KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Htio bi si uzet novu kacigu za offroad kad idem sa Gs-om (krosericu nemam). Gledam si izmedju adv kacige ili kacige za motocross. Između shoei vfx-wr i shoei hornet adv.U svojoj trenutno jedinoj kacigi neotec 2 nemogu disat kad sam van ceste.Pogotovo ako se ide skroz sporo.
Koliko je kros kaciga dobra za po cesti jer obicno dok dodjem do poštenog offroada mi treba a ova hornet kaciga mi je nekako preblizu mojoj neotec sadasnjoj kacigi.Nikad nisam uzimao kacigu posebno za offroad pa nemam pojma šta mi je pametnije uzet
 
Treba nova kaciga i nekako se zagledao u X-lite X-903. Ali nigdje je nema za probati u XXL. Dali netko ima X-903? Koji su dojmovi? Razmisljam o narudzbi preko net-a, pa vratiti ako ne odgovara.
Druga opcija mi je AGVK5s. Cini mi se dobra, uspijo probati i pase na glavu. Koja su tu iskustva?
 
Htio bi si uzet novu kacigu za offroad kad idem sa Gs-om (krosericu nemam). Gledam si izmedju adv kacige ili kacige za motocross. Između shoei vfx-wr i shoei hornet adv.U svojoj trenutno jedinoj kacigi neotec 2 nemogu disat kad sam van ceste.Pogotovo ako se ide skroz sporo.
Koliko je kros kaciga dobra za po cesti jer obicno dok dodjem do poštenog offroada mi treba a ova hornet kaciga mi je nekako preblizu mojoj neotec sadasnjoj kacigi.Nikad nisam uzimao kacigu posebno za offroad pa nemam pojma šta mi je pametnije uzet
Ne znam za NEotec, ali Hornet je prozračna i lagana kaciga (lakša dosta od moje Arai TX4). Koliko znam može se skinuti vizir i staviti cross naočale tako da je onda kao cross kaciga.
 
  • Like
Reactions: Boris87
@Bob Rock
Ima li za Caberg kacige posebno kupit' dijelove, tipa zadnji spojler, mehanizam za vizir,...?
Konkretno za drift evo.


Ima, kako ne..Svaki dio se može posebno kupiti.. Za odmah imam vizira prozirnih i tanih, zadnjih spojlera mat crnih i prozirnih itd.. Nemam za odmah obrazina i sl. Šta treba naručim..
 
Ima, kako ne..Svaki dio se može posebno kupiti.. Za odmah imam vizira prozirnih i tanih, zadnjih spojlera mat crnih i prozirnih itd.. Nemam za odmah obrazina i sl. Šta treba naručim..
Ok.
Bia sam dns probat drift evo, doc' cu je sutra uzet'.
 
Ok.
Bia sam dns probat drift evo, doc' cu je sutra uzet'.


Hvala ti. Bit ćeš zadovoljan..Ja i žena imamo iste več godinu dana..Prezadovoljni smo👍
 

Attachments

  • 20200722_175039_copy_2064x1548.jpg
    20200722_175039_copy_2064x1548.jpg
    126.2 KB · Views: 136
  • 20200722_180112_copy_2064x1548.jpg
    20200722_180112_copy_2064x1548.jpg
    116.9 KB · Views: 131
2009. Nolan N84
2013. Nolan N86
2015. IXS 207

Nolan jer je jeftina i poznata a IXS jer je jos jeftinija a Enduro stil.
 
Jeli tko od vas sto cete klknuti na ovu temu posjeduje AIROH COMMANDER?

Zanima me kakva je u kombinaciji s motocross naocalama?
 
Jeli tko od vas sto cete klknuti na ovu temu posjeduje AIROH COMMANDER?

Zanima me kakva je u kombinaciji s motocross naocalama?

Prvo vidi dal mogu stati ocale jer dosta tih prodavaca nezna sta prodaju.
Radije kupi mx kacigu i dobre ocale i ostane ti novaca ako se mislis vozit enduro
 
Prvo vidi dal mogu stati ocale jer dosta tih prodavaca nezna sta prodaju.
Radije kupi mx kacigu i dobre ocale i ostane ti novaca ako se mislis vozit enduro
nisi falio balun
falio si stadion

koja mx kaciga ima vizir?
ako se mislim voziti enduro?
a sta cu se voziti Super-G? :)

jes to ti il ti je neko ukra profil :)

pa pitam ko ima da mi provjeri kako cvike stanu ;)
 
nisi falio balun
falio si stadion

koja mx kaciga ima vizir?
ako se mislim voziti enduro?
a sta cu se voziti Super-G? :)

jes to ti il ti je neko ukra profil :)

pa pitam ko ima da mi provjeri kako cvike stanu ;)

Citaj sa razumjevanjem!
 
kk imas adventure kacige to su ti one sta lice na mx (motocross) a imaju vizir te neki modeli dodatak suncanih ocala

te mx (motocross) to je otvorena koja se koristi u kombinaciji s motocross ocalama

e sad dosjetili ste se u adventure skidat vizir I stavljat ocale ali neide sa svim modelima jer je otvor mali

eto mala skolica pa ti igraj fudbal na skijaskoj stazi u super g kombinaciji :ROFLMAO:
 
"dosjetili ste se"? ko smo to mi?
kojii mi i koji je to okultni kult?

jel u ovoj jebenoj drzavi covik za svoje pare moze kupit sta oce?

mene si nasa uciti.... i to o kacigama :))))))))))))))))))
to su ti one :))))))
jesu li? :)))

imas ti preporuku? koju ti korstis?

pokakio si mi post di molim da mi neko, ako ima takvu kacigu, provjeri mogucnost
citsj s razumjevanjem.
ja kad neznam - pitam

ti ocito bubnes