Akrapovič - gdje najbolje kupiti.

Vezano uz raspravu, na 999 sam imao titanski Termignoni, jer je to Ducati.

Prvo je pukao top, pa sam zavario na faksu. Mjesec dana nakon, pukla je grana od drugog cilindra.


Motor je tada imao oko 39000 Km.

Na CBR-u je full akrap, nemam prigovora na ništa osim na cijenu. Pa sad....tko voli, nek izvoli.
 
  • Like
Reactions: Ivan_ZG
Vezano uz raspravu, na 999 sam imao titanski Termignoni, jer je to Ducati.

Prvo je pukao top, pa sam zavario na faksu. Mjesec dana nakon, pukla je grana od drugog cilindra.


Motor je tada imao oko 39000 Km.

Na CBR-u je full akrap, nemam prigovora na ništa osim na cijenu. Pa sad....tko voli, nek izvoli.
ae :mrgreen:


ja sam imao razne, od A. do ostalih, (jedino nikada karbonske),
s tim da mi je najdulje bio na motoru Leo V. (skoro 70 t.km)
i kad sam ga prodao bio je kao nov, :cool: ali sam se ipak vratio na Akrap.

pa samo zbog boje uzeo karbonske, iako više volim titan :)

d.png
a.png


sbq9kEj.jpg
 
Last edited:
BTW
bila je prije, Sugomi edicija, (samo lonci) koja se original isporučivala, bez žute,
(+više slova) ali mi boja motora nije bila po guštu

čak sam naručio i srebreno-crne nalje:
Untitled.png


ali se neću zezati s tim i stavljati ih, 'nek stoji original,
znam da je nekima stalo do toga i bez, neće htjeti kupiti bike, kad nabijem kilometražu 😆
 
Last edited:
Bobe. Pita frend koliko mivv za t max 560. Posto nema na stranici za 560. Inrerseira ga speed edge, ali za 560. Pa stavi cijenu sa popustom i pdv. Znaci sta mora platit, vasa ugradnja
 
Mene uopće ne zanima koji auspuh je gore bitno da je legalan a i dizanje cijene sa auspuhom mi je totalno bezveze trebalo bi bit da je čovjek stavio auspuh zbog sebe a ne zbog dizanje cijene.
 
Mene uopće ne zanima koji auspuh je gore bitno da je legalan a i dizanje cijene sa auspuhom mi je totalno bezveze trebalo bi bit da je čovjek stavio auspuh zbog sebe a ne zbog dizanje cijene.

ne možeš nikada dobiti novce, koje "baciš" dodatno na motor (y)

ja sam na svoj stavio A. jer nosim br. čizama 47/48 i na originalima sam stalno lupao
petama o auspuhe, pa i kad su noge bile u pola fuzića

inače mislim da su na Z i SX, OEM predimenzionirani, iako :cool: izgledaju
i dizajneri su imali odriješene ruke, a čak je i zvuk pristojan

+ dodatno, ja izvadim DB kilere po gradu, ili do 50/100 km, ali za dalje vožnje ih ipak vratim :mrgreen: :)


i da; ako se radi još i o dodatnim stvarima na motoru (ne samo lonci) bude i drugih, ne značajnih, ali malih
stvari koje usrećuju čovjeka :mrgreen: ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: makama
Bobe. Pita frend koliko mivv za t max 560. Posto nema na stranici za 560. Inrerseira ga speed edge, ali za 560. Pa stavi cijenu sa popustom i pdv. Znaci sta mora platit, vasa ugradnja



Ne mogu staviti cijenu kad MIVV još nema auspuh za t-max560..Svi dostupni auspusi su na stranici...Ta cijena +25% pdv-a -10% popusta i besplatna ugradnja.
 
Vozim Mt-07 i tija bi samo malo zvuk dublji, grublji... performanse i sminka me ne zanimaju... a i ne daje mi se 500+ eura na auspuh za motor koji vjerojatno necu dugo vozit... tako da auspuh niti ne mora trajat 10 godina...

Sta mislite o auspusima made in china?
Konkretno https://a.aliexpress.com/_dZLmWz3

Ili neke kopije Sc project u zagrebu za cca 200€?
 
Imao akrapa na yamahi a sad na suzi sc. Ono sto je odma vidljivo je kvaliteta i finoća izrade koja je na strani akrapa. Sto se tiče dizajna akrapa za suzu ne znam koji je kurac tim ljudima i jel imaju oči. Rade bojlere malo manje nego originali a slicno i za fz 8. Za ostale motore svaka čast al akrap za suzu izgleda uzas. To je jedina stvar koja me odvratila od kupnje . Sc ok dizajn i cijena je dosta niza.
 
Hvala na odgovorima, odvratili ste me od te ideje...haha 🤣

Ma btk, samo stavljaj. Kad te klepe i dođeš ispitivati kak izbjeći ili smanjiti kaznu onda budemo pljuvali. (y)