Pao sam

Svala prometna s ozljedama (bilo sebe ili drugog) povlaci i kaznu ukoliko se policija obavijesti.
Ne znam koje su cifre, a kaznu dobiva krivac za prometnu...buduci da si jedini sudionik jebajiga to budes ti.
Glede sodora i naplate iz vlastitog iskustva znam, izmjerena brzina je bila manja od propisane al tad se koristi ona famozna stavka "nije prilagodio brzinu uvijetima na cesti" i kazna stize bez obzira jesi bio u ogranicenju, uvjeti na cesti su trazili nesto vise
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Poučen prijašnjim iskustvima, ja sam prošlog ljeta slomio nogu padom s vrlo teškog sobnog bicikla. Svima bi preporučio da ne nose japanke dok pedalaju u mjestu, iako na njima piše Rider.
 
Oguljen ko 🍌 sa opoklinama od asvalta sam rekao da sam pao sa skejta :mrgreen:
Ali doktor sa 10 metara se smije i pita dali ide dobro motor :ROFLMAO:
 
Oguljen ko 🍌 sa opoklinama od asvalta sam rekao da sam pao sa skejta :mrgreen:
Ali doktor sa 10 metara se smije i pita dali ide dobro motor :ROFLMAO:

Tak je i frenda doc pital koliko kubika ima lojtra s koje je opal :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: ZP1993
Mali update.Napokon su mi umjesto longete dali pravi gips,a i slikali su nogu i doktor kaže da kost izgleda ok i trebala bi se dobro oporavit.Aprilia je kod mehaničara,moram se čut s njim i vidit u kakvom je stanju točno.Za sad još nisu došle nikakve kazne,pozivi za sud ili bilo kaj slično,nadam se da ni neće.
 
Da pravde ima,unovčio bi taj nalet na šoder :mrgreen:

šoder je za curice,

svi pravi rejseri ovdje su pali zbog jelena, srne, divlje svinje, crne rupe ili vozača koji im je oduzeo prednost i, jebiga, pobjegao

pojačaj priču malo💪😁




Srki
 
Da, ne sjećam se da je netko pao zbog neiskustva ili svoje gluposti... 😄... čak štoviše, uspijevamo pobjediti statistiku prema kojoj je više od pola padova uzrokovano neprimjerenom upotrebom prednje kočnice.😂 Jbg, kad su nam srne najopasnije na svijetu. 😁
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Pa, otkako se čovjek zbog karantene zatvorio u kuću, sve više živina izlazi iz svojih skrovišta, morski cuceki dolaze na plaže, u mom balunu ulaze kapitalne orade ...
 
Lastane, ja sam pao jer sam prekasno kočio, a i to kaj sam kočio kurac sam kočiojer honda iz 2005 ne koči ni kad oćeš nikad nećeš kočit

dobio 30 ojra kazne od murije + 120 ojra od dobrovoljnog vatrogasnog društva za čišćenje asfalta kojeg sam zasro😂


Srki
 
šoder je za curice,

svi pravi rejseri ovdje su pali zbog jelena, srne, divlje svinje, crne rupe ili vozača koji im je oduzeo prednost i, jebiga, pobjegao

pojačaj priču malo💪😁




Srki
Vozim cruiser male kubikaže,do sad nisam vozio preko 70 na sat,i pao sam pri oko 50 na sat,daleko sam ja od rejsera :confused:

Nego,kad već pričamo o srnama,vidio sam da je nedavno netko na Ninji desetki imao sudar sa srnom
 
Ajd,sretno.Ja samprosle godine najebo na mom Bonnevilu,frajer mi izasao na cestu bez gledanja i srusio me.Zena dobila potres mozga jel lupila glavom u auto a ja se sav zgulio i slomio samo prst.Motor cijela desna strana sto oguòljena sto razbijena.Uspio dobit 50%,poprvio motor,prodao i kupio novi.Drzim ti fige da sve dobro prodje.
 
  • Like
Reactions: ZP1993