GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Hi svima, i zaboravio sam koliko je beskorisno ovdje pitati pitanje.
Dakle da vam ponovim svoje pitanje. Da li netko ima iskustva sa dvije navedene gume da mi moze da ti osvrti na njihovu razliku.
Nisam pitao koju gume da si uzmem ili kako da ustedim niti jeli predimenzionirana ili ne.
Zanimam me komparativno iskustvo te dvije gume.

Hvala vam i pliz probajte se suzdrzati komentara ako nemate odgovor na egzaktno pitanje.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Hi svima, i zaboravio sam koliko je beskorisno ovdje pitati pitanje.
Dakle da vam ponovim svoje pitanje. Da li netko ima iskustva sa dvije navedene gume da mi moze da ti osvrti na njihovu razliku.
Nisam pitao koju gume da si uzmem ili kako da ustedim niti jeli predimenzionirana ili ne.
Zanimam me komparativno iskustvo te dvije gume.

Hvala vam i pliz probajte se suzdrzati komentara ako nemate odgovor na egzaktno pitanje.


Mozda ti nasi odgovori nisu bili potpuno jasni.
Za tvoj stil voznje je bilo koja od navedenih guma predobra!
Osvrt raditi na obje gume nema smisla u tvome slucaju.
iz jednog jednostavnog razloga - obje ce odraditi za tvoje potrebe svoj posao savrseno!

I ako je vec beskorisno postavljati pitanja ovdje - zasto pokusavas jos jednom?!

Ekipa ti je pokusala dati vrlo dobronamjerne savjete - a ti ih castih ovakvim tekstom.....

Zapravo ... uzmi Michelin . Ta je najbolja! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 
opet, omasili fudbal, nisam trazio savjet koju da uzmem, niti komentar na moje stil voznje, nego sam trazio osvrt nekoga ko ih je probao obije da mi da svoje misljenje, razlike.
@kronik nisam strazio preporuku koju da uzmem, sam cu donjeti zakljucak, mene zanima osvrt na te dvije komperativno ako je moguce ako ne barem utiske svake pojedine gume.

Drago mi je da mi dobronamjerno zelite raci sta da radim iako to nisam niti pitao i hvala na trudu ali to ne trazim
 
opet, omasili fudbal, nisam trazio savjet koju da uzmem, niti komentar na moje stil voznje, nego sam trazio osvrt nekoga ko ih je probao obije da mi da svoje misljenje, razlike.
@kronik nisam strazio preporuku koju da uzmem, sam cu donjeti zakljucak, mene zanima osvrt na te dvije komperativno ako je moguce ako ne barem utiske svake pojedine gume.

Drago mi je da mi dobronamjerno zelite raci sta da radim iako to nisam niti pitao i hvala na trudu ali to ne trazim

osvrt ces naci negdje na internetu.
ja sam ih probao obje.
no moj osvrt tebi nece znaciti nista.

Michelin .... ta je zasigurno super! 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Eto jos malo pa smo na tragu odgovora, posto si ih probao obije po cemu ti je michelin bolje, sto te smetalo na mezleru.
Svaciji osvrt se cijeni dok god ima imalo smisla a ne svodi se na super je komentar.
 
osvrt ces naci negdje na internetu.
ja sam ih probao obje.
no moj osvrt tebi nece znaciti nista.

Michelin .... ta je zasigurno super! 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
Imaš li nešto protiv Michelina ??? Bibendum je dobar za sve ,samo triba izabrat pravi model. Eto i ja upravo uzeo Mitas baš da vidim kakva je to guma.Do sdad "pustila" samo jednom ,onako,iznenada.Samo san dobija još jednu sidu u glavi a s obzirom da ih ima puno ,ne vidi se. 😂 😂 😂 😂 😂Kad čemo u đir.
 
  • Like
Reactions: floyd and SpoRRi
Eto jos malo pa smo na tragu odgovora, posto si ih probao obije po cemu ti je michelin bolje, sto te smetalo na mezleru.
Svaciji osvrt se cijeni dok god ima imalo smisla a ne svodi se na super je komentar.


moram citirati:

"dozvolite da bacim sve iz ruku i posvetim se vasem problemu"

Za sve ostalo postoji internet
 
Koji motocikl je u pitanju? Za tezi motocikl bi uzo michelin, a za laksi metz. Jer 2 gume iz referenc klse.
 
Imaš li nešto protiv Michelina ??? Bibendum je dobar za sve ,samo triba izabrat pravi model. Eto i ja upravo uzeo Mitas baš da vidim kakva je to guma.Do sdad "pustila" samo jednom ,onako,iznenada.Samo san dobija još jednu sidu u glavi a s obzirom da ih ima puno ,ne vidi se. 😂 😂 😂 😂 😂Kad čemo u đir.


Barba moj - kada bi samo znao koliko me svrbi .......

Jedna sida vise manje. Pokazuje zrelost :) :)

Protiv Michelina nemam bas nista.
 
Koji motocikl je u pitanju? Za tezi motocikl bi uzo michelin, a za laksi metz. Jer 2 gume iz referenc klse.
Motor je bmw RT, tako da je definitivno teza krava. Imas li kakvih iskustva po kisi kako se ponasaju obije i koja bi ti bila preferenca ?
 
Ako mu to nije dovoljno nema smisla ni vise raspravljati. 😂
 
  • Like
Reactions: kronik
Uh. Ja ne vozim na touring gumama. Ali vele da je michelin kralj mokrog asfalta i niskih temperatura.

Ma ja nekako vjerujem da je to sve stvar navike, bilo je ljudi koji su se zalili na tu michelinku... meni pirellice na kisi ludilo... sve su to male nijanse


Ps. A vecina motora u oglasima kisu nije vidjela 😂
 
  • Like
Reactions: barba
Hi svima, i zaboravio sam koliko je beskorisno ovdje pitati pitanje.
Dakle da vam ponovim svoje pitanje. Da li netko ima iskustva sa dvije navedene gume da mi moze da ti osvrti na njihovu razliku.
Nisam pitao koju gume da si uzmem ili kako da ustedim niti jeli predimenzionirana ili ne.
Zanimam me komparativno iskustvo te dvije gume.

Hvala vam i pliz probajte se suzdrzati komentara ako nemate odgovor na egzaktno pitanje.

Sta pitas kad je beskorisno i to cak dva puta???
Smanji malo doživljaje jer su ti svi odgovori bili dobronamjerni.
 
Kad ti kronik rekao, onda je to amin.
On ti je patentirao voznju motorom, mi svi ostali placamo copyright kod njega.
Kad on progovori, ti ssmo vici da ili jos bolje na innfirtelskom, jo jo.
 
Evo sporri, danas sa djira i provali prednju gumu, kad je ti tako nasiljis na ulici, do tad mi se mozes obracat sa Vi.
 

Attachments

  • 20201031_165546.jpg
    20201031_165546.jpg
    377.5 KB · Views: 137
Evo sporri, danas sa djira i provali prednju gumu, kad je ti tako nasiljis na ulici, do tad mi se mozes obracat sa Vi.
Jebate koji si ti gospodin, svaka čast.
Ja danas bio malo do staze, neki švabe voze, niti jedan čak ni na stazi nije tako porubio gume, bravo.
Ali to ionako nisu pravi švabe, vozili neku utrku i od prvih 6, 5 vozi talijanske motore, debili.
 
Evo sporri, danas sa djira i provali prednju gumu, kad je ti tako nasiljis na ulici, do tad mi se mozes obracat sa Vi.


Uz duzno postovanje to siljenje guma apsolutno nista ne znaci :) meni su na zadnjoj bili konci na samim bokovima gume a opet mnogima ne mogu prdnut u voznji iako prvo potrosim bokove pa tek onda sredinu