba uzet solea kremu za noge,zastitni faktor 1000.:mrgreen:
depiliralo mi noge...
s obzirom na iskustvo koje dijeliš s nama, sve više počinjem sumnjati da si ikad vozio koji drugi motor osim tuona

još nisam vozio motor koji ljeti ne grije, pogotovo u gradskoj vožnji, a vozio i imao sam sve i svašta..točno bi ti dao na 5 minuta tlr-a ili xx-a da vidiš kako fino kuha na 100+ (kod xx-a je 115-120 normalna temperatura ljeti)
 
  • Like
Reactions: Hooligan
s obzirom na iskustvo koje dijeliš s nama, sve više počinjem sumnjati da si ikad vozio koji drugi motor osim tuona

još nisam vozio motor koji ljeti ne grije, pogotovo u gradskoj vožnji, a vozio i imao sam sve i svašta..točno bi ti dao na 5 minuta tlr-a ili xx-a da vidiš kako fino kuha na 100+ (kod xx-a je 115-120 normalna temperatura ljeti)


Tocno to, ako ga Tuono grije bez oklopa onda neznam sta bi rekao. Kad ti se ventilator na 100+ upali na jednoj R6 istopi ti patele u koljenima :LOL:
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Ni ja ekipu koja ide na kavu/more/večeru u autu ili kožnom odijelu. Sto ljudi, sto ćudi.

Ni ja 😆 jednostavno djecu potrpam u japaner i odemo do restorana 🤪

Najjednostavnije li je opalit motor i napravit 300m do birtije nema lijepseg 😆 u japankicama 🖖
 
je je, sve je to super do jednom kad te sabere auto u japankicama 100m od kuce i 200 od kafica :mrgreen: ljeto na KBC san svakog bajkera....
 
je je, sve je to super do jednom kad te sabere auto u japankicama 100m od kuce i 200 od kafica :mrgreen: ljeto na KBC san svakog bajkera....

A ca ti ja znam. Vozite kako hocete, al ja necu u koznjak kad idem na kavu. Ili na posao. I to zamisli, 7 Km od kuce! Osjecam se divlji i razuzdan :D :D

I ne znam sta ste tako napali infinitya, samo je rekao istinu. Vozit Tuona/RSV po gradu je mazohizam (imao sam dva dukca s kojima sam to vec pokusao i to nije ugodno). Ove ostale gluposti s kvarovima, to vise nikog nije briga :D
 
  • Like
Reactions: Hooligan
po tom pitanju nije ništa krivo napisao, tuono nije motor za grad, pogotovo ako mu ne promijeniš regler pa su ti namotaji non stop crveni i onda joj drugi raspliće kosu svakih par tkm, ali da po pitanju grijanja nešto gori od drugih motora, NIJE

grije manje od svih v2 koje sam vozio, u biti svi v2 koje sam vozio (a vozio sam sve osim ducatija) griju puno jače, vtr je inače ok, ali u gradu je katastrofa, ventilatori se ne gase, tlr i pri vožnji na otvorenoj cesti oče jaja otopiti, a i s ugrađenim ručnim paljenjem ventilatora je horor za voziti

nitko ga ne napada, on ustvari napada sve nas koji vozimo jer je imao loše iskustvo :mrgreen: ja sam sve aprilije vozio daily, čak ih većinom ni ne držim na punjaču kao većina fanatika, ali ja nejdem ni do dućana ako nisam sto posto siguran da je sve tip top

nekome v2 odgovara, a nekome tko je naviknut na 4 cilindra sigurno ne odgovara
 
  • Like
Reactions: Hooligan
A ca ti ja znam. Vozite kako hocete, al ja necu u koznjak kad idem na kavu. Ili na posao. I to zamisli, 7 Km od kuce! Osjecam se divlji i razuzdan :D :D

I ne znam sta ste tako napali infinitya, samo je rekao istinu. Vozit Tuona/RSV po gradu je mazohizam (imao sam dva dukca s kojima sam to vec pokusao i to nije ugodno). Ove ostale gluposti s kvarovima, to vise nikog nije briga :D

ma sve je to individualna stvar... ali japanke i motor neidu skupa, kazem to iz iskustva jer sam se na svoje oci nagledao takvih bizarnih padova koji su ostavljali ekipu sa strganim ahilovim tetivama.

Pred 3 godine me na slovenskoj magistrali u subotnje suncano jutro na ravnici frontalno pogodilo jedino vozilo koje je dolazilo u suprotnom smjeru. Ja na tempomatu 70 a njegova kazaljka na kombiju blokirala na 120. Motor od auta mi je zavrsio 50 metara dalje a moja vrata 200m dalje. Kombi su pilili da ga izvuku a ja sam se probudio u bolnici u Kopru. Zaspao je za volano i skrenuo u mene. Srecom pa sam bio u dobrom autu i vezan inace bi bio pokojni. O periodu oporavka koji je pustio posljedice i danas da ne govorim.

Dakle moze ti se desit kao meni da nisi kriv a nemora daj boze nikada. I sad zamisli takvu nesrecu na motoru (y) ja sam se opekao ni kriv ni duzan i sada pusem na hladno :mrgreen: