Novi forum 2020...

Attachments

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    35.4 KB · Views: 122
Gdje su stari smajliji? Pred izbore se obećavalo da ćemo ih sve dobit natrag a sad vidim, kifla :mrgreen:
 
🇳🇴 što ćemo sad!? :shock:

:mrgreen:

Edit;
Jbt kad utipkam :no : izbaci zastavu norveške :ROFLMAO:
 
search foruma uopste ne radi i stari linkovi su izgubljeni ? To je po meni esencijalno da se rijesi. Jer, bez searcha, forum star dvije decenije nema smisla. Sav taj info je sada izgubljen
 
Da, to je bitno i rijesit ce se kad dode na red. Bitno da podaci nisu izgubljeni sto se moglo dogoditi na starom forumu.
 
Ja kužim da živite od reklama al ovakav placement reklma di je nemoguće pristupiti padajućem izborniku je u najmanju ruku romski 😄
 

Attachments

  • 5AFD6782-8858-4971-B1A9-7CABD1D58CD7.jpeg
    5AFD6782-8858-4971-B1A9-7CABD1D58CD7.jpeg
    121.6 KB · Views: 79
  • B9ECA449-23B6-4E92-9F95-EF0F1C9ABF89.jpeg
    B9ECA449-23B6-4E92-9F95-EF0F1C9ABF89.jpeg
    129.6 KB · Views: 74
  • Like
Reactions: Nero
Onaj ko je pravio ovaj forum ga sigurno ne posjecuje inace bi znao gdje je ubrljo a Glava sve to zna al nece da kaze majstorima jerbo ih onda valja i platit :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Elias
Ja kužim da živite od reklama al ovakav placement reklma di je nemoguće pristupiti padajućem izborniku je u najmanju ruku romski 😄

Slazem se, ta i mene ispizdi. Tocno je i ovo sto pise bosanac a vezano je za tvoj post. Marko je postavio taj oglas a sad je u frci s vremenom pa i promjene koje sam vec pripremio nisu stigle na red. Drugi tjedan se nadam postavljanju novog portala pa onda i ovo usput rijesimo.
 
  • Like
Reactions: bebeli
Ne vidim problem s tom reklamom u headeru, samo se potegne cili forum prema doli, i taman izroni puce za izbornik, bez ikakve drame.





Osim naravno, nedostatka Tapatalka, ali to smo već apsolvirali.

😁😁😁😁😁
 
Shepa ti si jedini iz splicko-tracatpalskog chaptra ostao vjeran forumu. Ne znam kakav si s kuverima jerbo cujem okolo po forumu da veliki broj napacenog puka ima problema, ne zna koje kuvere kupit pe kontan ti mozda znas :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero and Shepa
Shepa ti si jedini iz splicko-tracatpalskog chaptra ostao vjeran forumu. Ne znam kakav si s kuverima jerbo cujem okolo po forumu da veliki broj napacenog puka ima problema, ne zna koje kuvere kupit pe kontan ti mozda znas :mrgreen:
Ne, ne, Seki je autoritet po tom pitanju, ne usudim se lamentirat o tome.

😁