Stari Grobnik u novom izdanju - -

sjećam se, bilo je obećanja da će past i neki video :D
kad su već digli cijenu, mogli bi se ovi glodari na stazi malo potrudit pa podijelit ljude barem u 2 grupe, malo sam bacio oko na zadnja 2 open day-a, u istom trenutku su na stazi jako brzi, jako spori vozači i oni između. Kad gledaš sa strane izgleda prilično kaotično i opasno.
 
dakle, jučer open day, poprilična gužva, svaki izlaz crvena zastava, popodne se malo smirilo padanje, ali gužva i dalje, mislim nije problem u samoj gužvi, nego stvarno ima svega i svačega po stazi, vrijeme bez kiše i bez bure..

View attachment 721113
View attachment 721114
Jesi mjerio sta stopericom ili kalendarom? 😁
 
Ako se nastavi sa open dayom na ovakav način bit će problema. Do pauze je bilo 8 crvenih, a gužva prevelika. Zbrčkani svi na stazi od 1.31 do 2.30. , od oldtimera do najnovijih strojeva,... od 125-ica do bembara krstarica ...:oops:
Znam da je open day plati i vozi al nije na odmet podijelit u 2 grupe kad je prijavljeno više od 70 ljudi . Granicu stavit na 1.45. i po 20 minuta, jedni pa drugi. Tako i tako napraviš 6-10 krugova pa na hlađenje.
 
Grobnik je danas bio luđi nego ikad.

2TtOeFs.jpg


9uWg0aS.jpg


nBGt3sL.jpg


PqW0coj.jpg


S4Q89Ag.jpg


bwaBAOe.jpg


om5pIH1.jpg


WOW je malo reći.
 
Ako se nastavi sa open dayom na ovakav način bit će problema. Do pauze je bilo 8 crvenih, a gužva prevelika. Zbrčkani svi na stazi od 1.31 do 2.30. , od oldtimera do najnovijih strojeva,... od 125-ica do bembara krstarica ...:oops:
Znam da je open day plati i vozi al nije na odmet podijelit u 2 grupe kad je prijavljeno više od 70 ljudi . Granicu stavit na 1.45. i po 20 minuta, jedni pa drugi. Tako i tako napraviš 6-10 krugova pa na hlađenje.

Jesi vozio sad ponediljak?
 
Ne znam kako da vam ovo kažem, ali moram. Naime, danas sam bio na Grobniku i bilo je...evo ne znam, ne znam kako da to opišem, kako da vam to predočim. Ako kažem WOW bit će malo.

RchCMa2.jpg


PmOp4TF.jpg


SIxm3H5.jpg


5Jrf9T3.jpg


YuGRtW9.jpg


fP1TuWP.jpg


Ty8HLP6.jpg


Moj omiljeni Grobnički ratnik Dampa je bio prisutan pa sam išao ispratiti njegov battle i bilo je strava, krug za krug su se mjenjali on i ovaj sivi koji je na kraju dobio jbg, čuo sam šta je bilo kad sam kasnije nešto sliko Dampin bajk i reko mu "wow svaka čast kako dobra vožnja vjeruj meni kad ti ja to kažem", reko je da je izgubio u finišu jer je vjerovao semaforu na kojem je pisalo "2 kruga" kada je zapravio bio zadnji krug trke, a on tempirao ATTACK za zadnji krug i jbg. To su te čari Grobnika LOL. Ima video kako se hvataju na mom igiću pa ko oće nek ide gledat.

1x5y7e7.jpg


Rejserska elita malo baca čuprice nakon rejsa, a da jbg. No dobro, nadalje.

JvJHdz3.jpg


FTDoSXX.jpg


pGMjm3f.jpg


5H3eIYx.jpg


:oops::oops::oops::oops::oops:
 
Last edited:
Jutro je prošlo u revijalnom tonu.
 

Attachments

  • IMG_8113 kopija 2.JPG
    IMG_8113 kopija 2.JPG
    390.8 KB · Views: 114
  • IMG_8114 kopija.JPG
    IMG_8114 kopija.JPG
    140.8 KB · Views: 114
  • IMG_8116 kopija.JPG
    IMG_8116 kopija.JPG
    109.4 KB · Views: 118
  • IMG_8120 kopija.JPG
    IMG_8120 kopija.JPG
    120.9 KB · Views: 117
  • IMG_8134 kopija.JPG
    IMG_8134 kopija.JPG
    123.3 KB · Views: 115
  • IMG_8154 kopija.JPG
    IMG_8154 kopija.JPG
    155.5 KB · Views: 116
  • IMG_8167 kopija.JPG
    IMG_8167 kopija.JPG
    155.8 KB · Views: 123
  • IMG_8171 kopija.JPG
    IMG_8171 kopija.JPG
    136.9 KB · Views: 100
  • IMG_8177 kopija.JPG
    IMG_8177 kopija.JPG
    142.1 KB · Views: 109
Ima tko u planu ići sutra vozit ovaj open day?
Ja idem konačno nakon par godina stagniranja pa da nisam sam dole, da se nekomu prikrpam u druženju😬.
Mislim, sam ne budem, bude motora sigurno ali nikog baš ne poznam pa mozda bude netko odavde sa foruma.