Gdje na valjke i novu mapu u Zagrebu?

cvancek

Member
Imam kn filter i auspuh pa me zanima di ima u zagrebu za napravit novu mapu goriva da motor ne ode u ćorsokak? Kolko vidim samo mi izlazi motofreak tuning,jel ima neko iskustva tamo?
 
ja sam bio u friku i sve ok
maknuo sam katalizator stavio k&n filter,paverkomander.
dobio sam dijagram,motor mi mirnije radi..ljubazni,usluzni..meni bilo ok i zadovoljan sam..
 
  • Like
Reactions: Mr.steady
Igor stručan , uslužan i korektan. Samo riječi pohvale.
 
  • Like
Reactions: Mr.steady
ja sam bio u friku i sve ok
maknuo sam katalizator stavio k&n filter,paverkomander.
dobio sam dijagram,motor mi mirnije radi..ljubazni,usluzni..meni bilo ok i zadovoljan sam..
A cekaj jel trebam power commander ako mi se on spaja na ECU i mijenja mapu? Imam slip on bez grana stavljenih
 
Ako ti nije problem otici do susjeda onda mozda MB Racing. Znaju posao i cijene nisu strasne:)
 
Imam kn filter i auspuh pa me zanima di ima u zagrebu za napravit novu mapu goriva da motor ne ode u ćorsokak? Kolko vidim samo mi izlazi motofreak tuning,jel ima neko iskustva tamo?
Docdyno-Zdravko Petricevic.👍
 
Što točno dobiješ novom mapom na motoru?
 
  • Like
Reactions: Frane
A cekaj jel trebam power commander ako mi se on spaja na ECU i mijenja mapu? Imam slip on bez grana stavljenih

netreba ti PC... može se mapirat direkt u ECU... što je i bolje jer PC može manipulirat samo mapom goriva, a u ECU možeš podešavat puno više parametara

btw jedini tko u HR ima kabel za spojit se na ECU od L7 je Doc Dyno iz Vinkovaca... dolaze mu cestovni vozači i trkači timovi iz Njemačke, Austrije, Slovenije, Mađarske, Srbije... čovjek je u tome preko 20 godina i ponovit ću jedini u HR zna šta radi... svi motori koje sam ja mapirao kod njega su dan danas živi i imaju na njegovim mapama po 20, 30 neki i preko 50000km bez da su štucnuli

tema je mapiranje motora, a ne liječenje frustracija međimurskog kumeka pa bi bilo lijepo da moderatori izbrišu nepotrebni višak
 
  • Like
Reactions: cvancek
kao sto su ti rekli,taj motor je neisplativo i besmisleno mapirati,umjesto mapiranja,uzmi akrapovica i zavodi maloljetnice po gradu.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Tibor
Nahrani svinje i nis ne diraj. Za tih 300+eura rađe napravi krug po hr
A neznam jedino me interesiralo mapiranje da ne radi ko prase na nižim okretajima,takav je i tvornički ali otkad sam stavio sve ovo još je gore,naviknuo sam se ali ako može bit bolje zašto ne dat 200 eura...Motor ovak i onak mislim vozit dok mu getriba ne padne na cestu
 
Last edited:
tema je mapiranje motora, a ne liječenje frustracija međimurskog kumeka pa bi bilo lijepo da moderatori izbrišu nepotrebni višak
ovakvih tema ima minimalno 10 na forumu, svakih par mjeseci iskrsne netko tko bi mapirao versysa, mt07 ili bandita, ali uvijek je jedino bitno i presudno mišljenje uvaženog moto eksperta i tRRkača koji je nekad davno imao R motor i u tom trenutku je popio svu pamet ovog svijeta po pitanju bilo čega vezanog za motore

međimurski kumek barem vozi svoj motor i ne mora nikome lizati šule ili kok za đir jednom mjesečno
 
A neznam jedino me interesiralo mapiranje da ne radi ko prase na nižim okretajima,takav je i tvornički ali otkad sam stavio sve ovo još je gore,naviknuo sam se ali ako može bit bolje zašto ne dat 200 eura...Motor ovak i onak mislim vozit dok mu getriba ne padne na cestu
Javi se motofreaku. Ako ti motor trza pri do davanju gasa, bude ti to sve "ispeglao". Moj motor je mapiran kod njega, ne radi snage nego da ljepse i mirnije radi. Nema trzaja, stucanja.. Bla bla.
R motori i tako umiru i sve ih je manje po cesti. Budeš se iznenadio koliko frik mapira "običnih" motora nasprem R. Na jednog R-a dođe 5 drugih.
 

Attachments

  • IMG-20200827-WA0021.jpg
    IMG-20200827-WA0021.jpg
    109.8 KB · Views: 193