RRiječani..đir????

Dal se neko vozio danas
 

Attachments

  • IMG_20200929_180113_compress36.jpg
    IMG_20200929_180113_compress36.jpg
    246.3 KB · Views: 97
Kad se već hvalimo stin odlaskon na delo saki dan, evo onda i moga. Parkiran ga pu baje ako će ga ki zet, ali sirotoga, ni sakupljači sekundarnih sirovina neće.
Inače, jutro je malo mrzlo za kratki rukavi i kožnu jaketu bez podstave, a tekstilnu mi se ne da vadit van još baren misec dan
20200930_141709.jpg
 
Kad se već hvalimo stin odlaskon na delo saki dan, evo onda i moga. Parkiran ga pu baje ako će ga ki zet, ali sirotoga, ni sakupljači sekundarnih sirovina neće.
Inače, jutro je malo mrzlo za kratki rukavi i kožnu jaketu bez podstave, a tekstilnu mi se ne da vadit van još baren misec dan
View attachment 723562
Brižan motor kega nanke oni z Pehjina ne štimaju 🤪
 
Je tko u subotu za kakvu jutarnju kavu ako ostane suho? :mrgreen: Potez od Crikve preko Krka do Mošćenićke, svejedno kamo, toliko ljetnog goriva je još ostalo u tanku. :mrgreen:
 
Jbg. operirala oči jučer pa nd smin mrdtat. A moguće je da ću morat radit..tako da kava niente :ROFLMAO:
 
jbg.... imam obvezu večeras zatvorit kafiće, sutra je neki rođendan, a imam samo jedan kafetin......
a i noga me još štreca..........
 
  • Like
Reactions: El Mravac
ja sutra farbam ujutro ogradu koju nisam dovršio još od ljeta, jer ono, sutra ću se dignut ranije pa ofarbat, na kraju ispalo 3 mjeseca 0 bodova.
Ali zato bi se danas nakon posla mogao počastit vožnjom do Plomina jer me posao blago nervira.
Iskoristit ću i priliku da pohvalim kafetin, nema toliko lošeg vina kojeg drugi dan kafetin ne ispravi, pokušao sam se par puta sjetit popit ga taman prije spavanja, ali uvijek zaboravim, kaže prijatelj da onda još bolje djeluje, nemaš ni onih pol ure muke ujutro koliko mu treba da prodjeluje kad se mamuran probudiš.
 
Jbt izgleda jedini ja ljenčarim, svi nešto rade... :mrgreen: Onda s djecom na Risnjak, a ako me i one otkantaju bit će solaža Krk ili Istra. :mrgreen:
 
Iskoristit ću i priliku da pohvalim kafetin, nema toliko lošeg vina kojeg drugi dan kafetin ne ispravi
Još bolje, nemoj piti loše vino. :mrgreen: A ako baš moraš, kraj glave uvijek boca mineralne, za po noći. Ujutro kao nov, skoro. :mrgreen:
 
Idem radit sutra, pa ako nekome treba Caffetina... :cool:

A da.. sajam je sutra va Dražicah, bit će gužve :mrgreen: