Ducati Multistrada V4

Kod snage na cesti je problem u opadajućim prinosima. Nakon određene količine ks, svaki sljedeći ks je manje i manje opipljiv, a skupo ga plaćaš. Radije bi da motor ima 20kg manje, nego 40ks više...
 
Mislim da je nerazumijevanje ili eventualni strah od viška konja neopravdan, ne samo u ovom slučaju nego općenito, jer i prije je snaga bila samo onolika koliko vrtiš ručicu gasa dok je danas dodatno ublaženo kontrolom el. paketa.

Ma nema ovdje brige, jer ce u duhu tradicije Ducatija i nova MS pokazati na valjcima jedno 30ks manje od deklariranog :mrgreen:
 
Osobno me kao kupca to ne bi smetalo, ionako za motore koje vozim znam koliko koji ima konja samo da ne ispadne da ne znam kad me pitaju. :p Ali zato su skuteri sasvim druga priča, tu pratim u decimalu.:mrgreen:
 
Izgleda da je premijera press test voznji nove Mulstistrade V4 danas, pa je na YT odjednom osvanulo dosta reviewa.
Vecina novinara ima primjedbe uglavnom na potrosnju - ne ide ispod 8 litara. I motor navodno nije pretjerano ziv ispod 5000 rpm
Evo jedan review
 
Nisam još popratio. Budem ovih dana ali kad se podvuče crta,... podvuče, ne povuče :mrgreen: ... pri kupovini novog motora uvijek ispada da treba kupiti onaj koji ti se više sviđa. :p
 
Nisam još popratio. Budem ovih dana ali kad se podvuče crta,... podvuče, ne povuče :mrgreen: ... pri kupovini novog motora uvijek ispada da treba kupiti onaj koji ti se više sviđa. :p

Ma ove press voznje nisu nikada objektivne, jer novinari rizikuju da zavrse na crnoj listi ako su bas iskreni pa ukazu i na probleme.. :)
Treba vidjeti sta ce reci obicni ljudi koji je provozaju
A ti ces je kupiti, ja sam ti to davno najavio. Kakav Diavel, kakvi klinci palci :mrgreen:
 
Mislim da su novinari sve objektivniji iako su i oni prije svega motoristi sa svojim pogledima i preferencijama. Nema danas više lošeg motora.

U svijetu na dva kotača i mojoj glavi, sve je moguće. :mrgreen:
 
U nekom “premium” segmentu sasvim sigurno danas ne postoji loš motor. Razlike su u nijansama ili vozačkim preferencama ali sve su to odlični motori.
 
20210126_111922.jpg


Po Zadru luta jedna :mrgreen:
 
Ja sam lani jednom pokraj odmorista di su bili parkirani ovakvi kuferasi prosao malo strugajuci s brzinom prilagođenom uvjetima na cesti 🤣 dok su me gledali zapanjenim pogledima ko da sam nlo 🤣
 
  • Like
Reactions: prpa